ROW Rybnik
Forum kibiców

Fantasy Speedway League - IX kolejka - I liga FSL 2016

igła - Pon 13 Cze, 2016 23:10
Temat postu: IX kolejka - I liga FSL 2016
IX kolejka - I ligi
Drużyna Actimela - ROW Kamień
Niezwyciężeni Porażka - Sheldoncooperteam
Misiusiusiuniu Team - KS Niedobczyce
Drużyna A - Lukan Chwałowice

Bartek - Sob 18 Cze, 2016 17:14

1. Nicki Pedersen (c)
2. Max Fricke (z)
3. Antonio Lindbaeck
4. Andriej Karpov
5. Emil Sayfutdinov
6. Krystian Pieszczek
7. Damian Dróżdż

R1. Patryk Karczmarz

grabuss - Sob 18 Cze, 2016 19:01

1.Greg Hancock (v)
2.Grigorij Laguta (c)
3.Leon Madsen
4.Andreas Jonsson
5.Tomasz Gollob
6.Marcin Nowak
7.Mike Trzensiok

R1. Alex Zgardziński
R2.Arkadiusz Potoniec

Mietek - Sob 18 Cze, 2016 19:47

1. Jason Doyle (Z)
2. Adrian Miedziński
3. Bartosz Zmarzlik (C)
4. Artiom Laguta
5. Maciej Janowski
6. Adrian Gała
7. Mateusz Rujner


R1.Aleksandr Loktaev
R2.Rafał Szombierski
R3.Artur Mroczka

Lukan - Nie 19 Cze, 2016 13:13

Lukan Chwałowice

1. Tai Woffinden (c)
2. Damian Baliński
3. Piotr Protasiewicz
4. Kenneth Bjerre
5. Niels K. Iversen (v)
6. Patryk Rolnicki
7. Robert Chmiel

R1. Norbert Krakowiak
R2. M. Jepsen Jensen

orzel_rkm - Nie 19 Cze, 2016 14:38

1.Krzysztof Buczkowski (Z)
2. Krzysztof Kasprzak (C)
3. Nick Morris
4. Szymon Woźniak
5. Tomasz Jędrzejak
6. Paweł Przedpełski
7. Dawid Krzyżanowski

igła - Pon 27 Cze, 2016 09:52

KS Niedobczyce

1.Martin Vaculik (c)
2.Tobiasz Musielak
3.Grzegorz Zengota
4.Rafał Okoniewski
5.Janusz Kołodziej
6.Bartosz Smektała
7.Sebastian Niedźwiedź

ROW Kamień
Rez. LJUNG,KUBERA ,WIECZOREK
Kildemand (z)
Holta
Hampel
Holder (c)
Michelsen
Woryna
Burzynski

Niezwyciężeni Porażka
Niezwyciężeni Porażka

1. Patryk Dudek (c)
2. Vaclav Milik
3. Piotr Pawlicki (vc)
4. Przemysław Pawlicki
5. Matej Zagar
6.Adrian Cyfer
7. Arkadiusz Madej

R1 Piotr Świderski
R2 Łukasz Kaczmarek

igła - Śro 27 Lip, 2016 10:42

IX kolejka - I ligi
Drużyna Actimela 85-34 ROW Kamień Dwumecz 162-86
Niezwyciężeni Porażka 64-19 Sheldoncooperteam Dwumecz 110-79
Misiusiusiuniu Team 62-59 KS Niedobczyce Dwumecz 125-128
Drużyna A 62-64 Lukan Chwałowice Dwumecz 112-131


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group