ROW Rybnik
Forum kibiców

Fantasy Speedway League - XI kolejka - I liga FSL 2016

igła - Pon 27 Cze, 2016 08:54
Temat postu: XI kolejka - I liga FSL 2016
XI kolejka - I ligi
Sheldoncooperteam - ROW Kamień
Drużyna Actimela - KS Niedobczyce
Niezwyciężeni Porażka - Lukan Chwałowice
Misiusiusiuniu Team - Drużyna A

Lukan - Sob 02 Lip, 2016 16:54

Lukan Chwałowice

1. Tai Woffinden (c)
2. M. Jepsen Jensen
3. Piotr Protasiewicz
4. Kenneth Bjerre
5. Niels K. Iversen (v)
6. Patryk Rolnicki
7. Robert Chmiel

R1. Norbert Krakowiak
R2. Damian Baliński

Mietek - Nie 03 Lip, 2016 09:52

1. Jason Doyle (Z)
2. Adrian Miedziński
3. Bartosz Zmarzlik (C)
4. Artiom Laguta
5. Maciej Janowski
6. Adrian Gała
7. Mateusz Rujner


R1.Artur Mroczka
R2.Rafał Szombierski
R3.Aleksandr Loktaev

Bartek - Nie 03 Lip, 2016 10:48

1. Nicki Pedersen
2. Max Fricke (z)
3. Antonio Lindbaeck
4. Andriej Karpov
5. Emil Sayfutdinov (c)
6. Krystian Pieszczek
7. Damian Dróżdż

R1. Kacper Gomólski
R2. Patryk Karczmarz

orzel_rkm - Nie 03 Lip, 2016 11:34

1. Krzysztof Buczkowski (Z)
2. Krzysztof Kasprzak (C)
3. Nick Morris
4. Szymon Woźniak
5. Tomasz Jędrzejak
6. Paweł Przedpełski
7. Dawid Krzyżanowski

igła - Nie 07 Sie, 2016 22:07

KS Niedobczyce
1.Martin Vaculik (c)
2.Tobiasz Musielak
3.Grzegorz Zengota
4.Rafał Okoniewski
5.Janusz Kołodziej
6.Bartosz Smektała
7.Daniel Kaczmarek

Drużyna A
1.Greg Hancock (v)
2.Grigorij Laguta (c)
3.Leon Madsen
4.Andreas Jonsson
5.Tomasz Gollob
6.Marcin Nowak
7.Mike Trzensiok

R1. Alex Zgardziński
R2.Arkadiusz Potoniec


ROW Kamień
Rez. LJUNG,KUBERA ,WIECZOREK
Kildemand (z)
Holta
Hampel
Holder (c)
Michelsen
Woryna
Burzynski

Niezwyciężeni Porażka

1. Patryk Dudek (c)
2. Vaclav Milik
3. Piotr Pawlicki (vc)
4. Przemysław Pawlicki
5. Matej Zagar
6.Adrian Cyfer
7. Arkadiusz Madej

R1 Piotr Świderski
R2 Łukasz Kaczmarek

igła - Nie 07 Sie, 2016 22:56

XI kolejka - I ligi
Sheldoncooperteam 63-46 (Kubera)ROW Kamień
Drużyna Actimela (Pedersen, Sajfutdinov K, Pieszczek, Karpov) 11-53 (Musielak, Zengota, Smektała, Kaczmarek) KS Niedobczyce
Niezwyciężeni Porażka (Dudek K, Pawlicki) 25-51 (Protasiewicz) Lukan Chwałowice
Misiusiusiuniu Team (Doyle) 54-56 Drużyna A

igła - Pią 12 Sie, 2016 00:37

XI kolejka - I ligi
Sheldoncooperteam 63-51 ROW Kamień Dwumecz 106-91
Drużyna Actimela 56-62 KS Niedobczyce Dwumecz 123-111
Niezwyciężeni Porażka 54-62 Lukan Chwałowice Dwumecz 113-144
Misiusiusiuniu Team 69-56 Drużyna A Dwumecz 121-128


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group