Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
30.09.2012r. KK ROW Rybnik - BI SSA Gdynia
Autor Wiadomość
adikol516 
Szkółkowicz

Wysłany: Nie 30 Wrz, 2012 19:20   

Super mecz, dużo emocji - wygrana naszych koszykarek. Drużyna zagrała bardzo fajnie, do wygranej team poprowadziła Aga Kułaga - wg. mnie najlepsza zawodniczka dziś na parkiecie. Pozostałe zawodniczki grały bardzo dobrze, równo za wyjątkiem jednej - Walker. Tyle pisaliście o niej na forum że pomyślałem że to rzeczywiście jakaś mega graczka. Niestety, brak walki, brak wyskoków do piłki, chodzenie po boisku - totalnie nie pasuje do naszej drużyny. Podsumowując trzeba nam zmienniczki do Chomać;)

rafixrow 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 30 Wrz, 2012 19:26   

Dajmy czas Marcedes, da radę:) Widać że boi się sędziów bo gwizdzą jej wszystkie pierdoły, nie zapominajmy jak było z Mekią, dajmy jej czas poprostu !

adikol516 
Szkółkowicz

Wysłany: Nie 30 Wrz, 2012 19:33   

No oby, oby bo z takim zaangażowaniem ciężko to widzę:D Zobaczymy co będzie w środę;)

rowrow 
Szkółkowicz

Wysłany: Nie 30 Wrz, 2012 19:41   

Piękna wygrana dzisiaj była powtórzyć to teraz s środę i będzie ok :fana: :fana:

bodek39 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 30 Wrz, 2012 21:04   

chłopie coś Ty dziś pięknego widział w tym meczu najważniejsza wygrana a w jakim stylu to no coemnts

rowrow 
Szkółkowicz

Wysłany: Nie 30 Wrz, 2012 21:10   

bodek39 napisał/a:
chłopie coś Ty dziś pięknego widział w tym meczu najważniejsza wygrana a w jakim stylu to no coemnts
końcówka meczu była dobra bo pierwsza wygrana a że początek fatalny to faktycznie lepiej nie pisać

PINO84 
Senior

Wysłany: Nie 30 Wrz, 2012 21:42   

No w środę zapowiada się także ciekawe spotkanie miejmy nadzieję także wygrane. Katarzynki zanatowały lekki falstar w sobotę przegrywając u siebie z Bydgoszczankami, a wiemy przecież jak fantastycznie Energa grała w tamtym roku. Ja liczę na 2 win :fana:

charlie01 
Senior
Boże coś Polskę...

Wysłany: Pon 01 Paź, 2012 06:44   

Nie oszukujmy się styl nie powalił, ale jak to mawiają, po pierwsze zwycięzców się nie sądzi, po drugie, jeśli jesteś dobry to wygrywasz nawet kiedy masz zniżkę formy. Walker lepiej w obronie niż w ataku, jak biegała to się o nią normalnie balem ;) ale emocje były, prawie pełna hala, doping i ten tumult. Czekałem na to całą wiosnę i lato ;)

Kulus 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 01 Paź, 2012 08:04   

fajnie, że wygraly, ale mecz prócz emocji i fajnego dopingu to mecz nie stał na dobrym poziomie.
Gdynia jak sobie wyszkoli te młode zawodniczki to za dwa sezony będą zajebiste. Mam nadzieje, że kupią jakąś strzelbę nasze i będzie okej...

Ciekawe ile ludu będzie w środę? :-D
Ostatnio zmieniony przez Kulus Pon 01 Paź, 2012 08:04, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi