03.10.2012r. KK ROW Rybnik - Energa Toruń
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: 03.10.2012r. KK ROW Rybnik - Energa Toruń
No i niestety nasze Panie przegrały 79-89. Oglądałem drugą połowę, szkoda że nasze nie próbują więcej za trzy. Dopiero jak już przegrywały 15-stoma punktami to zaczęły próbować. Jeszcze nie przeglądałem statystyk, ale zawodniczki Energi trafiały raz za razem to za trzy, to za dwa.

Edit: Po przeglądnięciu statystyk niestety ale zabrakło trochę skuteczności. Strzałów mieliśmy więcej. No i Walker zaszalała;p

Ostatnio zmieniony przez adikol516 Śro 03 Paź, 2012 20:17, w całości zmieniany 2 razy
:
Przynajmniej walczyły nasze do końca ! Sędziowie nie popisali się na meczu. Co do statystyk to naszym zawodniczkom zabrakło skuteczności w rzutach osobistych (59,4 %) przy 85,7% Energi;/ Odczuwamy brak typowej shooterki jaką miała być Becky Burke, Kazik musi poważnie pomyśleć nad rzucającą. ROW !

Czy wygrywasz, czy nie, ja i tak kocham cię, w moim sercu RYBNIK i na dobre i na złe.
:
Źle w obronie. Co akcja Torunia to kosz. A tego łysego sędziego sobie zapamiętam ;)

:
charlie01 napisał/a:
Źle w obronie. Co akcja Torunia to kosz. A tego łysego sędziego sobie zapamiętam ;)

i co Ci to da że go zapamiętasz, oni to jedna wileka mafia robią i widzą co chcą

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum