Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
30.10.2012 Basket ROW Rybnik - Energa Toruń
Autor Wiadomość
rafixrow 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Wto 29 Paź, 2013 12:29   30.10.2012 Basket ROW Rybnik - Energa Toruń

Już jutro kolejny mecz a tu taka cisza ? Po ostatnich wyjazdowych wygranych z Gorzowem i Polkowicami, liczymy na kolejne zwycięstwo z Energą, nie będzie to łatwe, bo Energa po problemach ze spłaceniem zawodniczek, ma teraz stabilny skład i dobrze grają ;/ / DO BOJU ROW !

adikol516 
Szkółkowicz

Wysłany: Wto 29 Paź, 2013 15:54   

Mecze Basket ROW: wygrane z Koninem, Widzewem, Gorzowem CCC. Porażki: Szczecin, Wisła
Mecze Energi: wygrane z Gdynią, Koninem, Szczecinem, Widzewem, Gorzowem. Porażki: Wisła

Wygląda to bardzo podobnie. Obydwie drużyny pokonały odpowiednio Konin, Widzew i Gorzów oraz odniosły porażki z Wisłą. Myślę że nasza porażka na początku z Wilkami była brakiem zgrania jeszcze, teraz zespół gra już dużo lepiej:) Zapowiada się ciekawa i wyrównana walka. Jeśli zawodniczki dają z siebie 100% (w co nie wątpię) to mamy jak najbardziej szansę wygrać to spotkanie;) Wiecie może jak wygląda sprawa naszych kontuzjowanych Pań?

P. S. http://basketrow.pl/news/...nia-dla-kibicow , bardzo miło ze strony Basket ROW :)
Ostatnio zmieniony przez adikol516 Wto 29 Paź, 2013 15:56, w całości zmieniany 1 raz  

rafixrow 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Wto 29 Paź, 2013 17:47   

Velinovic zagra, Kuncewicz chyba dalej nie.

SlawkoROW 
Szkółkowicz

Wysłany: Śro 30 Paź, 2013 15:15   

Trzeba dzisiaj Nasze zawodniczki Wspierać od Początku do Ostatniej Minuty!!! Więc wszyscy na Hale wspierać ! Emocje Gwarantowane (jak zawsze z Energa:))

adikol516 
Szkółkowicz

Wysłany: Śro 30 Paź, 2013 21:09   

Ajć :-| Przegrana na własne życzenie, wynik do połowy był elegancki, jeszcze gdyby siadła trójka przed syreną Harris to schodziły by na przerwę z prowadzeniem. Nie wiem czemu te początki są tak złe. Poziom sędziowania dziś katastrofalny, dzięki panom sędziom Velinovic szybko złapała 4 faule i nie mogła już praktycznie grać :-? Pochwały dla Kuncewicz i Gajdy - reszta różnie. Kułaga jakoś nie potrafi się odnaleźć, kozłuje kozłuje i nic, Walker zawalata, Kędzia też dziś sporo nie trafiła no i Rebece dziś niestety nie wyszedł mecz. Szkoda, uważam że mecz był do wygrania, ale jak się dopuszcza do 15-punktowych strat to potem niezmiernie trudno gonić, jeszcze przeciwko takiej marce jak Energa. Ale emocje były, trybuna w zasadzie pełna, atmosfera jak zawsze kapitalna :-)

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Śro 30 Paź, 2013 22:13   

Nie byłem na meczu :-/
I dziekuje Adik za relacje.
Nie przeczytam takiej relacji w gazetach ani nawet na jakichkolwiek tematycznych stronach netowych.
Tym bardziej wielkie Dzieki !
Rzeczywiście szkoda.
Możemy sie pocieszać ,ze zanotowalismy tylko jedna wpadke.Ze Szczecinem.
Wisła i Toruń są chyba "troszke" silniejsze :-P
Ale mamy to nadrobione za zwyciestwa w Polkowicach i Gorzowie.
Ciągle JESTEŚMY TOP !!!!
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Śro 30 Paź, 2013 22:15, w całości zmieniany 2 razy  

adikol516 
Szkółkowicz

Wysłany: Śro 30 Paź, 2013 22:19   

Dodam jeszcze że przed meczem troszkę się podśmiewałem z kumplem z zawodniczki gości Talii Caldwell. Powiedziałem że lekko utyka i jakoś stopy ma krzywe. A wyszło na to, że zawodniczka była najlepsza moim zdaniem na parkiecie, 15 punktów, 11 zbiórek, nomen omen double-double :mrgreen: . Kurcze brała wszystko :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez adikol516 Śro 30 Paź, 2013 22:21, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi