Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj


Poprzedni temat :: Następny temat
IX kolejka - Ekstraliga FSL 2016
Autor Wiadomość
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 22:10   IX kolejka - Ekstraliga FSL 2016

IX kolejka - Ekstraligi
NDW Parówy Radlin - The Gónwo
Ganjasmokers - Żebroki
KS ROW Rybnik - Dream Team
Beboki Justynki - Speedway Żory
_________________

PozdROWienia
Igła
     
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 18 Cze, 2016 15:51   

Beboki Justynki
Emil Sajfutdinov
Antonio Lindback - zastepca
Grzegorz Zengota - kapitan
Adrian Miedziński
Andriej Karpov
Marcin Nowak
Adrian Gała

rez.
Mike Trzensiok

KS ROW Rybnik
Grigorij Laguta - kapitan
Peter Kildemand
Rafał Okoniewski
Vacław Milik
Kacper Gomólski
Paweł Przedpełski
Norbert Krakowiak
_________________

PozdROWienia
Igła
     
Maveral 
Senior



Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 1610
Skąd: Radlin
Wysłany: Sob 18 Cze, 2016 16:17   

NDW Parówy Radlin

1. Janusz Kołodziej (kapitan)
2. Matej Zagar
3. Przemysław Pawlicki (wicekapitan)
4. Kenneth Bjerre
5. Szymon Woźniak
6. Kacper Woryna
7. Arkadiusz Madej
_________________
"Koty. Myślę, że poprzez te stworzenia wszechświat próbuje nam powiedzieć, abyśmy nie traktowali siebie zbyt serio" ;)
     
Lajon 
Szkółkowicz


Wiek: 37
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 23
Skąd: Żory
Wysłany: Nie 19 Cze, 2016 08:16   

Speedway Żory

1.Maciej Janowski vc
2.Martin Vaculik
3.Piotr Protasiewicz c
4.Max Fricke
5.Krzysztof Buczkowski
6.Daniel Kaczmarek
7.Alex Zgardziński

R1.Michael Jepsen Jensen
R2.Nick Morris
     
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 27 Cze, 2016 08:51   

Ganjasmokers Baku

1. Nicki Pedersen
2. Tobiasz Musielak
3. Greg Hancock (c)
4. Chris Holder (z)
5. Tomasz Jędrzejak
6. Krystian Pieszczek
7. Dominik Kubera

R1. Tomasz Gollob
R2. Peter Ljung
R3. Patryk Karczmarz

Żebrocki

Piotr Pawlicki (c)
Andreas Jonsson (v)
Damian Baliński
Tomasz Gapińśki
Jarosław Hampel

Robert Chmiel
Seba Niedźwiedź

The Gónwo

1. Tai Woffinden (c)
2. Niels Kristian Iversen
3. Krzysztof Kasprzak
4. Jason Doyle (vc)
5. Piotr Świderski
6. Adrian Cyfer
7. Bartosz Smektała

Rez.
Damian Dróżdż
Igor Kopeć-Sobczyński

Dream Team

1. Leon Madsen
2. Mikkel Michelsen
3. Patryk Dudek (v)
4. Rune Holta
5. Artiom Laguta
6. Bartosz Zmarzlik (c)
7. Patryk Rolnicki
_________________

PozdROWienia
Igła
     
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 27 Lip, 2016 09:39   

IX kolejka - Ekstraligi
NDW Parówy Radlin 52-59 The Gónwo Dwumecz 115-133
Ganjasmokers 55-28 Żebroki Dwumecz 122-42
KS ROW Rybnik 60-73 Dream Team Dwumecz 137-125
Beboki Justynki 74-61 Speedway Żory Dwumecz 136-115
_________________

PozdROWienia
Igła
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu


Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM