Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj


Poprzedni temat :: Następny temat
IX kolejka - I liga FSL 2016
Autor Wiadomość
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 22:10   IX kolejka - I liga FSL 2016

IX kolejka - I ligi
Drużyna Actimela - ROW Kamień
Niezwyciężeni Porażka - Sheldoncooperteam
Misiusiusiuniu Team - KS Niedobczyce
Drużyna A - Lukan Chwałowice
_________________

PozdROWienia
Igła
     
Bartek 
II ligowiec


Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2146
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 18 Cze, 2016 16:14   

1. Nicki Pedersen (c)
2. Max Fricke (z)
3. Antonio Lindbaeck
4. Andriej Karpov
5. Emil Sayfutdinov
6. Krystian Pieszczek
7. Damian Dróżdż

R1. Patryk Karczmarz
Ostatnio zmieniony przez Bartek Sob 18 Cze, 2016 19:31, w całości zmieniany 1 raz  
     
grabuss 
Senior



Wiek: 33
Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 1473
Skąd: Z końca świata/Praga
Wysłany: Sob 18 Cze, 2016 18:01   

1.Greg Hancock (v)
2.Grigorij Laguta (c)
3.Leon Madsen
4.Andreas Jonsson
5.Tomasz Gollob
6.Marcin Nowak
7.Mike Trzensiok

R1. Alex Zgardziński
R2.Arkadiusz Potoniec
     
Mietek 
Mistrz Polski



Wiek: 29
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 6917
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 18 Cze, 2016 18:47   

1. Jason Doyle (Z)
2. Adrian Miedziński
3. Bartosz Zmarzlik (C)
4. Artiom Laguta
5. Maciej Janowski
6. Adrian Gała
7. Mateusz Rujner


R1.Aleksandr Loktaev
R2.Rafał Szombierski
R3.Artur Mroczka
_________________
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." - Bill Shankly
     
Lukan 
I ligowiec



Wiek: 27
Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 3982
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie 19 Cze, 2016 12:13   

Lukan Chwałowice

1. Tai Woffinden (c)
2. Damian Baliński
3. Piotr Protasiewicz
4. Kenneth Bjerre
5. Niels K. Iversen (v)
6. Patryk Rolnicki
7. Robert Chmiel

R1. Norbert Krakowiak
R2. M. Jepsen Jensen
     
orzel_rkm 
Junior na wypożyczeniu



Wiek: 32
Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 155
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie 19 Cze, 2016 13:38   

1.Krzysztof Buczkowski (Z)
2. Krzysztof Kasprzak (C)
3. Nick Morris
4. Szymon Woźniak
5. Tomasz Jędrzejak
6. Paweł Przedpełski
7. Dawid Krzyżanowski
_________________
PozdROWienia
     
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 27 Cze, 2016 08:52   

KS Niedobczyce

1.Martin Vaculik (c)
2.Tobiasz Musielak
3.Grzegorz Zengota
4.Rafał Okoniewski
5.Janusz Kołodziej
6.Bartosz Smektała
7.Sebastian Niedźwiedź

ROW Kamień
Rez. LJUNG,KUBERA ,WIECZOREK
Kildemand (z)
Holta
Hampel
Holder (c)
Michelsen
Woryna
Burzynski

Niezwyciężeni Porażka
Niezwyciężeni Porażka

1. Patryk Dudek (c)
2. Vaclav Milik
3. Piotr Pawlicki (vc)
4. Przemysław Pawlicki
5. Matej Zagar
6.Adrian Cyfer
7. Arkadiusz Madej

R1 Piotr Świderski
R2 Łukasz Kaczmarek
_________________

PozdROWienia
Igła
     
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 27 Lip, 2016 09:42   

IX kolejka - I ligi
Drużyna Actimela 85-34 ROW Kamień Dwumecz 162-86
Niezwyciężeni Porażka 64-19 Sheldoncooperteam Dwumecz 110-79
Misiusiusiuniu Team 62-59 KS Niedobczyce Dwumecz 125-128
Drużyna A 62-64 Lukan Chwałowice Dwumecz 112-131
_________________

PozdROWienia
Igła
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu


Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM