IX kolejka - I liga FSL 2016
Odpowiedz do tematu

: IX kolejka - I liga FSL 2016
IX kolejka - I ligi
Drużyna Actimela - ROW Kamień
Niezwyciężeni Porażka - Sheldoncooperteam
Misiusiusiuniu Team - KS Niedobczyce
Drużyna A - Lukan Chwałowice


PozdROWienia
Igła
:
1. Nicki Pedersen (c)
2. Max Fricke (z)
3. Antonio Lindbaeck
4. Andriej Karpov
5. Emil Sayfutdinov
6. Krystian Pieszczek
7. Damian Dróżdż

R1. Patryk Karczmarz

Ostatnio zmieniony przez Bartek Sob 18 Cze, 2016 20:31, w całości zmieniany 1 raz
:
1.Greg Hancock (v)
2.Grigorij Laguta (c)
3.Leon Madsen
4.Andreas Jonsson
5.Tomasz Gollob
6.Marcin Nowak
7.Mike Trzensiok

R1. Alex Zgardziński
R2.Arkadiusz Potoniec

:
1. Jason Doyle (Z)
2. Adrian Miedziński
3. Bartosz Zmarzlik (C)
4. Artiom Laguta
5. Maciej Janowski
6. Adrian Gała
7. Mateusz Rujner


R1.Aleksandr Loktaev
R2.Rafał Szombierski
R3.Artur Mroczka

"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." - Bill Shankly
:
Lukan Chwałowice

1. Tai Woffinden (c)
2. Damian Baliński
3. Piotr Protasiewicz
4. Kenneth Bjerre
5. Niels K. Iversen (v)
6. Patryk Rolnicki
7. Robert Chmiel

R1. Norbert Krakowiak
R2. M. Jepsen Jensen

:
1.Krzysztof Buczkowski (Z)
2. Krzysztof Kasprzak (C)
3. Nick Morris
4. Szymon Woźniak
5. Tomasz Jędrzejak
6. Paweł Przedpełski
7. Dawid Krzyżanowski

PozdROWienia
:
KS Niedobczyce

1.Martin Vaculik (c)
2.Tobiasz Musielak
3.Grzegorz Zengota
4.Rafał Okoniewski
5.Janusz Kołodziej
6.Bartosz Smektała
7.Sebastian Niedźwiedź

ROW Kamień
Rez. LJUNG,KUBERA ,WIECZOREK
Kildemand (z)
Holta
Hampel
Holder (c)
Michelsen
Woryna
Burzynski

Niezwyciężeni Porażka
Niezwyciężeni Porażka

1. Patryk Dudek (c)
2. Vaclav Milik
3. Piotr Pawlicki (vc)
4. Przemysław Pawlicki
5. Matej Zagar
6.Adrian Cyfer
7. Arkadiusz Madej

R1 Piotr Świderski
R2 Łukasz Kaczmarek


PozdROWienia
Igła
:
IX kolejka - I ligi
Drużyna Actimela 85-34 ROW Kamień Dwumecz 162-86
Niezwyciężeni Porażka 64-19 Sheldoncooperteam Dwumecz 110-79
Misiusiusiuniu Team 62-59 KS Niedobczyce Dwumecz 125-128
Drużyna A 62-64 Lukan Chwałowice Dwumecz 112-131


PozdROWienia
Igła
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.