Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj


Poprzedni temat :: Następny temat
XII kolejka - Ekstraliga FSL 2016
Autor Wiadomość
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 04 Sie, 2016 10:15   XII kolejka - Ekstraliga FSL 2016

The Gónwo - KS ROW Rybnik
Beboki Justynki - Ganjasmokers
Speedway Żory - NDW Parówy Radlin
Dream Team - Żebroki


Przypominam, że pierwszy mecz już w piątek :)
_________________

PozdROWienia
Igła
     
Lajon 
Szkółkowicz


Wiek: 37
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 23
Skąd: Żory
Wysłany: Czw 04 Sie, 2016 14:17   

Speedway Żory

1.Maciej Janowski
2.Martin Vaculik vc
3.Piotr Protasiewicz c
4.Max Fricke
5.Krzysztof Buczkowski
6.Daniel Kaczmarek
7.Alex Zgardziński

R1.Michael Jepsen Jensen
R2.Nick Morris
     
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie 07 Sie, 2016 22:05   

Beboki Justynki
Emil Sajfutdinov
Antonio Lindback - zastepca
Grzegorz Zengota
Adrian Miedziński
Andriej Karpov - kapitan
Marcin Nowak
Adrian Gała

rez.
Mike Trzensiok
Dawid Krzyżanowski


KS ROW Rybnik
Grigorij Laguta - kapitan
Peter Kildemand
Rafał Okoniewski
Vaclav Milik
Kacper Gomólski
Paweł Przedpełski - zastępca
Norbert Krakowiak

Ganjasmokers Baku

1. Nicki Pedersen
2. Tobiasz Musielak
3. Greg Hancock (c)
4. Chris Holder (z)
5. Tomasz Jędrzejak
6. Krystian Pieszczek
7. Dominik Kubera

R1. Tomasz Gollob
R2. Peter Ljung
R3. Patryk Karczmarz

Żebrocki

Piotr Pawlicki (c)
Andreas Jonsson (v)
Damian Baliński
Tomasz Gapińśki
Jarosław Hampel

Robert Chmiel
Seba Niedźwiedź

The Gónwo

1. Tai Woffinden (c)
2. Niels Kristian Iversen
3. Krzysztof Kasprzak
4. Jason Doyle (vc)
5. Piotr Świderski
6. Adrian Cyfer
7. Bartosz Smektała

Rez.
Damian Dróżdż
Igor Kopeć-Sobczyński

Dream Team

1. Leon Madsen
2. Mikkel Michelsen
3. Patryk Dudek (v)
4. Rune Holta
5. Artiom Laguta
6. Bartosz Zmarzlik (c)
7. Patryk Rolnicki

rez.
Alexandr Loktaev
Artur Mroczka

NDW Parówy Radlin

1. Janusz Kołodziej (wicekapitan)
2. Matej Zagar
3. Przemysław Pawlicki (kapitan)
4. Kenneth Bjerre
5. Szymon Woźniak
6. Kacper Woryna
7. Arkadiusz Madej
_________________

PozdROWienia
Igła
     
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie 07 Sie, 2016 23:21   

The Gónwo 85-52 KS ROW Rybnik Dwumecz 149-96
Beboki Justynki 52-74 Ganjasmokers Dwumecz 124-127
Speedway Żory 72-51 NDW Parówy Radlin Dwumecz 123-117
Dream Team 55-27 Żebroki Dwumecz 122-69
_________________

PozdROWienia
Igła
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu


Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM