Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj


Poprzedni temat :: Następny temat
XIII kolejka - Ekstraliga FSL 2016
Autor Wiadomość
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 12 Sie, 2016 00:55   XIII kolejka - Ekstraliga FSL 2016

XIII kolejka - Ekstraligi
Dream Team - The Gónwo (75-52)
Żebroki - Speedway Żory (43-61)
NDW Parówy Radlin - Beboki Justynki (64-58)
Ganjasmokers - KS ROW Rybnik (69-52)

Tabela aktualna, podium znane, ale nie kolejność. Walka o mistrzostwo trwa, a teraz mamy pojedynek lidera z wiceliderem. Ogólnie dla lidera terminarz trudny. Teraz wicelider, a w następnej kolejce Ganja, która też liczy na złoto
_________________

PozdROWienia
Igła
     
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 12 Sie, 2016 00:58   

KS ROW Rybnik
1. Grigorij Łaguta - kapitan
2. Kacper Gomólski
3. Rafał Okoniewski
4. Peter Kildemand
5. Vaclav Milik - zastępca
6. Paweł Przedpełski
7. Norbert Krakowiak
_________________

PozdROWienia
Igła
     
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 12 Sie, 2016 01:00   

Beboki Justynki
1. Emil Sajfutdinov - zastępca
2. Antonio Lindback - kapitan
3. Grzegorz Zengota
4. Adrian Miedziński
5. Andriej Karpov
6. Marcin Nowak
7. Adrian Gała

rez.
Mike Trzensiok
Dawid Krzyżankowski
_________________

PozdROWienia
Igła
     
Lajon 
Szkółkowicz


Wiek: 37
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 23
Skąd: Żory
Wysłany: Pią 12 Sie, 2016 09:29   

Speedway Żory

1.Maciej Janowski
2.Martin Vaculik vc
3.Piotr Protasiewicz
4.Max Fricke
5.Krzysztof Buczkowski c
6.Daniel Kaczmarek
7.Alex Zgardziński

R1.Michael Jepsen Jensen
R2.Nick Morris
     
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 16 Sie, 2016 02:13   

Ganjasmokers Baku

1. Nicki Pedersen
2. Tobiasz Musielak
3. Greg Hancock (c)
4. Chris Holder (z)
5. Tomasz Jędrzejak
6. Krystian Pieszczek
7. Dominik Kubera

R1. Tomasz Gollob
R2. Peter Ljung
R3. Patryk Karczmarz

Żebrocki

Piotr Pawlicki (c)
Andreas Jonsson (v)
Damian Baliński
Tomasz Gapińśki
Jarosław Hampel

Robert Chmiel
Seba Niedźwiedź

The Gónwo

1. Tai Woffinden (c)
2. Niels Kristian Iversen
3. Krzysztof Kasprzak
4. Jason Doyle (vc)
5. Piotr Świderski
6. Adrian Cyfer
7. Bartosz Smektała

Rez.
Damian Dróżdż
Igor Kopeć-Sobczyński

Dream Team

1. Leon Madsen
2. Mikkel Michelsen
3. Patryk Dudek (v)
4. Rune Holta
5. Artiom Laguta
6. Bartosz Zmarzlik (c)
7. Patryk Rolnicki

rez.
Alexandr Loktaev
Artur Mroczka

NDW Parówy Radlin

1. Janusz Kołodziej (wicekapitan)
2. Matej Zagar
3. Przemysław Pawlicki (kapitan)
4. Kenneth Bjerre
5. Szymon Woźniak
6. Kacper Woryna
7. Arkadiusz Madej
_________________

PozdROWienia
Igła
     
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 16 Sie, 2016 02:37   

XIII kolejka - Ekstraligi
Dream Team 84-63 The Gónwo Dwumecz 159-115
Żebroki 26-62 Speedway Żory Dwumecz 69-123
NDW Parówy Radlin 64-62 Beboki Justynki Dwumecz 128-120
Ganjasmokers 48-63 KS ROW Rybnik Dwumecz 117-115
_________________

PozdROWienia
Igła
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu


Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM