Sezon 2018
Odpowiedz do tematu

:
tom06 Real napisał/a:
Zal tego sezonu, dopingu Griszy itd. Jak widze jak w sparingach smiga Fredka czy nawet Musielak, dodając do tego Maxa czy Kacpra, mielibysmy zajebisty team

Jak w poprzednim sezonie Fred i Tobi by tak śmigali w lidze to odjęcie punktów krzywdy by nam nie zrobiło... życie, było minęło, jesteśmy gdzie jesteśmy.

Nie ma co się nakręcać, sezon się jeszcze nie rozpoczął a tu już lament. Zobaczymy co będzie po pierwszych meczach.

Najważniejsze by dostać się do pierwszej czwórki...a później niech się dzieje wola Boga.

:
Ja wiem,że to był sparing. Też nie panikuję, liga zweryfikuję. Jednak Kacperek zrobił swoje, Kołodziej też nie olał tego. Więc myślę jak ktos jest w formie to jedzie sparing, ligę i zawody o puchar Burmistrza...
Może to być sezon rozczarowań...

:
Nie ma co pompować balonika. Poczekajmy do soboty, o 20:00 każdy z nas już będzie więcej wiedział kto jak jedzie na własnym torze ;-) To sport i wszystko może się wydarzyć..

:
Ja mam cały czas w pamięci sezon 2015, więc na razie niech nasi po prostu awansują do PO, nawet z 4 miejsca, a dopiero potem będziemy się spinali o wyniki :)

"Koty. Myślę, że poprzez te stworzenia wszechświat próbuje nam powiedzieć, abyśmy nie traktowali siebie zbyt serio" ;)
:
Luki ma racje-gdyby troche poszło lepiej to elipa by nas miała trudniej usunąć
Co do Naszych obecnych to fakt-Czaja coś nie umie się rozkręcić-może jeszcze potrzeba mu czasu
Jeśli chodzi o Roberta-to przypomne ,że w zeszłym roku też słabo zaczynał i odpuszczał gaz,lepiej mu poszło w 2 połowie sezonu(może jak pojeździł w opolu to mu pomogło?)
Jednak zgodze sie ze wszystkimi ,że trzeba poczekać na pierwsze 2 spotkania i już będziemy wiedzieć a bynajmniej już coś można pisać w sobote-

[ Dodano: Pon 09 Kwi, 2018 12:15 ]
i odpaliło.... myślę ,że źle nie było--jednak martwie się o Artura,coś mu chyba nie leżało jeszcze? Za to w mojej opinii nieźle pojechał Lars,może po upadku sie przyblokowoł ale ogólnie 6pkt to chyba nieźle? Kacper jak zwykle wymiato,no i super Troy -zaskoczył nos....ale pozytywnie.
Robert szału nie zrobił ale mogło być gorzej, gorzej ze Szczepanem....tu zagadka.
Karpov jeszcze chyba dołoży więcej? Yno ROW

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum