Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
20.05.2018 ROW Rybnik - Start Gniezno 68:22
Autor Wiadomość
DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Pon 21 Maj, 2018 11:06   

Cytat:
Słyszałem już opinie, że Czaja znalazł w końcu prędkość, ale nie wydaje mi się. Wystarczy spojrzeć na czasy, żeby widzieć, że demonem prędkości to on nie był.

Demonem może i nie był, ale wolny też nie. W pierwszej serii drugi czas (po Worynie), w drugiej serii najgorszy czas, ale za to w ostatniej serii najlepszy czas.

Ogólnie 2 jego wygrane biegi to 4 i 5 najszybsze czasy. Progres jest, zresztą już w sobotę na treningu było to widać.

marek 
Junior na wypożyczeniu
do Austro-Węgier

Wysłany: Pon 21 Maj, 2018 12:47   

To bylo bardzo dziwne spotkanie, Startowi jak bylo widac wybitnie nie leza tory pod kolo, ale takiego pogromu kogokolwiek nie bylo od czasu "kwadratu". Co wiecej, na "kwadracie" Start rowniez polegl 68:22 i rowniez przed telewizyjnymi kamerami.

Nasi spod tasmy wyskakiwali o motor do przodu przed rywalami, ustawiali sie w polowie szerokosci toru i znikali z radaru gnieznianom. W calych zawodach nie przywiezli tez ani jednej "1", a walki nie bylo, bo przy tak dysponowanym rywalu byc nie moglo.

Moc, ktora pokazal ROW cieszy, ale po tym meczu mozna powiedziec, ze wiecej emocji ma ksiegowa niz my. Kasa klubowa rozbita, do wyplaty 80 punktow, o formie sportowej niewiele wiecej wiadomo, a gnieznianom i ich kibicom, ktorzy przyjechali i zobaczyli to dzielo zniszczenia, wstyd na cala Polske, rowniez przed widzami tv.

Teraz dwumecz z Wanda...
Ostatnio zmieniony przez marek Pon 21 Maj, 2018 12:49, w całości zmieniany 1 raz  

duri 
Junior
ROW

Wysłany: Wto 22 Maj, 2018 11:51   

MAGAZYN

https://www.youtube.com/w...g&feature=share
Ostatnio zmieniony przez duri Wto 22 Maj, 2018 11:52, w całości zmieniany 1 raz  

Fabregas 
Senior

Wysłany: Wto 22 Maj, 2018 13:25   

A mnie zaimponował Craig, nie tym ,że zdobył 10+5 w łatwym meczu a swoją determinacją zeby poprawić wyniki. Trenuje kiedy może, zmienia co chwile zeby bylo lepiej a i przed biegami podchodzi do kolegów i poklepuje więc widać,że zależy mu fest. Fakt,że jechał parę meczy dopiero i nie wiem jak wy ale ja się do niego przekonałem ;)

SzymurWLP 
Junior

Wysłany: Wto 22 Maj, 2018 14:09   

Ambitny chłopak przeciwieństwo Bridgera, który spóźniał się na samoloty itp. Tylko że Cooka trzeba też sprawdzić na wyjazdach koniecznie przed play off najlepiej gdzie w trudnych meczach z Piłą Łodzią lub Gdańskiem. Widać u niego progress podobnie u Czaji i Karpova. Jeśli celujemy w awans to musimy wygrać 2z 3 wyjazdów Piła ( łatwo nie będzie bo Okoń Gapa i nawet ten Cyfer u siebie jadą Thj też. ) Gdańsk mimo niezłych nazwisk u siebie jadą gorzej niż na wyjazdach najsłabsze od lat Loko ich klepło dramat. Gniezno na ichniejszych betonie łatwo nie będzie przekonała się o tym Łódź ,która słabnie z każdym meczem taki troche kolos na glinianych nogach. Szczerze dobrze życzę Lublinowi fajne miasto głód zużla świetni kibice. Serce by chciało ,żeby ROW i Motor awansowali razem kosztem Tarnowa i Trolunia ale to niemożliwe niestety. Musimy ugrać bonus na Lublinie i mocno powalczyć z łodzią. Wygrane wyjazdy i bonusy mogą pozwolić nam wskoczyć na 1 miejsce przed play off i jechać z Gnieznem lub Łodzią ,które na ten moment uważam za słabsze od nas i Motoru
Ostatnio zmieniony przez SzymurWLP Wto 22 Maj, 2018 14:11, w całości zmieniany 1 raz  

marek 
Junior na wypożyczeniu
do Austro-Węgier

Wysłany: Wto 22 Maj, 2018 14:23   

Fabregas, to prawda. Zaangazowanie Cooka jest widoczne i bardzo budujace, stara sie i ma ambicje. Nadal jestem sceptyczny wobec niego, nie jest to wirtuoz toru jakich podziwia sie z zapartym tchem, ale jest solidnym i pracowitym rzemieslnikiem, a tacy sa rownie istotni dla druzyny, bo mozna na nich liczyc. Craig jest po prostu lepszy niz myslalem i go ocenialem.

SzymurWLP, a widziales dlaczego przegrali? W 13 biegu Hougaard wjechal w tasme. W 14 biegu na drugim miejscu przewrocil sie Michelsen, na ostatnim okrezeniu przy 3:3, w 15 biegu dlugo prowadzil Szczepaniak, ale dopadl go Ljung i odprowadzil daleko na zewnetrzna w sam plot, gdzie Szczepaniak sie wylozyl i kolejne 3:3 przepadlo. W powtorce biegu jechali w bliskim kontakcie w trzech przez caly dystans, ale to goscie zrobili 1:5. Gdanszczanie dali sie ograc, ale Lokomotiv mial przy tym fure szczescia.
Ostatnio zmieniony przez marek Wto 22 Maj, 2018 14:29, w całości zmieniany 1 raz  

antek 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Wto 22 Maj, 2018 14:38   

Uwagi w magazynie wszystkie trafne, powinien Kacper poczekać na młodego jak i Mrozek do chmiela że prosta też jest na torze. Słabo wygląda gdy jadąc z tyłu w kontakcie w połowie prostej noga jest już na torze, ale też za walkę z jabolem trzeba go pochwalić.

SzymurWLP 
Junior

Wysłany: Wto 22 Maj, 2018 16:20   

Niestety meczu Gdańska nie widziałem bo byłem u rodziny na komunii na cały weekend w wlkp śledziłem tylko relacje ale to nie jest pierwszy mecz który przegrali u siebie punkty im uciekają nie nasz problem. Co do Chmiela trochę słabo ,że nie potrafi nikogo wyprzedzić nawet będąc szybszym.. w meczu z Krakowem u nas poprostu dałbym szanse Gierze. Jakoś tak bardziej ambitnie chłooak jeździ niech się rozwija.

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Czw 24 Maj, 2018 22:43   

Dla mnie wszystkie magazyny nasze rybnickie sa w pyte. Tesknie za żużlem Bardzo... :(
I super ,że Cook idzie do przodu.
Tak mu zyczyłem i przewidywałem nawet pomimo słabego 1 wystepu w naszych barwach. .
Jednak GP i nawet ostatnie miejsca tam to gwarancja olbrzymiego postepu dla kogoś takiego jak on.
GP jednych potrafi hamować a innych rozwijać.

W kazdym razie pomalutku ta nasza maszyna jakby zaczełą sie rozkrecać.
Niech nam pozwola robic tor u siebie jaki lubimy a nikt nas nie powstrzyma :-)
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Czw 24 Maj, 2018 22:44, w całości zmieniany 1 raz  

tom06 Real 
Senior

Wysłany: Pią 25 Maj, 2018 13:26   

Cook idzie do przodu bo ? Z gnieznem zdobył punkty gdzie chyba nawet ja bym zdobył, bo sie stara a jak wiadomo dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane.
na dzien dzisiejszy mało chyba nas wszystkich przekonuje. Pamiętac trzeba ze jest to zawodnik z GP, a my jestesmy w 1 lidze

Seru64 
Senior

Wysłany: Pią 25 Maj, 2018 16:42   

tom06 Real napisał/a:
Cook idzie do przodu bo ? Z gnieznem zdobył punkty gdzie chyba nawet ja bym zdobył, bo sie stara a jak wiadomo dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane.
na dzien dzisiejszy mało chyba nas wszystkich przekonuje. Pamiętac trzeba ze jest to zawodnik z GP, a my jestesmy w 1 lidze

To trzeba kontraktować takich zawodników, którzy się nie starają, skoro "dobrymi chęciami piekło wybrukowane"? :lol: Już nie przesadzajmy. Chłopak zrobił w tym meczu swoje, dobrze wyglądał na torze, punktowo też się nie ma do czego przyczepić, to zawsze znajdzie się jakiś wpis w stylu "dobrymi chęciami piekło wybrukowane"... No aż się odechciewa człowiekowi. Faktycznie, dobrymi chęciami ma nasze rybnickie piekiełko wybrukowane i tego typu wpisy go nie ominą. Co to zmienia, że jest z GP? Chyba każdy wie w jakich okolicznościach się tam dostał i jakim doświadczeniem na polskich torach dysponuje. Dajmy chłopakowi trochę czasu a po sezonie ocenimy czy był z niego pożytek czy nie.

adamb 
I ligowiec

Wysłany: Pią 25 Maj, 2018 21:47   

tom06 Real napisał/a:
Pamiętac trzeba ze jest to zawodnik z GP, a my jestesmy w 1 lidze

Iversen to też zawodnik z GP...
Fricke też od razu nie "walił" kompletów... zresztą pokuszę się o stwierdzenie, że jego tegoroczne wyniki dupy nie urywają i nie widać progresu po zmianie klubu, choć trzeba pamiętać, że jeździ z rezerwy.

TomekROWRybnik 
Senior

Wysłany: Sob 26 Maj, 2018 06:23   

Ostatnio prowadził parę i też dupy nie urywał...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi