Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
10.06.2018 ROW Rybnik - Wanda Kraków 68:22
Autor Wiadomość
TomekROWRybnik 
Senior

Wysłany: Nie 10 Cze, 2018 16:50   

Woryne suszylo i chcial byc w parkingu rzed Logaczovem

Maveral 
Senior

Wysłany: Nie 10 Cze, 2018 16:51   

Co by tutaj napisać o meczu? ;)

1. Tak jak się wszyscy spodziewali, pojedynek był jednostronny, ale o dziwo walki było o wiele więcej niż w meczu z Gnieznem. Głównie za sprawą przegranych startów naszych zawodników.
2. Karpov - ponownie nie zachwycał i Ukrainiec ma nad czym myśleć. Woli walki mu odmówić nie można, ale sprzęt go jakoś nie niesie. Na tle słabiutkiej Wandy nie wyglądał zbyt dobrze.
3. Bewley - wejście smoka. Pierwszy raz na naszym torze w meczu ligowym i od razu najlepszy czas sezonu. Pięknie powalczył o 2* w piętnastym biegu, kiedy to przedarł się ostaniej pozycji na drugą. Swoją drogą, nagrania z tych biegów umieszczam poniżej ;) Jeśli Daniel tak będzie jeździł, to Karpov może stracić miejsce w składzie. Tak poza tym, on ma chyba najmniej dźwięczne nazwisko wszechczasów. Nawet tego jakoś tak głośno wykrzyczeć się nie da ;)
4. Batchelor - ten pan nadal w świetnej formie, zwłaszcza na starcie. Ten gość ma w tym sezonie niesamowite wyjścia spod taśmy. Na trasie jest nieco wolny, ale dzięki dużemu doświadczeniu i wyczuciu rywala potrafi się skutecznie bronić.
5. Czaja - ten pan jest głęboko w lesie ze sprzętem. Ponownie wynik lepszy niż jazda. Artur znowu byl strasznie wolny na trasie i tracił pozycje nawet pomimo wygranych startów. Na rewanż w Krakowie chyba pojedzie Szczepaniak.
6. Kacper - nasz kapitan w dobrej formie. Przegrał wprawdzie raz z Logachevem, ale tylko dlatego, że jakby Kacper nie odpuścił, to by go młody Rosjanin wprasował chyba w bandę. Aż tak dobrze tej sytuacji nie zauważyłem, bo skupiłem się na Bewleyu, ale niktórzy mówili, że Logacheva pociągnęło i to nie było specjalnie. Nie wiem, ja zauważyłem już samo zderzenie z Woryną, po którym Kacper omal nie spadł z motocykla. Kapitalna walka z Jędrzejewskim w 14 biegu! Występ Woryny na plus :)
7. Chmiel - Robert jak zwykle kiedy przegra start, to zapomina, że w żużlu można jeszcze kogoś wyprzedzić PO SZEROKIEJ. Ja nie wiem czego on się tak tego boi. Niech mu trenerzy na treningu postawią pachołki na środku łuków i niech jeździ za nimi, przy płocie. Przecież ten synek ma czasem o wiele większą prędkość od rywala przed nim, ale jak ten mu zamknie małą, to Chmiel elegancko na dużej zamyka gaz i koniec walki.
8. Lars - występ jak najbardziej na plus. Walczył z seniorami gości i przywoził cenne punkty, choć swój drugi start zmaścił koncertowo, bo zamiast do przodu, to chyba chciał polecieć w kosmos :D
9. U gości podobał mi się Logachev. Walczył jak umiał i swoje punkty zrobił. O reszcie nie ma w zasadzie co pisać.

Generalnie, mecz był dość ciekawy jak na wynik, który ostatecznie się ukształtował.

Wrzucam jeszcze trzy biegi, które dziś nagrałem. Chcecie zobaczyć "Bjuleja" w akcji? No pewnie, że chcecie ;)

Bieg nr.3: Ż - Logachev, C - Batchelor, B - Andersson, N - Czaja

Bieg nr.9: N - Bewley, B - Andersson, C - Karpov, Ż - Logachev

Bieg nr.15: Ż - Logachev, C - Batchelor, B - Koza, N - Bewley
Ostatnio zmieniony przez Maveral Nie 10 Cze, 2018 16:55, w całości zmieniany 1 raz  

orzel_rkm 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 10 Cze, 2018 16:59   

Cytat:
na tle Wandy to i Szczepaniak by tak wyglądał ;)

To taki żart tak??

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Nie 10 Cze, 2018 21:52   

Nie wie kto tak napisał ale to musiał być żart ;)

ej serio... Bewley tak swietnie smigał jak mówia ?

ps.Maveral udostepniłem twój bieg nagrany w grupie Polish speedway na fejsie. Po prostu było warto ;)

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Nie 10 Cze, 2018 21:57   

Maveral napisał/a:
Pierwszy raz na naszym torze w meczu ligowym i od razu najlepszy czas sezonu.
to oraz ostatnie występy Fricke
[Dzisiaj 20:54] Xenyx: Ostatnie biegi Fricka w SoN i dziś 1,0,1,0,0,0,0,1,0,1,1,1,w,0
pokazują jak ważna jest osoba mechanika, pomagająca spasować motór
Maveral napisał/a:
Na trasie jest nieco wolny, ale dzięki dużemu doświadczeniu i wyczuciu rywala potrafi się skutecznie bronić.
on wyglądał tak jak stwierdził Tow. Niedzwiedź - jak wjedzie w odsypane - motór idzie - inaczej to słabo
orzel_rkm napisał/a:
To taki żart tak??
i tak, i nie
występ Czai kolejny raz przeciętny, goście mimo iż byli wolni na trasie to go wyprzedzali
a ten Szczepaniak się optycznie wydawał lepszy na trasie niż Czaja
więc i żart - i nie...

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Szymon70 
Senior
Szymon

Wysłany: Nie 10 Cze, 2018 22:38   

Czy taki występ Daniela może o czymś świadczyć? Przecież ten chłopak bije techniką jazdy, inteligencją na torze całą naszą drużynę i może mieć gorsze mecze,bo to prawda, ale jego kariera dopiero się zaczyna i ma to swoje prawa, co nie zmienia faktu, że On jest zwyczajnie na motocyklu geniuszem... Dawno nie widziałem kogoś, kto zrobił na mnie takie wrażenie, brawo.
Ostatnio zmieniony przez Szymon70 Nie 10 Cze, 2018 22:39, w całości zmieniany 1 raz  

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Nie 10 Cze, 2018 23:01   

W sumie to trochę beka, że Danielowi rozgryzienie tych łuków zajęło jeden trening, a Baliński (z całym szacunkiem i sympatią) czy Musielak (tutaj już ni) dalej tego nie potrafią :lol:

Maveral 
Senior

Wysłany: Pon 11 Cze, 2018 07:43   

A pomyślcie sobie teraz jaka przepaść w jeździe na dystansie jest między Chmielem, a Bewleyem. A ten drugi jest od niego o rok młodszy i później zaczynał jeździć. Zobaczymy jeszcze jak to u Daniela wygląda ze startami, bo wczoraj jednak dwa wyjścia spod taśmy zawalił, ale po jednym meczu jeszcze ciężko go obiektywnie ocenić.

Szymon70 napisał/a:
Dawno nie widziałem kogoś, kto zrobił na mnie takie wrażenie, brawo.

Grisza :)
Ostatnio zmieniony przez Maveral Pon 11 Cze, 2018 07:49, w całości zmieniany 1 raz  

Szymon70 
Senior
Szymon

Wysłany: Pon 11 Cze, 2018 15:56   

Grisza? Coś Ty, On przyszedł i było wiadmo jak wygląda jego styl jazdy, wizytówka...

Maveral 
Senior

Wysłany: Śro 13 Cze, 2018 10:21   

No i mamy RMŻ :)

omaha 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 13 Cze, 2018 20:55   

Kutfa jak Mark C. napierdziela po polsku :shock: wow

Co do Daniela... ogromne wrażenie ... z kumplem na meczu ochrzciliśmy go "natrętną muchą" i nawet cieszyliśmy się jak mu strat nie wychodził i musiał gonić...rewelka...prawdziwy speedway...szybkość po szerokiej niesamowita , kilku zawodnikom się brama zbliżała a Bewley tam fruwał , trzeba po krawężniczku...proszę bardzo

A dzisiaj w lidze szwedzkiej Dan wygrał 15 bieg na 5:1 i zremisowali na wyjeździe

Widać że daje radę gdzie startuje , ale czy w Gnieźnie by sobie poradził ? już się nie dowiemy

Pol Skols :-D

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Śro 13 Cze, 2018 22:31   

Za "podejście" Daniela i zapytanie nawiązujące do publicznosci ta dziewczyna zadająca pytania zasługuje na premie :D

W ogóle świetnie sobie poradziła.Płynnie z bystrościa i jakością.
Kolejny świetny transfer ;) ?

marchew 
Junior

Wysłany: Czw 14 Cze, 2018 06:22   

W dobie #MeToo teksty o "usta usta" wobec księgowej brzmią cokolwiek niestosownie. Nie tacy jak Mrozek mieli już z tego powodu kłopoty.

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Czw 14 Cze, 2018 08:39   

kurła wiesz co jest najgorsze?
że teraz wszystko można podciągnąć pod #MeToo :roll:

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Odpowiedz do tematu