Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
01.07.18 Wybrzeże Gdańsk vs ROW Rybnik
Autor Wiadomość
Bart 
Senior
Wysłannik Galaktyki Światła

Wysłany: Pią 29 Cze, 2018 16:35   

Zgadzam się, że psioczenie na skład i mądrowanie w tej części sezonu, że zamiast zawodników X i Y, mieli być zakontraktowani A i B jest słabe.
Nie chce mi się wracać do postów z okresu transferowego, ale na forum panował raczej umiarkowany optymizm. Gdyby przed sezonem ktoś powiedział, że do składu dołączy jeszcze Lebiedew to uznałbym, że znajdziemy się w finale i to w roli faworyta.
Karpow i Czaja - zawodnicy z ekstraligowym doświadczeniem, to samo juniorzy + Cook jak by nie patrzeć jeździec GP. Szczepaniak i Troy - czołówka I ligi i lider Woryna. Jeśli to nie jest na papierze skład walczący o Ekstraligę to przepraszam. :(

Jedyne pretensje, które można mieć do Mrozka o sezon transferowy to Michelsen, jeśli rzeczywiście zaważyły tu sprawy osobistych uprzedzeń.

Tak samo mi i wielu z was nie podoba się nieustanna rotacja składem. Ale z drugiej strony pomimo nadmiaru zawodników i tak druga linia to tylko statyści i w tej chwili jesteśmy w rzici.
Gdyby Mrozek w trakcie sezonu nikogo nie ściągnął to też byłby lament czemu nikogo kontraktuje jak jest taka możliwość. :)

Po fakcie łatwo krytykować i pisać co jest i było źle... Zobaczymy, jeśli w końcu odpali któryś z zawodników jadących obecnie dno + juniorka, zwłaszcza Robert dorzuci cenne punkty, to może nie będzie tak źle.

P. S. Piksiński -
Cytat:
Amator Toruń
- dobre :lol:
Ostatnio zmieniony przez Bart Pią 29 Cze, 2018 16:40, w całości zmieniany 1 raz  

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Sob 30 Cze, 2018 09:57   

Piksiński napisał/a:

Teraz to każdy jest mądry - patrząc na zdobycze i formę poszczególnych zawodników... tej mądrości nikt NIKT nie ma przed sezonem. Dlaczego Amator Toruń nie ma już klepniętego mistrza?? Aaaa bo tam też ci co mieli jechać ... nie jadą....

LOL, stawiales, ze Torun zdobedzie DMP w tym roku ???

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Sob 30 Cze, 2018 14:04   

mustapha, nie ale przed sezonem patrząc na ich skład, niejeden był wstanie im jakiś medal zawiesić...

bobo44 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Sob 30 Cze, 2018 15:31   

o karpov nie jedzie na węgrach czyżby znowu zatrucie pokarmowe

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Sob 30 Cze, 2018 16:17   

Piksiński napisał/a:
mustapha, nie ale przed sezonem patrząc na ich skład, niejeden był wstanie im jakiś medal zawiesić...

Wiesz, ze pisanie w stylu "niejeden był..." to taki rodzaj manipulacji ?
Jakos n8 spotkalem sie z typowaniem Apataro na mistrza w tym sezonie.
Komnretnie kto tak typował ?
Ostatnio zmieniony przez mustapha Sob 30 Cze, 2018 16:18, w całości zmieniany 1 raz  

kibicROW 
Junior

Wysłany: Sob 30 Cze, 2018 16:32   

Karpov dzis jest zastepowany na Wegrzech... wiecie o co chodzi?

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Sob 30 Cze, 2018 16:49   

A tak wlasciwie, to wczoraj dosc ostro jeździli.
Moze efektem tych jazd bedą jakieś zmiany w awizowanym ?
Ostatnio zmieniony przez mustapha Sob 30 Cze, 2018 16:49, w całości zmieniany 1 raz  

Szymon70 
Senior
Szymon

Wysłany: Sob 30 Cze, 2018 17:21   

Andriej jechał turniej na Ukrainie, zaliczył upadek i z tego co wiem, to tylko obity. Trening? Odbył się, byli Czaja, Szczepan, Woryna. Szczepan najlepiej dla mnie.

TomekROWRybnik 
Senior

Wysłany: Sob 30 Cze, 2018 17:32   

A Lebiedev nie musi trenować? Za dużo jazdy w tym roku?

bobo44 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Sob 30 Cze, 2018 17:34   

lebiediev jeżdzi na węgrach

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Nie 01 Lip, 2018 17:17   

hmm..
błędy, błędy i jeszcze 398774 razy błędy

robili je wszyscy..

i Woryna się ich nie ustrzegł, w środku spotkania ubzdurał sobie jazdę pod bandą i na tym tracił

cieszy "rozkręcanie" się Lebiedieva - trochę optymizmu wlewa to w nasze skołatane serca
bo on w sumie zaczął sezon w połowie sezonu i jakby tak dalej.. to było by fajnie

martwi wykłócanie się o skład Cooka - i jego Team Mate - Courtneya

martwi mnie kolejny raz brak organizacji w rybnickich boksach
wadliwie działający czas 2 minut, czasem 2 minut ale!
motocykl powinien być zawsze przygotowany, Lars sobie może iść powtórki poogladać ale Egon niech nie tyra po całym parku maszyn tylko zmienia oponę, reguluje gaźnik czy czyści sprzęgło - to jest jego rola a nie piknik przy TV
ja rozumiem, że to na 99% było pewne, że Larsa wykluczy - chyba wszyscy jesteśmy zdziwieni, że go nie wykluczyli ale... sprzęt ma być gotowy mimo iż po tym biegu miała być przerwa
niby można ich usprawiedliwić ale... :roll:
sprzęt ma być gotowy zawsze i o każdej porze!
bo są przypadki taśmy! i wtedy musi jechać junior
ktoś napisał na ShotBoxie, że Dymek ma jedno zadanie, stać ze stoperem a i to potrafi spierd..
i dużo w tym racji!
sędzia uzasadnił, że wiążący jest zegar 2 minut na torze i sygnał akustyczny w parku maszyn i no ruch chorągiewką kierownika

coś tam pojechał Czaja, co cieszy bo Szczepaniak by tego nie zrobił ale on poza startem nie istnieje :roll:
może jakby Krzyś nie palił głupa na prezentacji to...
może Czaja przyjechałby z Rempałą i spasowali chociaż 1 kozę na rybnicki tor :roll:
było/nie było na niego trzeba liczyć

mimo wszystko bez optymizmu - tzn 'będzie eliga' patrzę w przyszłość

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

tom06 Real 
Senior

Wysłany: Nie 01 Lip, 2018 17:24   

mam nadzieję że następnym po Szczepaniaku będzie Cook. Wiem ze niektórzy piszą że chłop sie stara, trenuje itd, ale jak widac za bardzo nic mu to nie daje.
Martwi postawa batchelora, co mecz to słabiej,a w Gdansku gdzie rok temu smigał powienien wymiatac az miło. Czaja chyba mimo wszystko na plus, Kacper trochę słabiej, ale nie wymagajmy od niego kompletów w kazdym meczu. Na plus Lebiedev, takze skład pomału sie krystalizuje. Jestem dobrej mysli.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 01 Lip, 2018 17:27   

No to człowieka z GP już wykluczamy :D I bardzo dobrze - fochy nie idą w parze ze skutecznością :roll: I gdzieś mam jego argumenty :/ Punktami obronił by się sam...

Wygrany mecz przegrywamy przez takie błędy, że po prostu ... dajmy sobie spokój z tym awansem.

Chmiel- ja już naprawdę jestem zmęczony tym jego "hamowaniem prędkości i bojaźliwością" Ten synek jeździ na żużlu a nie gra w szachy :roll:

Lars - niech się tym żużlem jeszcze nacieszy bo to już sie zbliża ku końcowi. Sory za rok seniorka - a tu zero, dosłownie zero perspektyw na jakikolwiek krok do przodu.

Seniorka słabo - a raczej na poziomie I ligowym.

Awans w tym roku będzie FARTEM - nie powinno go być.

Pozdrawiam :)

Mlody_Holek 
Szkółkowicz

Wysłany: Nie 01 Lip, 2018 17:32   

Mysle ze po dzisiejszym meczu jedna nienwiadoma mamy z glowy - Cook. W glosie prezesie bylo widac ze sie na nim zawiodl po jego zachowaniu i pewnie juz nie dostanie szansy. In plus Andrzej, szkoda ostatniego biegu bo w kazdym biegu punktowal. In minus Batch... zaczyna pikowac w dol, to nie ten sam co z poczatku sezonu. Cieszy Czaja, ktory nigdy w Gdansku nie jechal a te 6 pkt jednak dowiozl, mimo wszystko brakuje mu jeszcze tej predkosci. Kacper mysle, ze sam sie gubil z ustawieniami. Ostatni bieg szczescie w nieszczesciu, ze biegu nie.przerwal i nikt nie zdobywa bonusa. Pogubilismy pkt. Na dystansie co nie moze sie zdarzac takim zawodnikom jak Batch i Kacper... trudno. Musimy walczyc dalej o te p o . Sklad na nastepne zawody to : Lebiediew Bewley Czaja Batch Kacper Chmiel i Lars. Takim skladem juz jechac do konca

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 01 Lip, 2018 17:32   

aaaa bo kompletnie zapomniałem o tych wszystkich "pomagierach" :roll: :roll: :roll: :roll: Więcej ich - od dokrecania śrubek itd itp. i od kupienia paczki fajek jak braknie...

Amatorkę pokazała dziś TV - olewając już ten zegar...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi