Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
19.08.2018 ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils
Autor Wiadomość
alvares 
Senior

Wysłany: Pon 20 Sie, 2018 13:46   

Jak we Wroclawiu z Vacka zrobili Waszke to dzieki ebulowi mamy strzepana :mrgreen:

Maveral 
Senior

Wysłany: Wto 21 Sie, 2018 09:41   

Magazyn cz.2 :)

Ostatnio zmieniony przez Maveral Wto 21 Sie, 2018 12:21, w całości zmieniany 1 raz  

Easy_Rider 
Junior
Suzuki Intruder

Wysłany: Wto 21 Sie, 2018 17:00   

Super odcinek ;-)

Maveral 
Senior

Wysłany: Wto 21 Sie, 2018 21:56   

Magazyn cz.1 :)

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 21 Sie, 2018 23:01   

W Magazynie nr 1 4.50min sliczna dziewczyna :D

Easy_Rider 
Junior
Suzuki Intruder

Wysłany: Wto 21 Sie, 2018 23:04   

I szalik :D

abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Śro 22 Sie, 2018 22:42   

Ja jeszcze do meczu z Dauga. Mialem tym razem paru kumpli na meczu. Przed meczem chcieli dla swoich pociech jakies pamiatki kupic. Makabra. O ile Mrozek nie mial wplywu na godzine rozgrywania meczu o tej porze przy takiej temperaturze o tyle w temacie "sklepik pamiatek" juz od zawsze klub nie jest zainteresowany by to profesjonalnie dzialalo.
Stalismy jakies 15 minut przed meczem do tej budy (w tym upale) w koncu zrezygnowalismy liczac, ze po zawodach nie bedzie az takiej kolejki.
I znow przeliczylismy sie, bo kolejka byla jeszcze dluzsza. Nie wiem do ktorej musielibysmy stac, by sie do tej lady dostac. Kumpel szpetnie zaklal i poszlismy z niczym.

Wiem, ze jest to spotkanie 28.08.18. mialem byc, ale wypadlo mi cos ze nie moge. Jak by ktos mial chec sie z Mrozkiem troche pospierac i mu powiedziec, ze ta buda jest do niczego, nie nadaje sie nawet na odpust, bo jak jest odpust to sa wprawdzie podobne ale stoi ich wiecej niz Toy Toy-ow tu na stadionie.
W tym temacie Mrozek zyje jeszcze w PRL-u (bierz co jest i spieprzaj). Moze to kiedys i funkcjonowalo ale jak na trybunach bylo max 5000 ludzi.

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 22 Sie, 2018 22:47   

abba ja juz nawet nie mam siły tego komentować.
Najgorsze jest ze zawsze znajdzie sie na forum jak mistrz co Ci powie - przyjdz wczesniej albo -przyjedz w srodku tygodnia i kup.
Nie wiem czym to jest kierowane ,czy złosliwoscia ludzi czy checia zwykłego zabłyśnięcia głupotą.
Rybnik to jednak wieś na swój sposób. Tutaj jeden drugiemu do kanapki zaglada zamiast pomyslec zeby kupic sobie lepsze żarcie .

Ten sklepik może i na dzień dobry był OK... Ale potrzeba rozwijania sie jest lepsza od potrzeby bytu w dzisiejszych czasach.

Maveral 
Senior

Wysłany: Śro 22 Sie, 2018 23:05   

Nie wspominając o magicznym sklepie internetowym, który od 4 lat jest tuż, tuż na ukończeniu, lada dzień będzie... i od czterach lat słyszymy, że problemem jest zaimplementowanie systemu płatności przez internet :lol: :lol: :lol: Czy oni serio wierzą, że ktoś kupuje ten ich kit? :roll:

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 22 Sie, 2018 23:32   

Tylko, że to nie chodzi tylko o sklepik kibica :roll: Tu chodzi o ogół... Jak chcesz się napić tych siuśków też stoisz przy dobrych wiatrach od 2 do 4 biegów :roll:

Kasa się zgadza :roll: więc po co inwestować...

A właśnie po to żeby z 30 zł na minute zrobiło się 60 zł (wartości podane dla przykładu)...

Internetowy też już sie tworzy lata... Pod tym względem leżymy. Frekwencja jak widać wystarcza :-(

SzymurWLP 
Junior

Wysłany: Czw 23 Sie, 2018 08:48   

To jest taki minimalizm , małostkowość nie wiem jak to nazwać , jest dobrze kulo sięna kibicach kasy z miasta i drobnych i średnich sponsorach. Więc po co zatrudniać kilku ludzi którzy by te tematy ogarnęli sklepik internetowy i stacjonarny na stadionie czy więcej stoisk. Po co mieć szansę na czyjeś nowe pomysły czy świeże spojrzenie na klub. Po co dać zarobić tym kilku więcej pracownikom na stadionie ,Ułatwić kibicom , urozmaicić te gadżety( mieć bardziej zielono czarny stadion na meczu) i zarobić jakieś tam kwoty których potem brakuję na takiego Dudka Protasa czy innego solidnego 2 krajowego seniora. Lepiej wziąść szrot któremu wyszedł raz czy dwa w życiu sezon pokroju Musielaka i liczyć ,że odpali. Nosacze marketingu. ,Żeby nie było nie jestem jakimś Hejterem na prezesa Mrozka poprostu tu ewidentnie nasz klub kuleje, nawet jakby Prezes bardzo chciał to sam tego wszystkiego nie ogarnie czas i możliwości nie są z gumy.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi