Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
02.09.2018 Start Gniezno vs KS ROW Rybnik
Autor Wiadomość
mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 03 Wrz, 2018 10:05   

Maveral napisał/a:
Spokojnie z tym Kacprem i Troyem. W Gnieźnie nawet miejscowi zawodnicy gadali, że tor był aż za twardy. Po prostu, ciężko się było wczoraj niektórym dopasować do takiego betonu. U siebie zrobimy tor jaki naszym pasuje i będą śmigali :) Trzeba w to wierzyć, bo co innego zostało? Lamentowanie? Dziękuję, postoję ;)

Tu nie chodzi o "u siebie" w rewanżu, tylko o mecz finalowy.
Tam "zrobienie toru pod siebie" może nie wystarczyć.

Maveral 
Senior

Wysłany: Pon 03 Wrz, 2018 10:14   

mustapha napisał/a:
Tam "zrobienie toru pod siebie" może nie wystarczyć.

Musi ;)

Edit: Jakby ktoś chciał sobie zobaczyć raz jeszcze, to tutaj jest cały mecz :)

Świst do Kacpra: "Pierwszy bieg słabo - wiadomo" hahahaha
Ostatnio zmieniony przez Maveral Pon 03 Wrz, 2018 10:47, w całości zmieniany 2 razy  

Goraw 
Junior

Wysłany: Pon 03 Wrz, 2018 14:44   

Piksiński napisał/a:
Goraw napisał/a:
Kto to pisał że Szczepaniak ma wypier... ??

Lubie takiego typu teksty :D

Oczywiscie jest ojcem sukcesu dziesiejszego ale.... w ilu meczach był ojcem porażki ??

Co Ci się podoba konkretnie ?
Mnie się nóż w kapsie otwiera jak ktoś wylewa pomyje na zawodnika tylko dlatego że jedzie słabo. Szczególnie gdy później ratuje drużynie dupe ;-)

Slinotok 007 czytałeś kiedyś shoutboxa podczas meczu ?

karMANN 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 03 Wrz, 2018 15:43   

Szczepaniak był ściągnięty do Rybnika za niemałe pieniądze, bo Prezes był przekonany, że udźwignie ciężar bycia jednym z liderów naszego zespołu. Przez większość sezonu nie umiał dojść do ładu ze sprzętem i był cieniem samego siebie. Jest jednym z głównych winowajców naszej chimerycznej jazdy w rundzie zasadniczej, która mogła nawet skutkować niedostaniem się do fazy play-off. Osobiście nie dziwie się nikomu kto na niego psioczył, bo jechał fatalnie, a jego tłumaczenia przez większość sezonu jakimiś felernymi częściami, kompletnie do mnie nie trafiały. Na szczęście Mateusz w odpowiednim momencie złapał wiatr w żagle i zaczyna jechać, to czego się od niego oczekiwało przed sezonem.

Podsumowując, to nie Mateusz teraz nam "ratuje dupy", tylko nareszcie On przestał "dawać dupy" ;)

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 03 Wrz, 2018 18:43   

Goraw napisał/a:
Co Ci się podoba konkretnie ?

Sarkazmu nie zrozumiałeś ;)

Fajnie, że w pore się obudził - ale niestety trochę za późno - nie po to był kontraktowany. Daleki jestem od tego, żeby go teraz wielbić - po tym jedynym meczu gdzie pojechał to czego się od niego oczekiwało przy kontrakcie.

I osobiście nie brałbym go pod uwagę w składzie na przyszły rok.

karMANN napisał/a:
Podsumowując, to nie Mateusz teraz nam "ratuje dupy", tylko nareszcie On przestał "dawać dupy"

:lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dokładnie :)

ebul 
Senior

Wysłany: Pon 03 Wrz, 2018 19:52   

Dokładnie, nie ma sensu teraz przerzucać się kto miał rację, kto nie, fajnie opisał to karMANN.
Ja byłem za tym by Strzepana odstawić, teraz jestem by jechał, mogę sypać głowę popiołem, ale niczego to nie zmieni. Fajnie, że odpalił, fajnie, że w ogóle odpalił, fajnie, że odpalił na najważniejsze mecze.

Chciałbym jednak poruszyć inny temat na przykładzie Szczepaniaka. Chodzi o długość podpisywania kontraktu. Zakontraktowaliśmy nie byle kogo na jeden sezon. Oczekiwania były bardzo duże, zawodnik od początku sezonu cieniował, w najważniejszej części sezonu zaczął jechać na przyzwoitym poziomie. Można powiedzieć początek sezonu pójdzie w zapomnienie, a Strzepan (ksywka, którą mu nadałem )teraz będzie chwalony pod niebiosa. Gorzej byłoby gdyby do końca sezonu zawodnik jechał słabo...
Drugą bardzo ważną rzeczą jest fakt, że prezes obdarzył Mateusza wielkim kredytem zaufania i cierpliwością. Mimo braków sprzętowych, zawodnik dostawał kolejne szanse. Pokazuje też to jak skomplikowanym sportem jest żużel. Pomimo, że zawodnik w bardzo profesjonalny sposób podchodził do swoich obowiązków, trenował solidnie na torze, występował w lidze zagranicznej, wyników na torze nie było. Brakowało prędkości, brakowało startu, zawodnik jeździł bojaźliwie, bez jaj. Pożegnał problemy sprzętowe, zupełnie inny zawodnik, zadziora, walczak, skuteczny punktowo...
Inaczej byłoby gdyby zawodnik podpisał kontrakt na 2, 3 sezony. Z góry wiedziałby, że musi spiąć dupsko, bo w danym klubie będzie przez 2, 3 sezony. Wiadomo musiałby się zmienić sposób finansowania, jakaś miesięczna dieta musiałby by być wypłaca "czy się stoi czy się leży...", coś na wzór piłki. Ogólnie w całej Polsce wygląda to tak, że kontrakt w większości podpisywany jest na jeden sezon, ile zawodnik wyszarpie tyle jego. Nie identyfikuje się z drużyną, kto da więcej, tam idzie, często gęsto rozmowy o następnym sezonem, trwają w połowie, końcówce obecnego sezonu.

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Wto 04 Wrz, 2018 21:40   

Mgazyn Piekny :D
Widac ze Andrzej odżywa.Poza tym madrze mówi .
Bieg w który Kacper asekurował Larsa piekny. Specjalnie tak pokazany mysle.
Jest nadzieja coraz wieksza :D
Oglądam dalej :D

Easy_Rider 
Junior na wypożyczeniu
Suzuki Intruder

Wysłany: Wto 04 Wrz, 2018 21:56   

Nie wiem czy ktoś zauważył w TV, ale był taki moment jak kibice z Gniezna ruszyli tak jakby coś się działo na trybunach... przypuszczam, że w obronie tego swojego kibica ca tam coś odpalił.

Ktoś to potwierdzi na forum?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi