Ceny biletów i karnetów
Odpowiedz do tematu

:
szampany, wódki, plastikowe kubeczki, niektórzy mieli i petardy :mrgreen: a dzisiaj za to zakaz stadionowy :P

*ROW RYBNIK*
:
A ja jestem ciekaw czy istnieją jakieś regulacje dotyczące maksymalnej ilości widzów. Wiadomo, względy bezpieczeństwa.
Nie spodziewam się, że padnie jakiś znaczny rekord, np. 15 tys., ale tak czysto teoretycznie: skoro stadion, o ile pamiętam, ma pojemność 10304 miejsc, to czy sprzedaż większej liczby wejściówek jest zgodny z prawem/zasadami bezpieczeństwa? :-P
Wcześniej, gdy nie było krzesełek pojemność stadionu określało się "na oko", ale dzisiaj mamy dokładną liczbę siedzeń. Wiem, że mnóstwo osób ogląda zawody z murku, schodów, itd., ale chyba nie są te miejsca zakwalifikowane jako "miejsca stojące".

Zachodzące słońce reprezentuje śmierć
:
Klub wysyła wniosek o jakby tymczasowe zwiększenie pojemności stadionu.

:
Tak czy inaczej dyszka pęknie, o ile oczywiście pogoda nie pokrzyżuje planów. :-D

Chociaż za chwilę wpadnie Ozi i napisze, że wysoka frekwencja to tylko dlatego, że w okolicy nie ma innej drużyny żużlowej, no i ogólnie żużel jest głupi, a kibice żużla to debile. :lol:

:
Bart napisał/a:
Tak czy inaczej dyszka pęknie

O to się nie martw, ostatnio brałem dwie osoby zza Jastrzębia tym razem już sześć biletów tam przekazałem.
P.S. Zdejmij ten awatar, to jest forum sportowe, ew daj zdjęci kaczki lub Donalda w stroju sportowym.

:
To jego sprawa jaki ma avatar

:
Bart napisał/a:
Tak czy inaczej dyszka pęknie, o ile oczywiście pogoda nie pokrzyżuje planów. :-D

Chociaż za chwilę wpadnie Ozi i napisze, że wysoka frekwencja to tylko dlatego, że w okolicy nie ma innej drużyny żużlowej, no i ogólnie żużel jest głupi, a kibice żużla to debile. :lol:

To Ozi tu jeszcze wpada ? :shock:

-Dam radę. -A jak nie? -Dam. -A jak nie? -Dam. -A jak upadnę? -To się podniosę. -A jak się nie podniosę? -To sobie poleżę.
[J.Walkiewicz]
:
Raczej nie, bo chyba obraził się na żużel na dobre. Ale pamiętam, że przy każdej dyskusji o wyższości żużla nad piłką nożną w Rybniku, ten podawał argument, że na żużel chodzi więcej osób, bo na Śląsku jest tylko jeden klub żużlowy i przyjeżdżają żużlofani z całego regionu, a klubów piłkarskich jest wiele i kibice się rozpraszają. :lol:

:
Najgłupszy argument swiata.
50 40 czy 30 lat temu ludzie nie mieli takich mozliwosci posiadania samochodu czy komunikacja miejska tez była słaba.
A na stadionie było jeszcze wiecej ludzi.
To co?
Oni tez przyjezdzli ze wszystkich stron tylko z Rybnika nie było nikogo ?
Rybnik to miasto zuzlowe i to sie ma w korzeniach.
Nie wszedzie trzeba kopac w kopaną.

:
Ktoś coś wie nt. karnetów na Chwałowicach kiedy będą? :-)

Pojeździe jak kiedyś może cofnie sie czas, do dni radości pełnych wrażyń. I do dni wielkości, i dopingu, braw. Kaj ROW był potyngom z dzieciencych marzyń..
:
Widzę, że proceder "sprzedam bilet na prezentacje" rozwija się dobrze :roll:

Są osoby które przez sytuacje losowe po prostu nie mogą i sprzedają - ale są też tacy co kupili i widzą w tym zarobek :roll: :roll: Jaki jest cel każdy poinformowany i czytający ze zrozumieniem wie.... jak ktoś na tym chce zarobić jest po prostu frajerem :!: :!:

"tanio kupić drożej sprzedać" :roll: :roll: :roll: :roll:

...Bądź co bądź sobą niech Twoja osoba będzie ozdobą.....
:
Jestem ciekaw ile nadrukowali biletów na finał !!

j78
:
j78, biletów dużo :) a paragony dopiero w niedziele ;)

W czym to ci przeszkadza ?? :)

...Bądź co bądź sobą niech Twoja osoba będzie ozdobą.....
:
Podobno nie ma juz biletow, jakby ktos mial do odsprzedania moze byc ulgowy, prosze o wiadomość. Dzięki

Ostatnio zmieniony przez Hakuna_Matata Czw 12 Wrz, 2019 12:51, w całości zmieniany 1 raz
:
Też chętnie odkupiłbym bilet jeśli ktoś miałby za dużo.

pozdr.o
nic
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum