Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Baraż ROW Rybnik vs Zielona Góra
Autor Wiadomość
colectiv 
Szkółkowicz

Wysłany: Pon 08 Paź, 2018 15:48   

Tym bardziej że w zeszłym sezonie to właśnie Kacper dostał ostrzeżenie za dokładnie taką samą akcję na Protasiewicz.

KIESIO 
Szkółkowicz

Wysłany: Pon 08 Paź, 2018 15:51   

Jak Protas wjechał w Zengote to tez nic nie dostał?

adamb 
I ligowiec

Wysłany: Pon 08 Paź, 2018 20:16   

mustapha napisał/a:
Mialem w ciagu ostatnich paru lat okazje uczestniczyc w dwoch sprawach sadowych j wysoko oceniam profesjonalizm sędzin.
A to, ze jedno postepowanie przeciagalo sie, bo adwokat oskarzonego wykorzystywal wszelkie kruczki prawne, aby przedluzyc sprawę - no coż, takie mamy prawo i sedzina nie mogla nic tu poradzić.

Sędzina to żona sędziego.

Arek 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 08 Paź, 2018 20:45   

Nie gadajcie, że nazwiska jeżdżą. Umówmy się skład Lampart, Miesiąc, dziadek Jonsson i niewiadoma Lambert plus wynalazki typu Masters czy Kling równie dobrze mogły jeździć z Piłą o utrzymanie a wygrali ligę. Skład nasz po poprawkach, czyli Lebedevs, był na miarę awansu i moim zdaniem powinien to zrobić.
Nie udało się bo zawsze komuś coś nie wyszło, z niewiadomych przyczyn.
Nie wina prezesa, sędziów, torów i komisarzy ani tym bardziej decydentów z Eligi.
Wina zawodników, każdego po trochu. Absolutnie nie twierdzę, że ktoś zrobił to specjalnie albo co jest jakimś absurdem sprzedał mecz.
Po prostu przegrali jako sportowcy dlatego powinni zostać i zrobić wszystko, żeby to naprawić w następnym sezonie. Jak wszyscy uciekną to będą dla mnie jak Lindgren Fricke i Musielak, którzy zrobili dokładnie to samo rok temu. Analogiczna sytuacja.
Na ten moment jesteśmy przegranymi ... czysto sportowo. I akurat nie od Nas kibiców zależy czy to naprawimy w przyszłym roku tylko od zawdoników na torze.

Bo powtórzę to po raz kolejny. Kibice akurat są tu zawsze i jak słyszę kibice sukcesu czy sezonowcy w przypadku Naszego klubu to się jedynie mogę zaśmiać. Od 25 lat o nic tu nie jechaliśmy oprócz rozpaczliwej walki o awans lub utrzymanie.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 08 Paź, 2018 21:31   

Arek, dokładnie tak. Tym bardziej, że każdy z zawodników do braku awansu się przyczynił - każdy.

Śmiem twierdzić po opiniach i wypowiedziach zawodników, że źle u nas nie mają. Więc w czym problem ?? :)

clipperton 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 08 Paź, 2018 21:44   

Arek, dobrze powiedziane, z tym, że Lindgren, Fricke czy Musielak nie tyle od nas uciekli, co po prostu zostali w ekstralidze. Kto na tym dobrze wyszedł a kto nie, to już inna historia :)

marek 
Junior na wypożyczeniu
do Austro-Węgier

Wysłany: Pon 08 Paź, 2018 21:56   

Uciekl od nas Holta w 2016r kiedy wymiatal w drugiej polowie sezonu. Wczesniej uciekl od nas Milik. Wiec nie zdziwi mnie rozbior ROWu z sezonu 2018. Batchelor, Karpov, Czaja, Cook do Nice PLZ, Woryna, Szczepaniak, Lebiediew do Ekstraligi. Moga rownie dobrze zostac nam juniorzy i Dan.

Opinia kibica Falubazu o jezdzie Woryny: "Ładnie Panie napisałeś, ale tu chodzi o zachowanie na torze a nie niewielkie ilości punktów. W momencie, gdy już miał wyprzedzać kogoś z naszych, nagle rezygnował z manewru. Gdy wydawało się, że zablokować Jensena to żaden problem, Kacper otwiera mu autostradę - na swoim torze, który zna jak garaż. To dużo." Czy nie do takich odczuc po meczu pil Mrozek w Radiu 90 dzisiaj? Przykre to wszystko, ale i przy okazji zastanawiajace. Rownie dobrze mogla siasc psychika.
Ostatnio zmieniony przez marek Pon 08 Paź, 2018 22:09, w całości zmieniany 3 razy  

theemperor 
Junior

Wysłany: Wto 09 Paź, 2018 06:52   

nikt w PGE też Kacpra nie da jako pewnego seniora. nie wyjdzie jeden mecz, nie wyjdzie drugi i tyle będzie jazdy Kacpra w PGE...

karMANN 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Wto 09 Paź, 2018 07:14   

Holta - zawodnik, który odbił się od dna w Rybniku i uciekł do Częstochowy dla kilku euro więcej z hasłem "to jest mój dom". Tamtejsi kibice chcieli mu stawiać pomniki, a pan Holta dla kilku euro więcej ewakuował się do Torunia. Milik? Jak 90% obcokrajowców to złotówa, która patrzy tylko i wyłącznie na czubek własnego nosa i ma gdzieś przynależność klubową. Myślę, że etap wirtualnych pieniędzy mamy za sobą i wydajemy tyle, ile możemy. Chyba że wracamy do starego systemu, czyli huzia na Józia jakoś to będzie...
A opinie jakiegoś szczur fana mam głęboko w d*pie. Byłem na meczu i mam swoje obiektywne spostrzeżenia na temat najbardziej wartościowego zawodnika ostatnich kilkunastu lat, jaki startował w naszych barwach.
Ostatnio zmieniony przez karMANN Wto 09 Paź, 2018 07:19, w całości zmieniany 1 raz  

TomekROWRybnik 
Senior

Wysłany: Wto 09 Paź, 2018 08:10   

Jasne. Wklejajmy więcej opinii kibiców z zaprzjaznionego miasta... W końcu oni najlepiej znają naszych zawodników... Niech nam robią mętlik w głowach...
Nawet nie potrzebujemy tu trolli z Zielonej Góry... Sami sobie strollujemy forum ich opiniami...

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Wto 09 Paź, 2018 08:40   

karMANN napisał/a:
Holta - zawodnik, który odbił się od dna w Rybniku i uciekł do Częstochowy dla kilku euro więcej z hasłem "to jest mój dom".
Panie..
on tam zarabiał 120 zł za punkt
przypomnij to sobie
może Krzyś nie chciał takiej "transparentności" i hajsu pod stołem?
ale to na inną rozmowę niż wątek meczowy

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

marek 
Junior na wypożyczeniu
do Austro-Węgier

Wysłany: Wto 09 Paź, 2018 09:04   

Sami siebie nigdy nie oceniamy obiektywnie, bo zaangazowanie i emocje na to nie pozwalaja. W taki sposob nie widzi sie swoich bledow.

Ja niestety pamietam z poprzedniego barazu "leszczynska kielbaske" Karlssona i amnezje zuzlowa Sledzia.

Z tego bede pamietal jak uprzejmy na trasie jest ten australisjki kon troyanski i jak Woryna pokonal w Rybniku tylko Tondera.

Goraw 
Junior

Wysłany: Nie 14 Paź, 2018 12:03   

https://www.cda.pl/video/266520924?wersja=720p

Szczepaniak to śmigał :-)

Batchelor :-| polecam bieg 7
Ostatnio zmieniony przez Goraw Nie 14 Paź, 2018 12:05, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu