Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nasz Rybnik
Autor Wiadomość
mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 23 Paź, 2018 15:58   

Też nie do konca.
Sasiadka mojej teściowej nie bardzo kumała, jkl głosować, to... przyniosła plachtę do jej domu, zeby jej zrobiła tutotial.
Teściowa pokazała, skresliły jak Rydzyk przekazał i sasiadka poszla w płachtami do szkoły.
Cyrk na kółkach....
Ostatnio zmieniony przez mustapha Wto 23 Paź, 2018 15:59, w całości zmieniany 1 raz  

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Czw 01 Lis, 2018 16:48   

https://slask.onet.pl/rybnik-mezczyzna-probowal-oszukac-policjantow-wydala-go-4-letnia-corka/tqr8mcz

Mężczyzna został zatrzymany do kontroli, bowiem zawrócił w niedozwolonym miejscu. Następnie wysiadł z samochodu i podbiegł do radiowozu, by wytłumaczyć policjantom, że musi zawieźć chorą córkę do lekarza.

Funkcjonariusze postanowili zweryfikować wersję wydarzeń podawaną przez zatrzymanego. Jego czteroletnia córka zaprzeczyła chorobie i przyznała, że nie jadą z tatą z lekarza. Co więcej - mężczyzna nie miał przy sobie dowodu, a policji podał fałszywe dane.

HAHHAHAHAHAAAAAAAAAAA

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Nie 18 Lis, 2018 14:35   

wyjazd z nowo budowanej biedronki na chabrowej :D
powodzenia na lewo skręcie ;d ;d

ale ta sytuacja na brudnioka to już lepsza jazda ;d
kto to wymyślił, ba kto na to pozwolił? ;D :lol:

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Nie 18 Lis, 2018 14:54   

powodzenia w skręcie w lewo?
wyjeżdżałeś kiedyś z Obi w lewo? ;)
da się! da się!
może nie w pierwszej czy drugiej minucie ale da się xDDD

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Pon 26 Lis, 2018 22:18   

Cytat:
Prezydent Rybnika wierzy, że „dzięki rozwojowi infrastruktury alternatywnych form poruszania się mieszkańcy coraz chętniej będą korzystać z autobusu, roweru czy po prostu przejdą pieszo”.

ta kur.. przy minusie ludzie chętnie na brudnioka będą nakur.. pod górkę na rowerze :lol:
albo z górki na pełnej ;D

Ostatnio zmieniony przez ADAM_J Pon 26 Lis, 2018 22:28, w całości zmieniany 1 raz  

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pią 30 Lis, 2018 17:03   

Ale wstrętne szczucie na Rybnik !
http://next.gazeta.pl/nex...ml#s=BoxMMtImg1

I świetny komentarz:
Cytat:
Może uczestników szczytu klimatycznego wywieźć na obowiązkową "zakładową" wycieczkę do Rybnika. Na trasie organizatorzy powinni postawić banery Partnerów Szczytu: Tauronu, Energii, JSW itp...

Cytat:
Fajnie gdyby się znalazł klecha z jajami i zbudował szopkę bożonarodzeniową, ze świętą rodziną w maskach przeciwsmogowych.
Ostatnio zmieniony przez mustapha Pią 30 Lis, 2018 17:09, w całości zmieniany 3 razy  

Maveral 
Senior

Wysłany: Pią 30 Lis, 2018 18:05   

mustapha napisał/a:
Ale wstrętne szczucie na Rybnik !

Rozbawiło mnie to:

Janusz Abrahamowicz napisał/a:
Aktualna sytuacja smogowa w Rybniku ma związek głównie z pogodą. Zrobiło się zimno

Serio? :lol: Ale SERIO? :lol: :lol: :lol: Dzięki ci Sherlocku za objaśnienie :mrgreen:

A swoją drogą jak się jedzie z Radlina do Rybnika przez Niedobczyce, to tam na takiej górce fajnie już widać w oddali centrum... w lato. Dziś go nie było widać w ogóle :-/

Goraw 
Junior

Wysłany: Czw 06 Gru, 2018 11:37   

Może ktoś polecić jakąś firmę brukarską z naszego regionu? Oprócz D2 i Maxbud.

Mlody_Holek 
Szkółkowicz

Wysłany: Czw 06 Gru, 2018 20:55   

605659616 - Marcin Karwot szczerze polecam.

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pią 07 Gru, 2018 08:20   

Mlody_Holek napisał/a:
605659616 - Marcin Karwot szczerze polecam.

Ja również.

Bart 
Junior
666

Wysłany: Sob 08 Gru, 2018 12:19   

Wydrukuję gdzieś w okolicy tanio w kolorze kilka tys. sztuk kartek w formacie A4 (dwustronnie)?
Czy lepiej w necie coś poszukać?

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Sob 08 Gru, 2018 12:32   

kubuś wodzisław? spróbuj? przez telefon albo na fb napisać o cenę zapytać
a tak to jakieś drukarnie obdzwoń albo usługi poligraficzne
kilka tysięcy kartek to cena może być ruchoma dla takiego zlecenia

zrób telemarketing albo fbmarketing większość firm ma fb by podpytać o orientacyjną cenę

Maveral 
Senior

Wysłany: Nie 09 Gru, 2018 17:06   

No proszę, w Rybniku w końcu ktoś się wkurzył i zaczął działać ;)

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/pierwszy-pozew-zbiorowy-w-sprawie-smogu/m2sn654

Bart 
Junior
666

Wysłany: Dzisiaj 15:06   

Jeszcze w temacie wydruku o który pisałem. ;)

Obdzwoniłem różne firmy z Rybnika i okolic (w sumie chyba z 15) i się trochę zdziwiłem.

Po pierwsze mało gdzie odbierają telefony. :-D Rozumiem, że ludzie zajęci i nie każdy czeka przy telefonie, aż zadzwonię, no ale tylko w kilku przypadkach udało mi się pogadać. Oczywiście mógłbym dzwonić do skutku, żaden problem, ale zależało mi na czasie, więc tam gdzie się nie dodzwoniłem to wysłałem maile z zapytaniem.
Tam gdzie się dodzwoniłem, to w dwóch czy trzech przypadkach zaproponowali cenę od razu, pozostali obiecywali wycenę +/- do pół godziny i mi dadzą znać. Nie zadzwonił nikt.
Tam gdzie mailowałem, to otrzymałem jedną (!) odpowiedź następnego dnia.
Już nie będę wspominać o dużych rozbieżnościach cenowych, bo o to najmniej tu chodzi.

Co się okazało - najkorzystniejszą ofertę miała firma, w której nikt nie odbierał, ale szybko do mnie oddzwoniono, w ciągu kilku minut dostałem smsa z wyceną. Ustalenie szczegółów szybko, łatwo i przyjemnie, dostawa w cenie pod wskazany adres. Czas realizacji 2 dni (wszędzie 4-5).

Domyślam się, że moje zlecenie nie było zbyt atrakcyjne i opłacalne, ale dziwię się, że w poszczególnych firmach wolą olać klienta niż chociażby dać odpowiedź z zaporową ceną...
A mówią, że żyjemy w czasach, gdzie to firmy zabiegają o klienta, a jak widać w branży reklamowej niekoniecznie tak jest. :P

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Dzisiaj 16:07   

Ha, ha - budowałbyś teraz dom, to byś się dowiedział, co to jest olewanie klienta ;)

Odpowiedz do tematu