Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskusje nt. klubu
Autor Wiadomość
pedro 
Senior
toolman

Wysłany: Wto 12 Lut, 2019 15:06   

Mrozek równa poziomem kultury na tych konferencjach do poziomu tych konferencji. Taka konwencja :-)

Franek Dolas 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Wto 12 Lut, 2019 15:31   

texas napisał/a:
Chyba ze względu na byłych kolegów, nowych szybko znajdzie.
Ze względu na kibiców? Zastanów się co piszesz. Wystarczy że po słabym początku sezonu i kilku porażkach Lublina, Grisza wskoczy do składu dobrze zapunktuje i dzięki niemu Lublin wygra - gwarantuje Ci że będzie wśród miejscowych bohaterem wychwalanym pod niebiosa

Człowieku to chyba logiczne ,że nie pisałem o kibicach z Pacanowa.

Szymon70 
Senior
Szymon

Wysłany: Wto 12 Lut, 2019 16:46   

Kibice z Lublina mnie trochę bawią... Laguta nie pojechał w żadnym biegu, nie podpisał żadnych papierów, jedynie pokazał, że odchodzi z Rybnika, a już jest ich idolem... Co by nie było, życzę im, żeby jednak do nich trafił i wydoil z pieniędzy, bo to akurat jest pewne, a sam klub po utrzymaniu może mieć już w momencie, kiedy Rusek zacznie jeździć, ale to już chyba szczegóły... Drugą rzeczą jest to, że jakaś RURA się chwali w komentarzach na fb, że ma zapis konferencji na dysku :lol: Dobrze, powtarzać prawdy dwa razy nikt nie będzie musiał.
Ostatnio zmieniony przez Szymon70 Wto 12 Lut, 2019 16:48, w całości zmieniany 1 raz  

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 12 Lut, 2019 17:46   

Już powoli zaczynam tracić "oddech" :roll: Zwołana jest konferencja na dniach i wszystko powiedziane - ŹLE. Jakby jej nie było było by ŹLE. Jakby poszło OŚWIADCZENIE było by ŹLE. Pojawiła by się wypowiedz prezesa w necie- było by źle.

Nie dogodzisz... A tak w skrócie wyjebał nas Łaguta i teraz każdy musi sie z tym zmierzyć. Wszyscy moga "szmatami " jechac publicznie czy to na spotkaniu czy w necie - a prezes ma się wyrażać ?? ... Powinien ale mając jego wkurwa tez miałbym z tym kłopota jak i każdy z nas. ...

MRX_ 
Szkółkowicz

Wysłany: Wto 12 Lut, 2019 18:46   

Piksiński napisał/a:
Już powoli zaczynam tracić "oddech" :roll: Zwołana jest konferencja na dniach i wszystko powiedziane - ŹLE. Jakby jej nie było było by ŹLE. Jakby poszło OŚWIADCZENIE było by ŹLE. Pojawiła by się wypowiedz prezesa w necie- było by źle.

Nie dogodzisz... A tak w skrócie wyjebał nas Łaguta i teraz każdy musi sie z tym zmierzyć. Wszyscy moga "szmatami " jechac publicznie czy to na spotkaniu czy w necie - a prezes ma się wyrażać ?? ... Powinien ale mając jego wkurwa tez miałbym z tym kłopota jak i każdy z nas. ...

Wszystko powiedziane, aha... Same ogólniki, zero konkretów.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 12 Lut, 2019 18:57   

MRX_, oczekiwałeś sprawozdania ?? ...

A w każdej firmie wszystko jest pracownikom podane na tacy ??

Pozdrawiam :D

Maveral 
Senior

Wysłany: Wto 12 Lut, 2019 19:13   

MRX_ napisał/a:

Jakich konkretów oczekiwałeś? Szczegółów umów, ani nawet negocjacji, jeśli o to Ci chodzi, nikt nie poda, chyba że za zgodą obu stron. Swoją drogą, nie wiem co tu jest do dodania? W temacie Łaguty chyba nic, bo Mrozek tyle ile mógł, tyle kibicom przekazał.

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 12 Lut, 2019 19:27   

Dla mnie ta konferencja to dramat a wypowiedzi Mrozka jeszcze tragiczniejsze.
Przecież to się powtarza non .On naprawdę nie potrafi wyciągać wniosków z przeszłości.
A już po prostu nie wierzyłem kiedy brawa dostał po ogłoszeniu ,ze Grisza za moich czasów tu nie pojedzie.
No dziwne żeby było inaczej.
Te 2,5 miliony zzobaczymy tak samo jak Lagute w barwach ROW sezonu 19/20
Tak samo Hancocka na obrazkach.
Ten klub potrzebuje cudu z góry i pokory od środka.
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Wto 12 Lut, 2019 19:45, w całości zmieniany 2 razy  

MRX_ 
Szkółkowicz

Wysłany: Wto 12 Lut, 2019 20:31   

Maveral napisał/a:
MRX_ napisał/a:

Jakich konkretów oczekiwałeś? Szczegółów umów, ani nawet negocjacji, jeśli o to Ci chodzi, nikt nie poda, chyba że za zgodą obu stron. Swoją drogą, nie wiem co tu jest do dodania? W temacie Łaguty chyba nic, bo Mrozek tyle ile mógł, tyle kibicom przekazał.

W sprawie Łaguty to jedynie przekazał wyzwiska w jego stronę i straszenie "daniem w mordę", ale cóż lud się cieszy i jeszcze do tego dopinguje oklaskami. Powodzenia w takim razie z szukaniem sponsorów z takim PR-em. Dodam jeszcze, że Mrozek powiedział, że Łaguta chciał połowę tego co oferował Lublin, uważam że to rozsądna oferta, ale chyba ktoś inny chciał niewolnika za darmo.
Ostatnio zmieniony przez MRX_ Wto 12 Lut, 2019 20:32, w całości zmieniany 1 raz  

Maveral 
Senior

Wysłany: Wto 12 Lut, 2019 20:41   

MRX_ napisał/a:
W sprawie Łaguty to jedynie przekazał wyzwiska w jego stronę i straszenie "daniem w mordę", ale cóż lud się cieszy i jeszcze do tego dopinguje oklaskami.

Padło troche wyzwisk, ale też padły konkretne wyjaśnienia. Nie zaklinaj rzeczywistości, że się niczego nie dowiedziałeś.

MRX_ napisał/a:
Dodam jeszcze, że Mrozek powiedział, że Łaguta chciał połowę tego co oferował Lublin, uważam że to rozsądna oferta, ale chyba ktoś inny chciał niewolnika za darmo.

Mrozek chciał mu dać kontrakt na poziomie innych seniorów ROW-u, ale dla Griszy to było za mało, więc uciekł.

karMANN 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Wto 12 Lut, 2019 21:34   

Na konferencji zostało powiedziane tyle, ile można było ujawnić na ten moment, więc nie rozumiem jakich konkretów się spodziewaliście. Można mieć zastrzeżenia co do stylu wypowiedzi Pana Mrozka, ale domaganie się szczegółów całej sprawy jest trochę nie na miejscu. Jeśli Prezes ma coś na tego typa, to niech działa po cichu, ale skutecznie. Ja mam wątpliwości co do odzyskania tych pieniędzy przez klub, ale zobaczymy, chciałbym się mylić.

Jeśli ktokolwiek wierzy, że laguta miał tu jeździć za darmo, to jest kompletnym ignorantem. Po tym, co zrobił i po tym, co klub dla niego zrobił, powinien przyjąć ofertę, a nie jeździć po innych klubach i stawiać nam jeszcze warunki. Jeśli nie ma pieniędzy na cross dla syna, to może mieć pretensje tylko do siebie. Jeśli tak bardzo troszczy się o rodzinę, to niech zacznie od siebie i zmieni Leksusa na coś tańszego, wtedy może starczy na cross dla syna. Za błędy się płaci, a laguta próbuje za wszelką cenę zaklinać rzeczywistość i robić z siebie ofiarę. Żałosny typ bez honoru.

abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Wto 12 Lut, 2019 22:32   

To moze teraz ja napisze cos subiektywnego na temat ostatnich wydarzen.
Skupie sie na Mrozku bo to on jest ta osoba ktora ma prowadzic nasz klub,
Cenie go za porzadek, odbudowe tego klubu z gruzow, dbalosc o sklad, wynik, kibicow, kontakt z miastem i jest jeszcze napewno wiele, wiele rzeczy o ktorych nie wiem, a za ktore nalezy mu sie wdziecznosc i szacunek.
Po wczorajszym spotkaniu z kibicami dlugo myslalem jak to wszystko odebrac, bo jakby na to nie patrzec musze sie zgodzic z neutralnymi kibicami z calej Polski, ze tzw "afera zwiazana z Lachudra" po raz drugi wystawia nasz klub na publiczne biczowanie.
Powoli jestem juz wkurzony tymi wojenkami, klub nie jest do tego by walczyc z calym swiatem o swoja racje, klub ma sie wykazac wynikami, medalami, bo tylko to zapisze sie w histori.
Wspieralem i chce wspierac dalej Mrozka, bylem za nim w jego poczynaniach jak ujal sie za tym lajdakiem, po aferze dopingowej, bo trzeba sobie pomagac od karania sa inne organy.
Juz wtedy pisalem, Lagucie trzeba pomoc, ale ma sie tym zajac prawnik, i nazwisko Mrozka z Laguta na czas zawieszenia nie powinno miec nic do czynienia.
Jak wiemy bylo inaczej, doszlo nawet do tego, ze marynary oglosily nam "niet" dla EL. Ten sport jest chory, dlatego trzeba inteligentnie reagowac a nie byc "meczennikiem polskiego zuzla".

Wracajac do wczorajszego spotkania, tak sie zastanawiam po co ono bylo zorganizowane?
To nie byly informacje dla kibicow (no moze dla kilku dla tych slepych) to byl pokaz niemocy i slabizny naszego prezesa.
Wysmiewanie lachudry, ze nie potrafi sie prosto wysikac, ze dostanie w gebe od naszego szefa klubu, ze jest lajdakiem, dziwka i czym kolwiek jeszcze, sa w ustach prezesa zalosnym przyznaniem sie do porazki.
Porazki ktora moza bylo w genialny sposob wykorzystac, z korzyscia dla klubu jak danie temu "panu" inteligentnego kopa w dupe na przyszlosc.
Tak chaotycznie pare punktow:
1 jesli Mrozek organizuje spotkanie dla kibicow i wie w jakiej grupie sie obraca, moze mielic jezorem co chce, jesli widzi nieznajomych a co wiecej melduje sie prasa ( nie wspomne o tym gosciu z prawej, ktory zyje ze skandali) trzeba miec zrownowazony jezyk.
2 mowi sie fakty dokonane-sprawdzone a nie co sie ma zamiar zrobic.
3 pomstowanie a co gorsza, grozenie ustami prezesa jest przestepstwem (przeciez od wyrokow nie jest prezes a inne organy)
4 poziom organizacji tego spodkania byl tak zalosny, ze wstydze sie przed cala Polska. Ludzie sie przekrzykuja nawzajem, podbuzaja, przeszkadzaja. Jak nasz Ziobro to zobaczy to niestety ale nasz Mrozek w pierdlu wyladuje za podburzanie i mowe nienawisci.
5 Pytanie goscia na ile Mrozek chce lachudre obciazyc,? ten prosto z mostu wali "conajmniej na 2,5 melona" Panie Mrozek, rozumie, ze po takim policzku boli, ale prosto zapytam ile to milionow wysadzil pan "za nielegalny spadek"z EL?.
itd, itd.
Te spotkanie ktore nawet mozna bylo zobaczyc w necie bylo nasza ogromna porazka w oczach calej Polski.

Nie bede sie juz nad panem prezesem pastwil, bo jak juz wspomnialem dla tego klubu zrobil tez bardzo duzo dobrego, ale te jego slabe strony trzeba tez glosno powiedziec bo inaczej zapedzimy sie w kozi rog :lol: (juz jestesmy czesciowo)

Czego ja jako kibic oczekiwal bym w obecnej sytuacji od prezesa?
1 przyjecie policzka Laguty na klate, - stalo sie, nie zawsze moza wygrywac
2 przekazanie sprawy odszkodowania od Laguty prawnikowi, niech dziala. Zero ingerencji prezesa w te sprawy. Zadnych informacji dla kibicow, TV, prasy.
3 jesli uda sie cos z niego sciagnac i dopiero kasa wplynie na konto klubowe, mozna wspomniec, ze udalo nam sie sciagnac (jaki?) % naleznosci od Laguty.
4 W ustach prezesa nie chce slyszec nazwiska Laguta.! Nie jest naszym zawodnikiem ma byc w Lublinie co nas on obchodzi. Trzeba patrzec w przyszlosc i przedewszystkim na swoje podworko.
5 Jesli nas stac na Grega !!! zajac sie ta sprawa na powaznie, jesli nie to integrowac ta druzyne na ktora nas stac.
6 POGONIC OSTAFA Z KLUBU!!! przynajmniej zero informacji nie przeznaczonych dla niewtajemniczonych. Jesli jakis wywiad to tak inteligentny, ze Ostafa sam zrezygnuje z jego opublikowania.

Jest jeszcze duzo punktow ktore nalezalo by zmienic, ale zaczal bym najpierw od tych.
Wiem, ze moja pisanina jest bardzo chaotyczna. Po prostu temat spadl na nas jak piorun z nieba trzeba rozwagi a nie machania jezorem na oslep. Nam kibicom tu na forum moze i wybacza sie wiecej ale od zarzadu klubu oczekuje sie wiekszej dyplomacji.

Sporo mozna napisac tu o postawie naszego bylego zawodnika, ktory okazal sie najwieksza lachudra w dziejach naszego klubu. Na razie wstrzymam sie z komentarzem na jego temat by Ziobro i mna nie musial sie zajac.
Zycie bardzo czesto koryguje niesprawiedliwosc, niektorzy mowia karma wraca, i tego mu zycze.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 12 Lut, 2019 23:22   

MRX_ napisał/a:
Powodzenia w takim razie z szukaniem sponsorów z takim PR-em.

A jakiś sponsor się wycofał ?? ... A jak przybędzie strategiczny to bedzie to tego przyczyną ?? :roll:

MRX_ napisał/a:
Dodam jeszcze, że Mrozek powiedział, że Łaguta chciał połowę tego co oferował Lublin, uważam że to rozsądna oferta, ale chyba ktoś inny chciał niewolnika za darmo.

I takich ludzi nam potrzeba :D ja bym mu jeszcze zapłacił wycieczke dookoła świata :D Jest zajebistym ekstraligowym zawodnikiem w końcu :D A cała reszta "nieudaczników"których mamy, niech się uczy i jezdzi za stawki I ligowe łącznie z Kacprem którego tu chcemy ale mu nie damy :roll: ale ma jeździć i byłby zdrajcom jakby nie podpisał...

Ja naprawde nie rozumie jak można chcieć komuś dać 400 tys jak w przez ostatnie dwa lata straciłeś na nim 800 np :roll:

No tak nie wasze złotówki :roll:

cooler 
Szkółkowicz

Wysłany: Wto 12 Lut, 2019 23:23   

Dziwi mnie jedna sprawa.Początek lutego a Łaguta i Mrozek przez whats`upa negocjują warunki kontraktu...Czy nie wydaję wam się , że ta sprawa powinna być już dawno dograna.
Wiadomo , że oficjalnie nie można było podpisać kontraktu , ale warunki powinny być już dawno ustalone a kontrakt w szufladzie przygotowany do podpisu.Cała otoczka tej sprawy wygląda lekko niepoważnie, nie żebym bronił Łaguty, wiadomo wypiął się na nas ,ale czy druga strona zrobiła wszystko tak jak powinno być , mam pewne wątpliwości..

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 12 Lut, 2019 23:28   

cooler, a może była dograna ?? tylko ktoś pomachał 800tys i Grisza dostał erekcji ?? I pozapominał o tym co było i co powinno być priorytetem ??

Wraca do gry w żużlu i nagle z dopingowicza został "ciachem" do wzięcia... a tak go wszyscy jebali... A ktoś kto pomógł został "wyje...." I jeszcze stawiał warunki... no przeciez czerwony dywan i na tor :roll:

Odpowiedz do tematu