sezon transferowy 2019
Odpowiedz do tematu

:
Falubaz ma poważne kłopoty. Jeżeli sprawy pójdą w złym kierunku, może być rozbiórka zespołu, ewentualnie odejście jednego/dwóch liderów. Niestety, po pozyskaniu Morrisa nie ma już jednak, co liczyć na konkretne wzmocnienie.

:
taaa bo Vaculik by do nas wpadł ;D

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja
:
Gdy się ma nóż na gardle, to każda solidna opcja jest mile widziana. Z Hanckokiem prezes prowadził negocjacje a według mnie, to ciągle ścisła światowa czołówka. Dlaczego więc w grę nie mógłby wchodzić ktoś inny z najwyższej półki?

:
To nie tak Adam.
Stać nas na Vaculika, ale weźmiemy Smolinskiego bo Vaculik może złapać kontuzję :-P

:
Przecież w Falubazie to jest tylko wielka gra i przeciąganie liny. O pieniądze chodzi tam najmniej. Radzę sprawdzić majątek Bieńkowskiego :)

PozdROWienia
Igła
:
Greg napisał/a:
Dlaczego więc w grę nie mógłby wchodzić ktoś inny z najwyższej półki?
bo mamy hajsu jak lodu na antarktydzie a zamiast Laguty/Hancocka mamy... Morrisa?!?!?!?!

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja
:
Wspomniałem wyżej, że nie ma co na to liczyć. Uważam, że jednak można byłoby na to liczyć w sytuacji w której nie byłoby jeszcze Morrisa i gdyby z Falubazu odeszło przynajmniej dwóch liderów, bo wtedy ich pozycja negocjacyjna nie byłaby tak mocno, szczególnie gdyby Hancock pozostał wolny na rynku.

To jednak już jest nierealny scenariusz, nawet jeżeli rzeczywiście Falubaz wpadłby w duże kłopoty.

:
ADAM_J napisał/a:
bo mamy hajsu jak lodu na antarktydzie a zamiast Laguty/Hancocka mamy... Morrisa?!?!?!?!

No bo prezes jest człowiekiem honoru i nie chce przepłacać ;)

*ROW RYBNIK*
:
Hajsu jak lodu hmmm 8-)

Jak na prezentacji nie powiedzą o strategicznym to raczej hajsu mamy "wystarczająco" żeby klub funkcjonował...

...Bądź co bądź sobą niech Twoja osoba będzie ozdobą.....
:
Ja mimo pojawiajacych sie roznych watpliwosci licze na to, ze ten temat prezes zalatwil jak nalezy i co obiecal, to zrealizowal. Bardzo ucieszylby mnie duzy sponsor zuzla, od wielu wielu lat zadna firma mocno finansowo nie wsparla klubu.

:
Jak na syfach piszą że Greg H. ma we Wrocku jechać za 1,2 miliona ryczałtem to mnie pusty śmiech ogrania. I jeszcze że rozbieżności między ROW a Gregiem był za duże. I teraz, Czy kwota 1,2 miliona jest realna czy prezes Krzysztof chciał dołożyć tylko np.200k więcej niż łachmaniarzowi.. Stawiam na to że 1,2 bańki to zdecydowanie zaniżona kwota, stawiam na to że te 1,2 miliona Krzysztof był wstanie wyłożyć na Grega, może nawet ciut więcej..

Niech będzie pochwalony Jarosław, zawsze dziewica.
:
No niestety ale dziadek Hancok potrzebny od już , jak chcemy do extra, Tarnów pokazał ze mamy 1,5 zawodnika ( Kacper i Troy) i co tym mamy straszyć w e-lidze.

:
Bo jeden mecz nam nie wyszedł? Bez przesady..

:
a ten dziadek to dość dobrze punktuje w tym roku w SGP tak więc - brać

:
ADAM_J napisał/a:
a ten dziadek to dość dobrze punktuje w tym roku w SGP tak więc - brać

Hahaha, pewny punkt drużyny :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum