Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Motoryzacja
Autor Wiadomość
igła 
Grand Prix Rider

Wysłany: Nie 03 Lut, 2019 19:42   

muvi napisał/a:
W jakich autach to chcecie zamontować (marka,model,rocznik) ?

Kamil to podjadę w tygodniu też z alkomatem. Zobaczysz temat :P

PozdROWienia
Igła

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Pon 04 Lut, 2019 18:37   

https://www.auto-swiat.pl...racyjne/tf9ntnw

kurła w końcu na to wpadli :roll:

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

alvares 
Senior

Wysłany: Pon 04 Lut, 2019 20:49   

Na to ja czekałem.
Adam, wszystkie tureckie place są nasze :-D

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Pon 04 Lut, 2019 21:22   

można szykować żołądki ma kebaby xD

a tak serio teraz przynajmniej na legalu zrobisz jakaś jazdę próbną i to nie "Panie 1 km bo dalej się boję"

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Nie 10 Mar, 2019 22:11   

polecam oglądnąć :D
kawał dobrej roboty :D

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Nie 10 Mar, 2019 22:16   

taa widziałem to popołudniu
więcej hajsu włożyli w tą Alfe niż w salonie kosztowała xD

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Nie 10 Mar, 2019 22:16   

ale robotę odwalił kapitalną :D

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Nie 10 Mar, 2019 22:20   

nie mówię, że nie
ja kiedyś pomalowałem tylko zaciski w astrze a to było +30 konia ;)

adamb 
I ligowiec

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: Pon 11 Mar, 2019 15:00   

Sam pokrowiec skórzany na kierownicę to +/- 40KM :lol: i niski koszt tuningu. Sam kupiłem za 7,9€ a załadowane Vivaro bez problemu 160km/h leciało :mrgreen:

Dobra robota Micha, ale straszny chaos w tym filmiku... do końca się zastanawiałem co z tym obrzyganym JTD ?

Zwrócił ktoś uwagę na to w jakim kraju żyjemy ? 408 dislike :roll: ...prawdziwi Polacy ehh
Subskrybuję jego kanały już 1,5 roku i swego czasu robił Gulfa dla widza (było losowanie), to ci w/w "prawdziwi" pisali, że jakby go wygrali to rozwalą brykę o ścianę !
Ostatnio zmieniony przez adamb Pon 11 Mar, 2019 15:01, w całości zmieniany 1 raz  

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Pon 11 Mar, 2019 23:20   

skórzany to max +20 kunia
musiałeś dorzucić wunderbauma ;) o zapachu New Car! wtedy to zusamen 40 ;D

adamb 
I ligowiec

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: Pon 18 Mar, 2019 00:44   

Cały czas pojawiają się publikacje, że należy zmienić sposób szkolenia kandydatów na kierowców... a ja myślę, że należy badać IQ kandydatów.

Jadę sobie dziś za srebrną Skodą Fabią z rej. ST xxxxx.
Dojeżdżamy do ronda, kierowca Skody włącza prawy kierunek, by po wjeździe na to rondo wyłączyć prawy i włączyć lewy, następnie wyłącza lewy i zjeżdża z ronda (w sumie przejechał je na wprost)
Pomyślałem obcy, nie zna miast, pomylił się... problem w tym, że na trzech kolejnych rondach zrobił dokładnie to samo !
Przecież ten klient albo w końcu zabije siebie, albo kogoś kto wyjedzie na rondo (zmylony idiotycznym sygnalizowaniem) przed maskę Fabii tego pacana.

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Pon 18 Mar, 2019 15:44   

dlatego mam zawsze na szybie telefon z yanosikiem, w którym jest opcja wideorejestratora

kurła! wlewając płyn do spryskiwaczy skapnąłem się, że były u mnie kuny, wydry, borsuki, jenoty, wydry, ryjówki i zając
jadę do najbliższego motoryzacyjnego - koleś mi pogratulował - jest Pan 10 osobą kupującą spray na kuny
u mnie tylko wygłuszenie trochę zeżarła ale mieli pacjentów co kupowali jeszcze borygo i szlauchy chłodnicze i 2 auta na warsztat bo kable...

więc perfumujcie swoje auta :lol: bo noce zimne i się gnojki chowają pod maską :/

Darecki79 
Junior

Wysłany: Nie 28 Kwi, 2019 09:53   

Dobra skupcie się chłopy, tak na poważnie, w maju cisnymy z ekipą do Wenecji.

Powiezie mnie tam CLIO III 1.5 w dieslu.

Do świętego spokoju auto oględnie sprawdzone w serwisie, wymieniony olej, filtry wszystkie, płyn hamulcowy.

Ale mechanik powiedział mi, że auto delikatnie faluje obrotami (głownie jak się autem stoi na światłach), póki co niegroźnie. Jo już to zauważył w zimie bo wtedy bardziej ale dużo znajomych mi powiedziało że w dieslu to normalne..

Ten mechanik powiedział mi (ale nie naciągał, tylko zaproponował), żebym kupił sobie jakiś specyfik sklepowy na przeczyszczenie wtrysków, że niby nie zaszkodzi a może coś to pomoże tak wstępnie.

Tak, żech poczytoł i opinie jak zwykle przeróżne. Oczywiście nie chca żeby auto stało się nowe i przybyło 30KM , tylko żeby spróbować pozbyć się tych lekkich szarpnięć.

Pytanie, czy takie wynalazki coś mogą dać? Jak np. Liquid Moly Regenerator wtysków, może coś pomóc?

I eszcze inne pytanie, czy jak np. zdecyduja się to wloć do baku to robilibyście to przed tak daleką jazdą? Czy to nie za ryzykowne? Nie widzi mi się kludzić lawetą Clio do Polski bo nagle coś się tam przeczyści, zaczyści i zdupi..

I piszcie poważnie bo żech pisoł tego posta 10 minut :roll: Słyszysz Adam? :-P

tom06 Real 
Senior

Wysłany: Nie 28 Kwi, 2019 10:22   

to ja mam tez pytanie. Jada nad morze, starym gratym, mondeo 2002 260 tys przejechane diesiel. powiedzcie mi co sprawdzic przed taką podróżą, oprocz tego pewnie sie wykupia jakis ubezpieczenie z wszystkimi mozliwymi wariantami jak sie do, w razie awarii auta

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Nie 28 Kwi, 2019 10:23   

ja przed tak dużą jazdą bym nic nie ruszał :/
jak działa - to działa

a po przyjeździe to bym się zastanowił co zrobić
bo równie dobrze, mechanik może wziąć Ci auto na komputer i sprawdzić dawki z wtryskiwaczy - czy dobrze psikają
bo jak dobrze psikają to chyba nie ma sensu stosować czegoś do czyszczenia jak LM Diesel Spulung tylko coś co można stosować regularnie

ja tam od roku regularnie i profilaktycznie stosuje takie coś
https://allegro.pl/oferta/archoil-ar6900-d-max-koncentrat-diesel-on-500ml-7785019797?reco_id=f6bdb8c8-698b-11e9-9aeb-246e9683fac0&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951
nie zauważyłem 10 koni więcej ;) :lol:
styl jazdy mam ciągle taki sam (emerycki) więc nie zauważyłem by tam jakoś MEGA spadło spalanie ale wydaje mi się, że jakieś 0,10/100 (z resztą moje auto pali 4,5 do 5 litrów to na ile by kurła miało spaść? na 3?) ale silnik jakby żwawiej reagował? może tylko placebo? ale to też z tym różnie, wiadomo silniki inaczej reagują jak jest hyc na dworze lub wilgotno więc to tylko subiektywne odczucia
tanie to nie jest ale niby dobry środek - po przewertowaniu różnych stron i forów - z nudy na L4

do czyszczenia wtrysków kiedyś wlałem STP taki:
https://allegro.pl/oferta/stp-formula-czyszczenie-wtryskiwaczy-diesla-200ml-7034122187?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_chemiakcesor_pla_chemia_samochodowa&ev_adgr=Main_adgroup&gclid=EAIaIQobChMIspjVxKny4QIVSamaCh1y6gQ1EAQYASABEgKblfD_BwE

pisze, na opakowani, że auto może zacząć dymić :lol: kurła omg,
przez 100km od za autem robiło się czarno jak depłem tak mocno :lol: i ... przestało
silnik nie wypadł, nie padł, czek endzin się nie palił ani nic z tych rzeczy

wlewałem też :lol:
https://allegro.pl/oferta/liqui-moly-2666-diesel-spulung-0-5l-czysci-wtryski-5330901406
silnik nie wypadł, nie wyskoczył z ramy, auto jechało, nic nie falowało obroty
i też przykopciło na początku

opinie na temat specyfików są różne
od "Panie a na co to komu" bo w mercedesie beczce... to i na frytkach pojedziesz"
do "Panie przy naszych stacjach trzeba to wlewać"

jak Polska - gdzie 2 polaków tam 3 opinie prawda?

a ostatnio na onecie pisało, że zanieczyszczona ropa z rosji, spieprzyła nawet rafinerię w Białorusi i poszła dalej ;) do Polski ;)
o jakości paliw na naszych stacjach krążą też legendy
ale jedno przyznam rację (brat od szwagra mieszka w niemczech) on mówi jak zatankuje diesla w polsce to te auto mu "nie idzie", i spalanie mu wzrasta
pokazywał na komputerze jakie ma spalanie tam w DE a jakie w PL
różnice były

ja uważam, że kurła chemikiem nie jestem, nie jestem w stanie dojść do tego..
uważam, że raczej to nie uszkodzi ani nie spierd*&#$ silnika
uważam, że dodają dodatki do paliw w rafineriach i to jest też coś takiego
z doświadczenia i jazdy wiem, że tankowałem na z musu Krabie i przy tym samym stylu jazdy zrobiłem o wiele mniej kilometrów niż na Lotos Dynamic więc różnica w paliwie jest - i nie dam się przekonać, że jest inaczej

Odpowiedz do tematu