Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Świat polityki i bieżące wydarzenia
Autor Wiadomość
Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 10 Mar, 2019 09:14   

Ze wszystkich najbardziej wyszukanych skurwysyństw tego świata wygrało to.

https://www.youtube.com/watch?v=yS7HBNCPPQ0

ps.Profilaktyczne bombardowanie Niemiec co 10 lat? Jestem za !

ps.Przepraszam ale to sie chce żygać.
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Nie 10 Mar, 2019 09:19, w całości zmieniany 2 razy  

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 11 Mar, 2019 18:34   

To co dzieje sie w edukacji to jest skandal.
Sam mam syna w tym samym wieku, co bohater tego artykułu
http://www.edziecko.pl/Ju...tml#s=BoxOpLink
I mam dokładnie takie samo zdanie.
Jak czytam podrecznik z historii, to mam wrazenie, ze ogladam co trzeci odcinek jakiegoś serialu.
Nie rozumiem, po co taki podrecznik, taki rok przeznaczonyn (stracony) na poznanie niepowiazanych ze sobą faktów z historii.
Ostatnio zmieniony przez mustapha Pon 11 Mar, 2019 18:36, w całości zmieniany 1 raz  

Maveral 
Senior

Wysłany: Pon 11 Mar, 2019 21:52   

Moim zdaniem, to nawet dobrze, bo uczniowie i tak będą to wszystko przerabiali w dalszych klasach podstawówki oraz w szkole średniej... a na przerobienie czasów po IIWŚ jak zwykle zabraknie czasu na każdym szczeblu ;)

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 11 Mar, 2019 23:55   

O edukacji mogę napisać książkę :)

Jak dziś zobaczyłem zarobki brutto nauczycieli dyplomowanych to .... zapytałem wybrankę mojego serca gdzie są te pieniądze ;)

A jak jeszcze bym napisał co "najlepsi rodzice " wypisują to śmiech na sali...

"moje dziecko jest bardzo dobre z informatyki" - yhy bo zna FB i potrafi slang internetowy?? Serio ?? To znajomość INFORMATYKI ?? Exel to czarna magia... w 8 klasie !!

Ehhh dużo można napisać ale ... czasami trzeba milczeć...

Maveral 
Senior

Wysłany: Wto 12 Mar, 2019 09:43   

Piksiński napisał/a:
"moje dziecko jest bardzo dobre z informatyki" - yhy bo zna FB i potrafi slang internetowy?? Serio ?? To znajomość INFORMATYKI ?? Exel to czarna magia... w 8 klasie !!

Ja kiedyś usłyszałem "moje dziecko ma zadatki na programistę, bo lubi sobie cykać myszką po różnych programach" :-P

No i jak ludzie słyszą ode mnie, że jestem programistą, to od razu przechodzą w tryb myślenia "czyli informatyk... czyli umie i zna wszystko co związane z kompami, tabletami, smartfonami... pewnie i kompa poskłada, i doradzi jaką kartę graficzną kupić, i obrobi mi zdjęcia w photoshopie, i doradzi przy smartfonie, i naprawi tablet..." :mrgreen: A tak naprawdę, to na urządzeniach mobilnych się znam tyle co każdy Kowalski, grafik ze mnie marny, na podzespołach do kompa się nie znam (bo mnie hardware nie interesuje), a kompa, fakt, poskładam, choć nie jest to regułą wśród programistów ;)
Ostatnio zmieniony przez Maveral Wto 12 Mar, 2019 09:48, w całości zmieniany 3 razy  

z 
Junior

Wysłany: Wto 12 Mar, 2019 11:11   

W czym programujesz?
To juz wiem kto zrobi aplikacje mobilna ROW Rybnik :-P
Newsy kadra sparingi livescore awizowane wywiady typer

Ok wystarczy rozmarzyłem się :-P

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 12 Mar, 2019 17:17   

Maveral napisał/a:
No i jak ludzie słyszą ode mnie, że jestem programistą, to od razu przechodzą w tryb myślenia "czyli informatyk... czyli umie i zna wszystko co związane z kompami, tabletami, smartfonami

Gdzie już dobitnie wskazałeś konkretną dziedzinę informatyki prawda ?? :lol:
To sobie wyobraź co ma moja jak mówi, że jest Informatykiem :D ... To to samo jak idziesz do LEKARZA to "naprawi" ci oczy kości nerwy głowę?? :D Pierwszy z brzegu od wszystkiego ?? :lol:

Ehhh a podobno mamy tak wykształcone społeczeństwo :)

adamb 
I ligowiec

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: Wto 12 Mar, 2019 18:50   

Piksiński napisał/a:
Ehhh a podobno mamy tak wykształcone społeczeństwo :)

a co nie mamy ? przecież większość Polaków zna się na wszystkim... z YT :mrgreen:

abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Wto 12 Mar, 2019 21:29   

Na wszystkim to zna sie tylko Krzysztof :-P . Ale tych modeli juz nie produkuja. :-/

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 17 Mar, 2019 01:50   

Mam na watsapie jak ten Koleś zabija ludzi w ,Nowej Zelandi.
Ten zamach
Są dwa filmiki i to jest Niewiarygodne.
Coś jak Breivik

Chodzi i zabija jak w grze 😟😟😟😟
Myślicie że nie będzie odwrotu.........?
A może właśnie o to chodzi?8

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 17 Mar, 2019 08:57   

Jakiego "odwrotu" ?
Czy moze chodz ci o odwet ?

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 18 Mar, 2019 20:04   

Miałem dziś "przyjemność" zobaczyć Polsatowskie wydarzenia... Jak słyszę (nie wiem kto to był), że nauczyciele mają strajkować w wakacje (sic) bo mają na to dwa miesiące to ogarnia mnie pusty smiech. Po pierwsze jak nie wiem jak się sprawy mają to się nie odzywam - to raz. Bo nauczyciele nie mają 2 miesięcznych wakacji - BZDURA. Ja właśnie na miejscu nauczycieli strajkowałbym dokładnie wtedy kiedy jest największy "bum" - bo inaczej nie wywalczą NICZEGO:!: Czy ktoś pyta lekarzy, górników, policjantów itd kiedy mają strajkować ?? :roll:

A tak naprawdę to dopiero początek "efektu rozdawnictwa" :roll: I tego nie zaczął PIS - to się zaczęło lata temu w kopalniach, policji...

Czy tak naprawdę nie wystarczy od ludzi "brać"? Przecież jak każdy godnie zarobi to PIS nie musi nic nikomu "dawać". I wcale się nie dziwię, że zaczynają się strajki - bo jak może być tak że ktoś trzaśnie sobie 4 dzieci i siedząc w domu, taka matka ma większe zarobki niż dyplomowany nauczyciel - to jest CHORE.

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 18 Mar, 2019 20:26   

Odwet Mustpf oczywiście
Dziękuję.

pedro 
Senior
toolman

Wysłany: Wto 19 Mar, 2019 17:16   

Tylko strajki w datach egzaminów narobią bigosu. Z podejściem rządu do nauczycieli i tych głupich komentarzach polityków Pisu raczej pogarszają relacje z tą grupą zawodową. A pani minister coś prawi, że to protest polityczny i dokłada do pieca. Nie tak się rozwiązuje konflikty. Jak wreszcie nauczyciele nie zrobią konkretnego strajku to będę miał ich za pipy :-/ To odpowiedni dla nich czas!

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 19 Mar, 2019 19:27   

pedro, ależ w punkt :!:

To jest ich as w rękawie, że jest czas egzaminów itd :) Nie ma lepszego momentu :) Jeśli znajdziesz jednego nauczyciela który wyrazi się pochlebnie na temat Zalewskiej masz kratkę piwa :)

Najgorsze jest to, że nauczyciele szukają etatów bo reforma zrobiła swoje - nie jeden będzie się bał to jest jedyny minus i usprawiedliwienie niechęci do strajku.

Moim zdaniem jak ni eteraz to nigdy :)

Odpowiedz do tematu