Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
14.04.2019 Start Gniezno vs KS ROW Rybnik
Autor Wiadomość
thomas 
Junior

Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019 23:13   

My po raz kolejny mamy przeciętny skład, nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę ale Mrozek znów okazał sie transferowym beztalenciem...
Obawiam sie że sezony 2016 i do pewnego momentu 2017 pozostaną znów sezonami które będziemy wspominać latami... obym się mylił...

abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019 23:25   

Teraz juz tak na chlodno.
No coz mecz pokazal nasze slabosci, o ile na nasza mlodziez chyba juz wszyscy stracili nadzieje o tyle nr. 2 i 4 zawiedli calkowicie.
Teoretycznie jest mozliwe w trzech zawodnikow wygrac zawody, ale to musza byc zawodnicy pokroju Taja.
Nestety ale po ucieczce Lachudry (a raczej zlym rozegraniem sprawy przez klub) "zakupy" poczynione przez klub byly mizerne. Suchecki i Logaczow to zawodnicy 2 -go ligowi. Sunstrom i Morris dolaczyli do klubu "po przecenie". Odszedl Andriej i niewiadoma stal sie Dan, czyli defakto druzyna sie oslabila, bo dwoch sprawdzonych wypadlo a dolaczyly dwie niewiadome, ktore tym razem bolesnie zawiodly.
Osobiscie bardzo licze jeszcze na Sunstroemaa, ale Gri$zy to on do piet nie dorasta.
Czyli znow mamy nerwowke Kacper, Troy i Mateusz musza, a reszta "jak sie uda"
Troy moze z tym cisnieniem sie nie przejmuje, ale Mateusz a szczegolnie Kacper coraz bardziej reaguje agresywnie. Juz po raz kolejny mowione bylo zbudujemy sklad na rozwalenie tej ligi a okazuje sie cos innego, w dodatku nalozono na niego homonto kapitana druzyny, ktore jeszcze bardziej ciazy w przypadku porazki.
Nie zazdroszcze tez trenerowi Zyto, mialo byc piwko i cygara a co mamy:
Gri$za - aut
Etheridge - aut
Morris - aut
Bewley - jeszcze aut
Sunstroem - na razie dwa uda
Chmiel - jak wyzej dwa uda
Kto nam tu zostal, no Troy, Mateusz i Kacper. Tak ze po dzisiejszych zawodach wszystkich 3 powinnismy po golej dupie calowac, ze skonczylo sie tylko na -10.

Dwa slowa jeszcze do sytuacji Dana we Wroclawiu
Skoro go nie powolano (nie znam powodow) to moim zdaniem moze byc tam gdzie mu sie podoba.
Ale skoro Rybnik pomagal w leczeniu, podpisany ma kontrakt (wazny kontrakt) z Rybnikiem to moje pytanie brzmi kto jest mu blizszy Rybnik czy Wroclaw? Artiom na mecz GKM-u wiedzial gdzie jest jego miejsce, czyzby wszystko bylo ugadane jak z Gri$za, sytuacja sie znow rozwija w zlym kierunku. Moze nic nie jest tak do konca dogadane. Dan mysli ze klub go olewa a Mrozek mysli ze ma go w kieszeni.
Juz kiedys po kontuzji w "trosce" o zdrowie Fricke, klub zalecil mu dluzszy odpoczynek.
W podziekowaniu za "troske" Fricke znalazl sobie inny klub. Teraz tez mamy cos za duzo tej troski.
Ale skoro klub go nie zmuszal a on wolal byc z kumplem w Wroclawiu nie robil bym z tego jeszcze afery.
ALE !!! jak dla mnie afera jest to ze nasz zawodnik ubiera sie w stroj innej druzyny, to jest policzek w twarz rybnickich kibicow, szczegolnie po tym co stalo sie z Milikiem, Fricke, a to znow ten sam kierunek.

Szczepan 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 00:39   

Witam

Szkoda że nie udało się uzbierać dwóch, trzech punktów więcej - bonusy będą bardzo ważne a raczej nie spodziewam się powtórki z rundy zasadniczej z zeszłego sezonu...

Pamiętajmy że Start jechał 3 mecz "o coś" w tym sezonie, w tym drugi u siebie i z nożem na gardle - my pierwszy i to w dodatku wyjazdowy: nie chcę usprawiedliwiać postawy naszej drużyny tym faktem, ale nie można o tym zapominać.

Mecz generalnie dość przeciętny jako widowisko - pierwszy raz od paru lat słuchałem Dołomisiewcza i widzę kandydata do przejęcia schedy po Karolu Strasburgerze jakby postanowił zrezygnować ;)

Naprawdę darujmy sobie wycieczki personalne na naszych zawodników - bo wyśmiewany Giera pojechał ok dziś, nawet bardzo ok jak na oczekiwania. Trochę już obrywa Kacper a jakoś po memoriale Jancarza nikt niczego nie krytykował... dziś znowu wychwalany jest Troy który po PO wiadomo jaką miał "prasę" Naprawdę w stwierdzeniu "jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz " jest ujęte całe podejście kibiców do zawodników....

Moim zdaniem absolutnie nie ma powodów do wszczynania alarmu, ale też raczej nie powinno się w klubie podejść do tego na zasadzie - nadal jesteśmy super i nic się nie stało... Spokojna analiza, rozmowa, trening i walczmy dalej.

W zeszłym sezonie wzmocnienia "w trakcie" sezonu dały nam drugie życie - liczę na to że teraz to nasze "drugie życie" mamy już zakontraktowane, zobaczymy co będzie jak Morris i Bewley wrócą do walki o skład.

Generalnie - wygranie ośmiu "dwumeczy" da nam w tym sezonie awans :) i tego się trzymajmy ;)

Pozdrawiam

Ps. a co do sytuacji z Danem i jego bytnością we Wrocławiu... Prezesie - kiedy Pan przestanie być romantykiem wierzącym w jakiekolwiek wartości u żużlowców/sportowców w dzisiejszych czasach ?? Poza wyjątkami które można policzyć na palcach jednej ręki żużlowcy "zawodowcy" w dzisiejszych czasach można porównać do Pań uprawiających bardzo stary zawód ... kto da więcej ten mnie ma ... I naprawdę nie warto tej zgrai prostytutek w niczym pomagać - płacę to wymagam - i tyle i to wszystko...
Tak - osobiście jestem oburzony postawą Dana, bo nie można na początku sezonu wykluczyć że spotkamy się w PO z Gnieznem - a raczej Dan nie jest wyjadaczem z doświadczeniem Hancocka i bycie dziś w Gnieźnie mogłoby mu pewnie pomóc przy ewentualnym PO - ale po co ? ....
Ostatnio zmieniony przez Szczepan Pon 15 Kwi, 2019 00:46, w całości zmieniany 1 raz  

muvi 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 10:29   

Trzon drużyny jest: Kacper, Troy, Mateusz. Kacpra bym się nie czepiał. Punkty zrobił, popełniał błędy na trasie, ale kto ich nie popełnia. Próbował, szarpał, walczył. Troy i Mateusz swoje zrobili. Jakby Łogaczow, Linus i Robert dołożyli po 2 - DWA punkty, to mecz wygrany. Porażka w głównej mierze jest dzięki nim. Ale jadąc w ten sposób, i robiąc szkolne błędy nie da się wygrywać meczów. Co do Giery biję się w pierś, i jestem zaskoczony pozytywnie, bo też obawiałem się czy dojedzie do mety. Niestety jak wyżej napisano- kolejny rok skład z łapanki i wyprzedaży. Po co nadwyżka w budżecie co roku jak nie ma awansu? Żużel polega na zadowoleniu księgowej, czy na robieniu wyniku sportowego? Powinno się to wypośrodkować. U nas zawsze jest to w stronę stabilności w myśl zasady " Chu..wo ale stabilnie" ( finansowo). Prezes jest chyba strasznie zachowawczy, i boi się ryzyka. Myślę, że jakby z PGG szybciej się dogadali, to by jakieś wartościowe nazwisko było w składzie dodatkowo.

Liczę, że Linus się obudzi. Czekamy na rudego i Morrisa, może ta zmiana coś da pozytywnego.

Mając przyzwoity budżet, stabilność finansową, dotację z miasta, spore wpływy z biletów, całą masę małych sponsorów, sponsora tytularnego jedziemy kolejny rok składem z łapanki..

SzymurWLP 
Junior

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 11:07   

Co do Wczorajszego meczu. Troy Jechał jak to Troy jak ze startu poszło to rura jak nie to się męczył. Szczepan po za 1 biegiem gdzie był ostro pogubiony to jechał fajnie z zębem wyprzedzał , to nie jest jeszcze to co w zeszłym roku w barażach ale dużo lepiej niż na początku zeszłego sezonu. Kacper o tej szerokiej już wszystko powiedzieliśmy. Kacper to taki typ zawodnika który jak jeździ z lepszymi od siebie jak memoriał Jancarza to potrafi mega zaskoczyć jakby nie wiem wiecej od siebie wymaga i mu to wychodzi jak 1 sezon w ekstralidze. Jak już jedzie w 1 lidze to nie wiem czy to jest kwestia podejścia do zawodów robi te 9-10pkt+ ale czegoś brakuje. Jakby stał w miejscu a wśród najlepszych pływa jak ryba w wodzie i to trzeba zauważyć. Daleko mi do krytyki Kacpra ale w 1 lidze nikt się przed nazwiskiem Woryna nie położy , co więcej będą chcieli mu tą 3jjke za wszelką cenę odebrać bo jest zawodnikiem z najgłośniejszym nazwiskiem w 1 lidze, i inni robią to co Kacper w E lidze wznoszą się czasem na wyżyny ,żeby Worynę pokonać. ten sezon mu nie zaszkodzi ale kilka takich sezonów i będziemy mieć 1 ligowca jak Miśkowiak swego czasu. poza tym trochę wstyd dać saię objeżdżać Gale. takie żużlowe beztalencie z sylwetką drewnianą na motorze. takich przeciętniaków w 1 lidze jest więcej Gała Fajfer Cyfer , Czaja to jest ten sam poziom do którego na naszym podwórku dobije myśle Lars za rok dwa. To nie są żadne talenty żużla Ten Gała czy Cyfer. Jeżdżą tylko dlatego ,że jest deficyt polskich seniorów. Nasi liderzy nie powinni przegrywać biegów z takimi asami speedway'a. Logaczow ja nie wiem czyj to był pomysł wystawić Ruska na ten asfalt w gnieźnie. Przecież on startów nie ma jedyne co może szarpać to 6-7 punktow u siebie lub gdzieś na przyczepnej nawierzchni ale nie w gnieźnie i tak samo w gdańsku on też więcej punktów nie zrobi. Linus On mnie zawiódł najbardziej strasznie wolny drewniana sylwetka na motorze starty bardzo średnie. Dyskusyjne wykluczenie w 2 biegu bo Fajfer za podobna akcję nie zostal wykluczony później. Ogólnie spodziewałerm się 7-9 punktów jakiejś jednej trójki po dobrym starcie i mecz byłby wygrany.Ktoś napisał Linus to gorsza wersja Troya. Oby nie bo my potrzebujemy kogoś kto jak trzeba to pojedzie z rywalem do bandy zablokuje 1 łuk czy pojedzie odpowiednio parą, kimś takim był Lebedev ale go nie ma a on robi sobie komplet na Łotwie ze Zdunkami.Tego Linusa bym jeszcze nie skreślał ale mi przypomina craiga cooka bo wyróżnia się brakiem pomyslu na jazdę. Chmiel dramat choć kiedyś mieliśmy chyba jeszcze gorszą juniorkę pamiętacie Domańskiego czy Piechę? to Chmiel niestety równa do nich swoją jazdą. Giera zaskoczył pozytywnie wielka szkoda ,ze nie upilnował tego stalkowskiego ale mozna mu to wybaczyć na wyjeździe. dobrze by było gdyby u nas z Chmielem byli wstanie kogoś przywieźć na 5-1 może łódzkich juniorów, pokazał się z niezłej strony startami. Na następny mecz koniecznie Morris za Łogaczowa. Na sparingach wyglądał na walczaka na 7-8 pktów nawet na wyjazdach, na Motoarenie tyle zdobył z lepszymi nazwiskami niż jeżdżą w 1 lidze. Bewley kolejny stracony diament Mrozka? czy tylko Koleżeńskie relacje z mechanikiem i
Fricke. Moim zdaniem za tą pomoc co od nas dostał to powinien jeździć u nas kolejne lata ale wiem ,że żużlowcy tacy nie są. Ściągać go jak najszybciej na trening przed meczem z Orłem póki jest nasz. Jak będzie lepszy od Linusa to niech jedzie, i od połowy sezonu proponoewać mu nowy lepszy kontrakt
Ostatnio zmieniony przez SzymurWLP Pon 15 Kwi, 2019 11:11, w całości zmieniany 1 raz  

Tom83 
Junior na wypożyczeniu
ojciec

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 14:26   

Szymon --- interpunkcja
Masakrycznie to się czyta, ale jaoś dałem radę :-P :-P :-P

Co do meczu:
Największy plus:
Giera --- w moim odczuciu zdecydowanie bardziej myśli na torze niż Chmiel. Szkoda ,że nie 16 lat
Największy minus:
Linus --- po prostu porażka
Chłop z Eligi a jechał jak nasi juniorzy

Beton, beton ,beton
Start i koniec.
Czy jest już czas na panike?
Nie sądze. Pierwszy mecz, wyjazd , aczkolwiek nie z takimi ogórkami.
Dan??? Nie rozumie tej decyzji o wizycie we Wrocku na meczu jak swoi jadą w Gnieźnie.
Nawet mechanik Maxia za dużo mu nie pomógł i sądzę , że jak i on tak i Milik strasznie irytują włodarzy Wrocławia.

W niedzielę ma być piękna pogoda.
Liczę na wygraną jak i komplet ludzi na stadionie

SzymurWLP 
Junior

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 16:18   

Tom83 często piszę w pośpiechu i na telefonie więc trochę błędów się mi trafia.

pedro 
Senior
toolman

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 19:03   

Gniezno zrobiło dobrą robotę. Start i jedna ścieżka przy kredzie. Jak start do d.py to nara. Żadnej innej możliwości. Woryna był szybki, ale co z tego jak nie było opcji ataku. Jak wcześniej pisałem żal było oglądać totalnie bezradnych Linusa, Siergieja i Roberta. Nie było trzech chłopa!

Brawo Batch! Jakby Ciebie zabrakło to piach!

Franek Dolas 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 20:24   

Pierwszy mecz, na wyjeżdzie przegrana, a na tym forum płacz, lament i panika... Najsmieszniejsze jest to ,że większosć wie ze liga jest wyrównana i każdy zespół gdzieś będzie tracił pkt. Już wiem dlaczego rzadko tutaj zagladam. Piszą w wiekszosci ludzie którym się nudzi i piszą żeby pisać ot tak dla zabicia czasu...

Fabregas 
Senior

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 21:04   

No tak racja bo wszystko w klubie jest zajebiście i nikt nie ma prawa narzekać :lol: :roll:

z 
Junior

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 21:11   

Mecz można przegrać ale styl w jakim ta drużyna to zrobiła to dramat. Słabe starty, złe ścieżki. Woryna gada w wywiadzie, że duża nie niesie po czym w następnym biegu orbituje wtf :roll:

Franek Dolas 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 23:07   

Fabregas napisał/a:
No tak racja bo wszystko w klubie jest zajebiście i nikt nie ma prawa narzekać :lol: :roll:

Fabregas a gdzie ja piszę ,że w klubie jest wszystko zajebiscie? To jednak nie znaczy ,że po tej porażce nie awansujemy...

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 23:27   

A gdzie Fabregas napisał, że my nie awansujemy ??? :D

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 23:31   

Oczywiście, ze ten mecz to pojechaliśmy dramat.
Co jednak nic nie znaczy.
Jest tyle sensacji i dziwnych zdarzeń że wszystko jest możliwe.
Najważniejsze, że znowu mamy żużel.

ps,Teraz to Łodz se może pluć w brode ,że nie chciała jechać ;)
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Wto 16 Kwi, 2019 00:08, w całości zmieniany 1 raz  

Franek Dolas 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Wto 16 Kwi, 2019 01:01   

Fabregas napisał/a:
Jakich PO ? Do PO duuuzo nam brakuje, liga jest strasznie wyrównana więc możemy skonczyc na 5 miejscu i wcale sie nie zdziwie :roll: Dan woli być we Wrocławiu na meczu z Maxem niż ze swoją druzyną w Gnieźnie ;) Pewnie ten sezon jeszcze u nas zostanie bo w Sparcie miejsca nie znajdzie ale na przyszły sezon bankowo tam gdzie Max i Courtney :)

Jak to jest,że mamy zajebiście wypłacalny klub, stabilną pozycje i każdy lepszy zawodnik od nas ucieka w podskokach?
Prawdę mówiąc mamy Troya którego mało jaki klub by chcial, Łogaczow z drugiej ligi, o Sundstroema pewnie nie biły się kluby ekstraligi, Suchy z drugiej ligi, Szczepan słaby sezon poprzedni, Kacper wierny barwom i mierna rybnicka młodzież, Kim chcemy awansować??
Patrzeć sie na to nie da jak potem mamy taką zbieranine co przyjadą na mecz i ledwo po meczu do busa i nara. Gdzie tu jakiś team spirit? Co chwile jakies kluby dodają filmy gdzie zawodnicy integrują się razem, Zmarzlik co chwile z Vaculikiem i Kildemandem na rowerach jeżdżą itd a u nas? Kacper i Robert na siłce :-)
Tak wiem, emocje po spierdzielonym meczu, fakt, pierwszym meczu sezonu ale kuźwa co roku jest to samo i na miejscu Krzycha serio zastanowiłbym sie czy to wszystko ma sens jeszcze. Pewnie tylko komplety kibiców go tutaj trzymią.
Mam wielkie obawy,że w przyszlym sezonie Kacper odejdzie i wraz z nim się to posypie, obym się mylił :)
Slinotok jesteś jednym z tych którzy piszą bo im się nudzi....

Odpowiedz do tematu