Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Luźne dyskusje o żużlu
Autor Wiadomość
z 
Junior

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 00:15   

Brać Norberta do nas na wypożyczenie :) na 1 lige dobry zawodnik

Szczepan 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 01:10   

Witam

Ciekawie póki co układa się sezon w E-lidzei i Nice lidze - to jest moje całkowicie subiektywne zdanie ale mam wrażenie że póki co jest to "sezon niezadowolonych" bo patrząc drużyna po drużynie:

- Unia Leszno - tutaj akurat jest wszystko bardzo ok ;)
- Sparta - niby punktowo jest ok, ale problemów jest całkiem sporo ( Milik, Fricke, Jamróg ) - ten klub ma za cel złoto a póki co chyba wszyscy widzą że nie ma na to szans przy obecnej dyspozycji. Jedynie co, to wiadomo - początek sezonu - ale jeżeli nadal Tai będzie w takiej formie przez następne miesiące to reszta stawki w GP jedzie o srebro..
- Stal Gorzów - raczej nie ma hurraoptymizmu po meczu z Lublinem i tym jak wyglądał
- Włókniarz - też jakoś blado, Zagar, Miedziak i Przedpełski mają swoje problemy a i Fredka choć jest bardzo dobry - to nie jest tak kosmiczny jak u progu poprzedniego sezonu
- Motor Lublin - tutaj póki co jest szał i życzę im by trwał jak najdłużej :)
- Grudziądz - zapowiadana walka o PO a po proażce w Lublinie też nastroje są mam wrażenie tylko podreperowane zwycięstwem nad Włókniarzem
- Falubaz - dream-team zapowiadany tu i ówdzie to to nie jest - nie jadą źle, ale dziś dali się ograć mającej swoje problemy Sparcie
- Apator - tutaj niezadowolenie zostało "zaklepane" w momencie podpisu pod kontraktami braci H. Jeżeli w wątku meczowym zarzucam przesadną "romantyczność" naszemu prezesowi, to przywiązanie w Toruniu do Holdera wręcz wyciska łzy wzruszenia ;) Co z tego, że Chris dziś średnia 2,0 w meczu - skoro 6 razy przyjeżdzał przed nim ktoś z drużyny przeciwnej...

I liga

- Ostrów - tutaj jak w Lublinie - jadą siłą rozpędu uzyskaną w poprzednim sezonie i póki co robią super robotę
- Unia Tarnów - porażka w sobotę, kontuzja Mroczki - raczej nie ma szału
- Lokomotiv - oni jada bez presji - przed każdym sezonem grono ludzi wrzuca ich na miejsca spadkowe a oni jadą w PO i nie zdziwię się jeżeli tak też będzie w tym roku
- Wybrzeże - porażka z Unią T u siebie i w Dauga raczej nie buduje im atmosfery przedświąteczznej
- Orzeł - tutaj dopiero jeden mecz - ale też raczej spodziewali się łatwiejszej przeprawy z beniaminkiem
- Gniezno - twierdza padła w pierwszym meczu, dziś się uratowali, ale nadal maja ciężko teoretycznie - ogromne rotacje składem świadczą o tym że są trochę w lesie
- Row - miało byc piwko na balkonie a zapowiada się na to że jednak trzeba będzie popracować trochę ;)

To oczywiście moje subiektywne zdanie - ale powyższe pokazuje mi że jest póki co jest więcej ośrodków z problemami niż tych zadowolonych... a stawka za podpis u Hancocka już pewnie przebiła milion ;) :)

Pozdrawiam

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 15:45   

Buahahaaaaa :D

Zamienili Wlokniarz-Sparta
Na Motor-Toruń.

Pierwotnie Lublin miał jechać w piątek ale zamienili i pokazują to w niedzielę.
Można Panie Majewski?
Do boju Motor!!!

Robal 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 17:23   

Szczepan napisał/a:
To oczywiście moje subiektywne zdanie - ale powyższe pokazuje mi że jest póki co jest więcej ośrodków z problemami niż tych zadowolonych... a stawka za podpis u Hancocka już pewnie przebiła milion

Z tym Hancockiem będzie ciekawie, bo miejsce dla niego byłoby w zasadzie tylko w 2 klubach eligi - Wrocław i Gorzów. Unia i Falubaz go nie potrzebują, w Toruniu Cholder powie no worries, to razem z bratem będą dalej jeździć, wątpię, by Częstochowa i Grudziądz się na niego szarpnęli, mają solidne składy na walkę o 4 miejsce w PO, w Lublinie już za dużo obcokrajowców by było plus Kępa jest uparty i Hancocka nie weźmie. Więc pozostają Wrocław za Milika i Gorzów za Kildemanda, ale z kolei w Gorzowie kiepsko z kasą, a we Wrocławiu mówili, że tylko jakby jakiś sponsor się pojawił gotów pokryć kontrakt. Więc może wyjść tak, że Ekstraliga dla uśmiechniętego Amerykanina będzie zamknięta. Największe szanse widzę dla niego we Wrocławiu.
Ale gdyby jednak ktoś z dolnej części tabeli zdecydował się na niego, to może sporo wywrócić w układzie sił. Obecnie to widzę tak, że Leszno i Zielonka w finale, trzeci Wrocław, a potem walka o miejsce w PO i utrzymanie, całkiem możliwe, że w jednym. Bardzo ciekawie może być do ostatniej kolejki.
To wszystko oczywiście zakładając, że ktoś się w GP czy Szwecji nie rozwali, a w zasadzie praktycznie w każdym sezonie coś takiego się dzieje.

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/816390/pge-ekstraliga-pierwszy-zgrzyt-w-get-well-torun-norbert-kosciuch-nie-zamierza-ud
A toruńskie szambo szybko się wylało do mediów, dwie kolejki i już pierwsze uszczypliwości w wywiadach, zaraz wróci bezkonfliktowy Norweg, to będzie jeszcze ciekawiej. :D Holdery będą mieli dalej gwarancję startów, bo tacy fajni, luźni, australijscy, Holta też będzie w hierarchii nad Norbim.

Chopper 
Szkółkowicz
Moto-moje zycie

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 17:43   

A w nice lidze nie moze jechac? Moze,nawet chyba bardziej by mu pasowalo,tylko czekac kto ruszy sakiewka...nie bedzie to Mrozek niestety :-D

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 20:06   

Mam nadzieję, że nikt nie skusi się dołożyć mu do emerytury.

Ot po prostu 8-)

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 16 Kwi, 2019 12:44   

Sytuacja z Danielem taka ,że jak nie będzie awansu to oczywiście on odchodzi i już wiemy gdzie.
Muszę mu przyznać, że rozegrał to bardzo dyplomatycznie .
Brawo Daniel.!

A tak od serca...
Gdybyśmy awansowali to jest Kacper, Daniel jedna armata... ehhh marzenia ktore rok w rok biorą w łeb...

abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Sob 20 Kwi, 2019 23:11   

"Mogę jednak powiedzieć, że zachowujemy spokój i niczym się nie martwimy, bo nikt nie popełnił błędu. Jury postępowało zgodnie z procedurami - mówi nam Zbigniew Fiałkowski z GKSŻ."
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/815458/gksz-nie-przejmuje-sie-pozwem-kibicow-row-u-w-rybniku-zawodnicy-mogli-stracic-zd.

Zebys bucu wtedy wiedzial, ze juz za dwa tygodnie temat znow wroci na stol to juz wtedy zaczal bys sie martwic, ze cos jest nie tak.
Skandalem jest, ze trojca swieta w osobach (sedzia komisarz i jury) , utrudnia organizatorowi zawodow przygotowanie toru, kasuje, zawody zostaja odwolane ze wzgledu na zly stan toru, a oni w majestacie prawa za nic nie odpowiada :lol: Czesto tez organizator musi jeszcze kare zaplacic.

Profesjonalizacja tego sportu prowadzi do konfrontacji i coraz wiekszych absurdow, dotychczas byly to dwie strony marynary > kluby.
Od odwolania naszego meczu z wroblami Lodz smialo mozna juz mowic o trzeciej stronie, zawodnicy.

Ciekawi mnie tylko kto pierwszy walnie piescia w zgnity stol?, TV czy kibice?
Trudno powiedziec czy panna Pawlicka chciala wyrownac rachunki z Mareczkiem czy z marynarami, jedno trzeba mu przyznac dzisiaj powaznie podcial ast na ktorym wisi caly zuzel.
Jak znikna TV a co gorsza kibice to bardzo szybko zarobki zawodnikow zrownaja sie z zarobkami Kowalskiego czy Nowaka.
W tej chwili wyglada na to, ze nikt nie zawraca sobie tym glowy "nie martwi sie" :evil:

Ocet 
Junior

Wysłany: Sob 20 Kwi, 2019 23:16   

Czemu znaczy dlaczego napisałeś to co ja przed chwilą pomyślałem.. ?? Psipadek?
Mądre słowa..

mrka 
Szkółkowicz

Wysłany: Nie 21 Kwi, 2019 21:07   

I jak po dziś ? Jaki skład widzicie na Tarnów ? Jeżeli morris wróci i co z tym danem ?

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Nie 21 Kwi, 2019 21:12   

skład taki jak dziś spierze Tarnów jadący bez Mroczki bez problemu
Dan? Morris?
trening niech rozstrzygnie

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Chopper 
Szkółkowicz
Moto-moje zycie

Wysłany: Nie 21 Kwi, 2019 21:23   

Na razie nie ma alternatywy dla nr 10. Nick jest po zabiegu i jeszcze podobno 3tyg pauzy,Dan...sam gdzies powiedzial po ostatnim meczu w Anglii ze walczyl z utrzymaniem sie na moto,ze na nowo uczy sie jezdzic wiec raczej na koncowke sezonu,a Suchy przegrywa z Logatchevem.

Pit 
Junior

Wysłany: Nie 21 Kwi, 2019 21:52   

Ja bym brał Suchego. Najsłabszy odpada i za niego wskakuje ten na ławie a Suchy całkiem coś jechał.

TomekROWRybnik 
Senior

Wysłany: Nie 21 Kwi, 2019 22:07   

W zeszłym roku zbytnie rotowanie składem nie przynosiło dobrych skutków. Więc jeśli najsłabszy dziś będzie lepszy niż Suchecki to czemu ma nie jechać.
Ostatnio zmieniony przez TomekROWRybnik Nie 21 Kwi, 2019 22:08, w całości zmieniany 1 raz  

Lukan 
I ligowiec

Wysłany: Nie 21 Kwi, 2019 22:28   

Logaczew jest slabiutki... Nie wiem co sie niektorzy podniecaja tymi 5 pktami...

Ze startu tragedia i na trasie tez wolny... Jak dla mnie to nawet jak nie bedzie mozna skorzystac z Dana albo Morrisa to na Tarnow obowiazkowo Suchecki...

Odpowiedz do tematu