Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Półfinał KS ROW Rybnik vs Unia Tarnów
Autor Wiadomość
Goraw 
Senior

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 15:01   

Po wygranej w tarnowie trzeba na coś zacząć narzekać :-D

DonKamillo 
Moderator

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 15:03   

marek napisał/a:
Mam takie odczucia, ze choc strasznie cieszy mnie wizja awansu, szczegolnie po obejrzeniu na wlasne oczy porazki w Lublinie, to jakos w klubach poza nami nie slychac by parli do Ekstraligi i tak jakos malo sportowo jest.

Czyli co, czekamy jeszcze rok, żeby powalczyć z Toruniem?

Borysek ROW 
Junior na wypożyczeniu
ROW!

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 15:13   

O ile w przypadku Tarnowa, jak i Ostrowa sytuacja jest jasna, to w Gnieźnie mówią że ligę chcą wygrać, a potem zobaczą. Jak im będzie zależeć to kto wie, kwestia budżetu. Bez szans na otrzymanie licencji na Ekstraligę nie są.
Ostatnio zmieniony przez Borysek ROW Czw 22 Sie, 2019 15:15, w całości zmieniany 2 razy  

marek 
Junior na wypożyczeniu
do Austro-Węgier

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 15:40   

Wygrana po walce lepiej smakuje niz jak ktos przedwczesnie sklada bron. Ale. Na nic nie czekamy, bo nie ma ma co, tylko napieramy bez wzgledu na okolicznosci. Niech tylko prezes juz dogaduje te armaty, juniorow i trenera na przyszly rok.
Ostatnio zmieniony przez marek Czw 22 Sie, 2019 15:42, w całości zmieniany 1 raz  

igła 
Grand Prix Rider

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 16:13   

każdy chce wygrać każdy mecz. Oni mają płacone za punkty, nie za awans :) Wygranie ligi to też nie jest awans. Więc co to zawodników obchodzi. Oni jadą o swoje pieniądze

PozdROWienia
Igła

Bart 
Senior
Wysłannik Galaktyki Światła

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 16:26   

marek napisał/a:
Mam takie odczucia, ze choc strasznie cieszy mnie wizja awansu, szczegolnie po obejrzeniu na wlasne oczy porazki w Lublinie, to jakos w klubach poza nami nie slychac by parli do Ekstraligi i tak jakos malo sportowo jest.

alvares 
Senior

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 17:17   

Argumentacja tarnowskich kibiców o odpuszczeniu meczu przez zawodników jest zarazem śmieszna i zatrważająca.
Po jeździe Wiktora w pierwszych dwóch biegach czy reakcji Mroczki po wygranym biegu nie mam wątpliwości, że jechali na poważnie.

Kibica w Tarnowie chyba sądzą, że Kułakov i Ljung to zawodnicy na komplet w każdym meczu. Każda ich porażka to musi być spisek :mrgreen:
Jeszcze "łobuziak" Woryna robi 15 pkt. Można stracić poczucie rzeczywistości.

tom06 Real 
Senior

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 19:22   

takie opinie panują poniewaz w pierwszym meczu nasi tam nie istnieli. Kibice Unii oraz zawodnicy mysleli ze teraz bedzie podobnie. A tu zonk. Zresztą nie trzeba daleko szukac. Ten nasz slawetny mecz z Ostrovią za czasów Cieslaka. W rundzie zasadniczej byl pogrom, a w PO chyba wszyscy pamiętamy. Wyciągniecie wniosków i nasze odpadnięcie

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 23:19   

Maveral napisał/a:
Aż tak źle tam nie jest, bo Azoty im zginąć nie dadzą

Grupa Azoty to nie tylko żużel :) Więc jak ktoś się w "azotach"kapnie, że żużel w Tarnowie nie może reklamować się na najwyższym pułapie - odpuszczą ;) Ale z Tarnowem nigdy nic nie wiadomo - tam są jakieś układy układziki...

Ja od kilku lat powtarzam, żeby patrzeć na własny ogródek. Nasz stadion też za jakiś czas może być nieregulaminowy na Elipe. Miasto - o czym się już słyszy, też ukróci finanse. Póki co jest fajnie, cukierkowo - i należy się cieszyć :!: Jest mocny sponsor. Jest tzw buuum na żużel...

Ale, ale....

Tom83 napisał/a:
Mimo ogromnej niechęci do nich życzę aby wystartowali w przyszłym sezonie

Każdego żużlowego ośrodka szkoda - wielu nie trawi Leszna inni Zielonej itd. Ja natomiast, i to moje subiektywne zdanie nie trawie buractwa i pychy. Tego w Tarnowie nie brakuje i nie brakowało nigdy. Zachowanie "stadionu" jak przyjeżdża Woryna. Ciągłe mimo, że sprawa jest zamknięta obarczanie go winą. Ich awans, Gollob + Tony = Ślak. Jaka to była potęga i jaki ten Rybnik zaściankowy. Tak dobrze "żarło" i zdechło wraz z frekwencją. Aż mi się przypomina walka na słowa Oziego z tymi "kibicami"...

Mam nadzieje, z czystą premedytacją to piszę, że już w niedziele wyślemy Tarnów na wakacje 8-) 8-)

Wszelakie dywagacje że liderzy z Tarnowa "odpuszczą" kojarzą mi się z pomysłami 10 latka :D Nic nie odpuszczą - to ich złotówki - i ich karta przetargowa na kolejny sezon.

I "ostrzegam" wszystkich przed zbyt szybkim skandowaniem "awans jest nasz" - 45 biegów.... Zaśpiewajmy to już po zrealizowaniu celu - i świętujmy do rana :D

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 23:26   

Ale ich argumentacja nie trzyma sie kupy...
Skoro twierdza ,że odpuścili to o co mają pretencje do Kacpra w biegu 4 ?
Przecież idąc ich tokiem myslenia Kułakov wcale Kacpra wyprzedził nie chciał... ;)

Niech to bedzie dobry trening i juniorzy po 4 razy.

Maveral 
Senior

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 23:38   

Piksiński napisał/a:
Więc jak ktoś się w "azotach"kapnie, że żużel w Tarnowie nie może reklamować się na najwyższym pułapie - odpuszczą

Mocno wątpliwe - oni ich sponsorują od 1956 roku, a w sumie to nawet "marynary z Azotów" zapowiedziały niedawno, że Unii nie zostawią.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 23:53   

Maveral, świnia nie zmienia poglądów... Tarnowski żużel potrzebuje stadionu. Nowego zarządu. Tego drugiego jak powietrza. Nie chce mi się szukać ale ostatnio mechanik klubowy to fajnie opisał :)

Wszystko bym oddał za kolejne złoto ROW-u - ale nie chciałbym takiego upadku jaki grozi w Tarnowie. Naszego ostatniego złota już niektórzy nie pamiętają - Złoto Tarnowa jeszcze pamiętają ;)

marek 
Junior na wypożyczeniu
do Austro-Węgier

Wysłany: Pią 23 Sie, 2019 08:10   

Jakie sa te wymogi wobec stadionow, ktorych nie spelniaja Lublin ani Tarnow, a ktore my spelniamy?

texas
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 23 Sie, 2019 08:21   

Sady coś mówił "W skrócie wygląda to tak: źle usytuowany park maszyn, za mało luksów w oświetleniu, tablica świetlna, walące się trybuny na łukach, brak właściwego drenażu, brak krzeseł na łukach, brak miejsca na studio telewizyjne, brak pomieszczeń w wieżyczce i wiele, wiele innych braków"

marek 
Junior na wypożyczeniu
do Austro-Węgier

Wysłany: Pią 23 Sie, 2019 09:45   

Czyli teksty typu Estadio da gruz albo Chicken arena sa zrozumiale. Lublin, Leszno czy Grudziadz tez maja stare retuszowane obiekty.

Odpowiedz do tematu