Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Finał KS ROW Rybnik vs TŻ Ostrovia \o/\o/\o/\o/\o/
Autor Wiadomość
karMANN 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 16:28   

Obawiam się, że Prezes szybko opanowałby umiejętność filmowania samego siebie ;-)

alvares 
Senior

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 17:18   

Kij do go pro zamyka temat.

Smutno sie robi patrzac na takie filmy z zachowania prezesa. Sa sytuacje kiedy zbiera pochwaly od calego srodowiska. Przykladowo za pomoc w leczeniu zawodnikow. Mozna wtedy byc dumnym z operatywnosci prezesa.
Nagraniem ekipy z Ostrowa mogl byc zaskoczony. Widzielismy tylko fragment, nie wiemy co bylo wczesniej.
Jednak RMZ, co wynika z informacji autora, jest przesylany do klubu.
Fragmenty z pampersami, wchodzeniem w slowo trenerowi, gadki o torze nie sa czyms co ukradkiem przeszlo do formy publicznej. Mozna odniesc wrazenie, ze klub (Mrozek) tym sie szczyci.
Jest to zenujace.

Caly pozytywny wizerunek budowany innymi świetnymi sprawami legnal w gruzach przez takie przykre dzialania.

Hakuna_Matata 
Szkółkowicz

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 17:40   

Krzychu nie uciagnal cisnienia, to wszystko przez nerwy i pełnego pampersa, tak bym to zachowanie tłumaczył.

Easy_Rider 
Junior
Suzuki Intruder

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 18:48   

Zobaczyłem sobie magazyn z Ostrowa. Zawodnicy, trener i inne osoby bardzo pozytywnie się o wszystkim wypowiadali. Może szaty graficznej nie mają jak Kasperek, ale poziom ich wypowiedzi naprawdę pokazał klasę tego zespołu, drużyny. Super Super Super

Mnie qrka ten nasz magazyn zamiast pocieszyć to zdołował. Co taki sponsor większy czy mniejszy sobie pomyśli o zachowaniu Prezesa? No nie wiem jak to wytłumaczyć. Widać jego zaangażowanie, włożony wkład pracy, uporządkowane finanse itd. ale ten magazyn przerósł samego Prezesa. To jak strzał w kolano. Qrka może da się to jakoś wytłumaczyć, jakoś usprawiedliwić? Nie rozumiem tego, jestem naprawdę wkurzony na tę sytuację że wizerunek naszego klubu niestety cierpi i wszystko to idzie w Polskę. Tak jak ktoś napisał, że sytuacja ze słynną konferencją coś go może nauczyła, jakiś wizerunek będzie budować, NIE to wygląda jeszcze gorzej.

Nic, trza się z tym trochę przespać, ale siara poszła. Martwi mnie jak młodzież będzie znosić tę presje. Nie zdziwię się jak dwóch na EL po prostu ucieknie do innego ośrodka żużlowego.

Yno ROW
Ostatnio zmieniony przez Easy_Rider Czw 19 Wrz, 2019 18:50, w całości zmieniany 2 razy  

DonKamillo 

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 18:53   

Cytat:
Martwi mnie jak młodzież będzie znosić tę presje. Nie zdziwię się jak dwóch na EL po prostu ucieknie do innego ośrodka żużlowego.

Przecież tak jest od samego początku działalności Mrozka, ten magazyn pokazał jedynie ułamek tego, co się tam czasami dzieje xD

Jeśli mieliby uciec, to zrobili by to już dawno

pedro 
Senior
toolman

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 21:03   

Do Żyty - "teraz ja mówię" zwrot jak z "Rozmowy Kontrolowanej" generała co się dał na wigilię zaprosić.
Leci czasami od niego generał za czasów PRL.

:lol:

tom06 Real 
Senior

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 21:10   

mnie dziwi ze prezes jeszcze nie nauczył sie angielskiego. Ten zwrtot do troya " przeciez truck jest do wszystkich taki sam ' to bylo nawet zabawne.
:mrgreen:

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 21:31   

Ale on swietnie nagina po angielsku...
W ten sposób uczy Troya po polsku... Spryciara ;)

Maveral 
II ligowiec

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 21:40   

Przecież Troy bardzo dobrze rozumie polski język.

Fan_Rekinow 
Junior

Wysłany: Pią 20 Wrz, 2019 11:11   

Jakby oni ten final przegrali to przeciez on by byl pierwszym ktory rzuci w nich kamieniem :/ Ja nadal uwazam ze predyspozycje on ma na dobrego prezesa ale zachowuje sie jakby mial 12 lat :/ moze na WFie w podstawowoce takie zarty by przeszy aczkolwiek tez watpie, wedlug mnie prezes powinien byc troszke z boku i swoimi czynami dawac wzor, ale nie moze to wygladac tak ze baran prowadzi stadio wilkow.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Sob 21 Wrz, 2019 00:03   

Tu się nie ma nad czym nawet rozczulać - pokazał "klasę". I tak naprawdę tylko przegrana z Ostrowem by te jego pampersy/tampony i cokolwiek miał, szybko zweryfikowała. Wiedział, jak 90 % stadionu, że wygramy i chciał być śmieszny :roll:

Mamy 5 dzień po awansie. I teraz NIECH mówi - niech działa - niech ogarnie to CO MA PREZES OGARNIAĆ. Póki co sytuacja do najlepszych nie należy, i mam nadzieję "ma co włożyć" ;) Bo tym którym proponował te wszystkie "gadżety" mogą z uniesioną głową wyjechać na zasłużone wakacje :D

thomas 
Senior

Wysłany: Sob 21 Wrz, 2019 12:50   

Macie ból dupy jak nie wiem z tymi pampersami. Sytuacja pewnie była też zrobiona pod kamery dla RMŻ, a po twarzach zawodników jakoś nie było widać żeby byli zniesmaczeni. Pomijam już fakt że co niektórym by sie te pampersy przydały.
Pretensji macie multum jak byście sie obudzili pierwszy rok, przecież od dawna wiadomo że to Mrozek gra pierwsze skrzypce w parku maszyn. Jak swego czasu naszymi menago były takie kluchy jak Korbel, Dymek czy A.Skupień ( przy całym szacunku do nich jako byłych zawodników) to było słychać : całe szczęście, że jest tam Mrozek.
Inna sprawa jak on sie tam do nich odzywa - ludzie hallo to jest ŻUŻEL i decydująca walka o awans, to nie są bierki ani szachy a jak komuś przeszkadza słownictwo to może jakaś wspólnota albo kółko różańcowe...

Czy my nie mamy ważniejszych problemów, szczególnie w tej chwili ??? Poczekajmy na skład a jak będzie taki jak można sie obawiać, wtedy na spotkaniu w salce będzie można sprezentować prezesowi... pampersy ;-)

pacman 
Senior

Wysłany: Nie 22 Wrz, 2019 13:59   

"Rybnickie piekiełko". Haha co jeden to lepszy Janusz ekspert.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi