12.10.2019 Polska - Reszta Świata
Odpowiedz do tematu

:
Drabik nie pojedzie,wyslal L-4 za niego w gdansku i u nas pojedzie Smektala.

:
Drabik nie przyjedzie ale ma ponoć posłać swojego psa. A to nawet lepiej jak by miał znowu biegunki dostać i się wycofać. :roll:

Naszym celem 13-ty tytul DMP
:
Przeprowadzić kontrolę , jak symuluje zawiesić na 5 meczy

:
Ja się nie zdziwię, jak się skład sypnie w ostatniej chwili

-Dam radę. -A jak nie? -Dam. -A jak nie? -Dam. -A jak upadnę? -To się podniosę. -A jak się nie podniosę? -To sobie poleżę.
[J.Walkiewicz]
:
nie raz, nie dwa tak bywało wtedy Robercik wystąpi w drużynie Reszty Świata w końcu Kokoczyń to taki koniec świata ;) ;D ;D ;D

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja
:
mustapha napisał/a:

Ja się nie zdziwię, jak się skład sypnie w ostatniej chwili

8-) :mrgreen: W punkt...

Poprzednikom zachwyconym tym spotkaniem wyjaśniam. 40 zł to dla mnie za dużo - wykruszył się już Drabik który sraczkę ma częściej niż ja przez 36 lat życia. Rangi tego spotkania nie ma ŻADNEJ.

Karnetowicze wchodzą za free ??

Jedynie na co bym się skusił to Bartka i Kacpra... O ile pojadą...

To nie liga i frekwencja już tak zajebista nie będzie.

...Bądź co bądź sobą niech Twoja osoba będzie ozdobą.....
:
Organizatorem jesf One sport nie ROW. Więc oni ustalają ceny a karnety nie będą obowiązywać.

:
Po co wogole taki mecz? Druzyna reszty swiata to jakas kpina :-/ jeszcze niech sie okaze ze, nasza reprezentacja pojedzie ostatecznie z Chmielem zamiast Janowskiego :-/ 40zl to One sport chyba upadlo na glowy. Ja osobiscie wole te 40zl dolozyc sobie do karnetu niz ogladac mecz o pietruszke ze smieszy skladem RS. Swoja droga powinno sie wrocic do DPS a nie organizowac mecze towarzyskie reprezentacji gdzie owa reprezentacja w meczach o stawke nie jedzie :lol: :lol: :lol:

:
Kolejny zawodnik z L4...za Janowskiego( chyba ze to jednodniowa sraczka) pojedzie Przedpelski

:
Wypada przyjść przywitać nowego IMŚ mimo tych 4 dych.

:
HynioBurczymuch napisał/a:
Wypada przyjść przywitać nowego IMŚ mimo tych 4 dych.

Sory ja biorę L4 :roll: Mogę być chory i nie płacić... mogę mieć to w dupie i nie iść. I mogę jeszcze tak pisać do 8 rano...

40 zł to kupe kasy na 5 osobową rodzine.... A można mieć L4 i mieć wyjebane.... Pare dni ale jakże bardzo uświadomiły mi, jak mocno można mieć w dupie KIBICÓW dzięki którym tak naprawdę ma się dutki...

...Bądź co bądź sobą niech Twoja osoba będzie ozdobą.....
:
Przeeeedpełski.. jo sie zesrom :lol:

:
Piksel o właśnie o to chodzi ze te gwiazdeczki powinny zrozumieć że to oni są dla nas a nie na odwrót. Niech tak robią a okaże się ze trzeba będzie iść do normalnej roboty bo nie będzie jeździć dla kogo.

:
Życzę Takiemu Drabikowi żeby musiał zapierdalać na produkcji albo w nieuznawanej ciepłocie za psie pieniądze na grp przygotówkach

Nasz Klub ROW Rybnik Nasze miejsce Ekstraliga
:
nie życz drugiemu co Tobie nie miłe!

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum