Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskusje nt. klubu
Autor Wiadomość
Kyjo 
Szkółkowicz

Wysłany: Sob 16 Maj, 2020 16:55   

Kto wie, jak to było. Kędziora miał wtedy jeszcze ważny kontrakt z Łodzią, więc może Świdra użył Mrozek jedynie na potrzebę mediów, a wcześniej był już dogadany z Lechem. Świderskiemu w sumie też było to na rękę, bo dał sygnał środowisku żużlowemu, że ma papiery na trenera i może w przyszłości odezwą się do niego inne kluby. On w sumie nijak pasował do mrozkowego klubu.

Piksiński 
Grand Prix Rider

Wysłany: Sob 16 Maj, 2020 23:44   

Nie wierzę w ani jedno "wyprzedzenie" w myśleniu Mrozka. Mam nieodparte wrażenie, że ten chłop ustala-dogaduje się na słowo - a potem podsuwa papier. Zawsze korzystny dla siebie ;) I ten znienawidzony Grisza pewnie też dostał zjebany papier który co innego miał mówić a co innego mówił ....

Już mieliśmy tyle "dziwnych" niejasności, że w te jedyne słuszne wierzy tylko Mrozek....

Lista zawodników którzy jeszcze chcą z nim rozmawiać, kończy się na tych którzy aktualnie są w naszym składzie. A to też nie, że chcą a muszą ;)

Ciężko mi się nabrać na "rozmawialiśmy z czołówką" - może i tak było - i ta czołówka powiedziała, że jesteś oderwany od rzeczywistości...

igła 
Mistrz Polski

Wysłany: Nie 17 Maj, 2020 19:33   

Panowie i Panie, pomagamy Antkowi, synowi Marka Szczyrby, naszego byłego zawodnika.
Wielu z nas pamięta Marka Szczyrbe jeszcze z jazdy w barwach rybnickiej drużyny. Dlatego stara już Emerit Brigade, która swego czasu działała w SKiSRŻ postanowiła chociaż trochę pomóc. W porozumieniu z klubem odkupiliśmy poniżej kosztów produkcji caly nakład masek pojawiających się tu czasem w komentarzach.
Maski są tylko w dwóch wzorach, ilość mocno ograniczona i nigdy już takich więcej nie będzie 🙂
Maski kosztują 25 zł. Każda maska to 10 zł dla Antka Szczyrby, syna Marka. Na jego rzecz były również przeznaczane środki z biletów na prezentację klubowa w tym roku.
Poniżej zdjęcia masek. Kto chętny niech pisze. Od poniedziałku - odbiór osobisty, od siebie dodam że na terenie Rybnika mogę gratis je gdzieś Wam przywieźć albo możecie je odebrać w sklepie jednego z naszych kibiców w Salonie Łazienek "Primo" na ul. Szczęść Boże w Rybniku. (zostawiacie 25 zl w puszce i dostajecie maskę)
Jeżeli komuś maskę trzeba będzie wysłać, nie ma problemu, dogadamy się.

PozdROWienia
Igła

Maveral 
I ligowiec

Wysłany: Czw 21 Maj, 2020 09:50   

Trochę o kwarantannie naszych zawodników.

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/883013/kwartet-row-u-tworzy-na-kwarantannie-miniosiedle-pod-rybnikiem-widza-sie-przez-p

Ocet 
Senior

Wysłany: Czw 21 Maj, 2020 10:42   

igła napisał/a:
Panowie i Panie, pomagamy Antkowi, synowi Marka Szczyrby, naszego byłego zawodnika.
Wielu z nas pamięta Marka Szczyrbe jeszcze z jazdy w barwach rybnickiej drużyny. Dlatego stara już Emerit Brigade, która swego czasu działała w SKiSRŻ postanowiła chociaż trochę pomóc. W porozumieniu z klubem odkupiliśmy poniżej kosztów produkcji caly nakład masek pojawiających się tu czasem w komentarzach.
Maski są tylko w dwóch wzorach, ilość mocno ograniczona i nigdy już takich więcej nie będzie 🙂
Maski kosztują 25 zł. Każda maska to 10 zł dla Antka Szczyrby, syna Marka. Na jego rzecz były również przeznaczane środki z biletów na prezentację klubowa w tym roku.
Poniżej zdjęcia masek. Kto chętny niech pisze. Od poniedziałku - odbiór osobisty, od siebie dodam że na terenie Rybnika mogę gratis je gdzieś Wam przywieźć albo możecie je odebrać w sklepie jednego z naszych kibiców w Salonie Łazienek "Primo" na ul. Szczęść Boże w Rybniku. (zostawiacie 25 zl w puszce i dostajecie maskę)
Jeżeli komuś maskę trzeba będzie wysłać, nie ma problemu, dogadamy

[url=https://images.tinypic.pl/i/01005/xq3cp8kd2nmp_t.jpg]Obrazek[/URL]

[url=https://images.tinypic.pl/i/01005/xdrcrsrhwycf_t.jpg]Obrazek[/URL]

Jakiś numer konta co by przelać parę groszy?

STANIKROW 
II ligowiec

Wysłany: Czw 21 Maj, 2020 12:50   

Ocet tu mosz

https://www.facebook.com/...&type=3&theater

Maveral 
I ligowiec

Wysłany: Pią 22 Maj, 2020 12:33   

http://row.rybnik.com.pl/...l?#.XseqPuGxXX7

1. Koszulka za nieoddawanie karnetu.
2. Jest szansa, że karnetowicze wejdą na mecze i to być może już w czerwcu :)

Goraw 
II ligowiec
goraw

Wysłany: Pią 22 Maj, 2020 14:11   

Wspaniała wiadomość :szalik:
Cytat:

– Rozmawiałem z premierem Morawieckim o otwarciu hal i stadionów dla publiczności, jednak nie dla kompletu publiczności. Trudno jeszcze mówić o szczegółach, ale różne możliwości będą rozważane wspólnie ze służbami sanitarnymi i medycznymi. Wydaje się, i to nie tylko moje zdanie, że dopuszczenie kibiców na jedną czwartą trybun jest sprawą absolutnie otwartą. To kwestia do ustalenia. Wiadomo, że liga siatkarska rusza we wrześniu, ale piłkarska i żużlowa już niedługo – powiedział Ryszard Czarnecki w rozmowie dla po-bandzie.com.pl.
Ostatnio zmieniony przez Goraw Pią 22 Maj, 2020 15:11, w całości zmieniany 1 raz  

Maveral 
I ligowiec

Wysłany: Wto 26 Maj, 2020 13:10   

No to już oficjalnie PGG znika z nazwy drużyny.

https://speedwayekstraliga.pl/godziny-meczow-i-i-ii-rundy-pge-ekstraligi-2/

Banita92 
Junior

Wysłany: Śro 27 Maj, 2020 11:21   

Jak nie mają kasy to nie ma co się dziwić.

Wuipe 
Szkółkowicz
Wuipe

Wysłany: Czw 28 Maj, 2020 08:04   

Też to mnie zastanawia, ale czy ktoś może potwierdzić te info?
Na stronie klubu PGG dalej widnieje, na rybnik.com.pl też piszą o nas jako PGG ROW Rybnik...?
Jak Wąs w stosunku do PGG miał taką samą taktykę jak w przypadku Świderskiego, czyli ogłaszanie czegoś bez podpisanej umowy, to zaczynam się obawiać, czy wszyscy zawodnicy mają kontrakty.

Ocet 
Senior

Wysłany: Nie 31 Maj, 2020 08:14   

https://www.przegladsport...-rybnik/9p0pw80

I co teraz? Dobrze to, źle? Jesienią każdy by się cieszył, teraz kiedy zawodnicy są na progu sezonu, wiele poświecili żeby ten sezon wystartować mógł, nagle dowiedzą się że jest jeszcze jeden do podziału tego marnego ciastka co kiedyś obfitym tortem było.. A nasza kadra i tak szeroka jest.. Jak to wpłynie na morale i atmosferę w klubie?

z 
II ligowiec

Wysłany: Nie 31 Maj, 2020 08:51   

Dziwne. Mrozek prosi o ratowanie klubu po czym kontraktuje Hampela ? Zobaczymy czy rewelacje PS się sprawdzą.

Goraw 
II ligowiec
goraw

Wysłany: Nie 31 Maj, 2020 09:25   

Ciekawe. Wydawało się że kadra zamknięta a tu taka niespodzianka.
PS twierdzi że Famur wywiązuję się z zobowiązań, karnetów pewnie nikt nie zwrócił, a z miastem jest pewnie dogadana sprawa dotacji więc pieniądze są.
Może PGG zostanie sponsorem,.

Maveral 
I ligowiec

Wysłany: Nie 31 Maj, 2020 09:44   

Jeśli to się potwierdzi, to ciekawe jaką minę będzie miał Szczepan, gdyż dotychczas miał w zasadzie pewne miejsce w składzie. Obawiam się tylko, że treningi będą na żyletki. Kędziora już robił "kastingi" w Łodzi, a zwłaszcza zapamiętałem jak na jednym takim Puszakowski się rozwalił, bo tak ostro walczyli o skład.

Odpowiedz do tematu