Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
3-10.10.2010 Baraże o utrzymanie z KMŻ
Autor Wiadomość
niedźwiedź 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 17 Paź, 2010 22:04   

Johan,
Ty się po prostu zgrywasz, czy na serio nie rozumiesz o co chodziło z tym zrobieniem prawie 30 punktów? :mrgreen:

theemperor 
Junior

Wysłany: Pon 18 Paź, 2010 06:49   

niedźwiedź, wiesz teraz wieszanie psow na Darka stalo sie modne, wiec trzeba cos wymyslic zeby zablysnac na forum...
Ostatnio zmieniony przez theemperor Pon 18 Paź, 2010 06:49, w całości zmieniany 1 raz  

Johan 
Szkółkowicz

Wysłany: Pon 18 Paź, 2010 15:03   

niedźwiedź ja nie wieszam psów na Darku wiem że robi co może dla klubu ale takimi wypowiedziami zraża do siebie wielu kibiców i psuje swój wizerunek .

Dzoker
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Paź, 2010 17:19   

Johan, a mógłbyś jaśniej? Co takiego zrobił co miałoby zrazić kibiców?

Johan 
Szkółkowicz

Wysłany: Pon 18 Paź, 2010 18:09   

Do Dzoker posłuchaj wypowiedzi Darka cytuje: (ja kiedyś powiedziałem że ten żużel uczy pokory nauczył nas przez cały sezon na pewno dużo mnie też bardzo ale wierzyłem w to wczorajszy trening chciałbym tu przede wszystkim podziękować moim synom dwóm Krzysiowi i Marcinowi bo to oni zrobili dzisiaj prawie 30 punktów) ja tylko uważam że Darek nie powinien udzielać wywiadów bo to nie jest jego mocna strona.

Dzoker
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Paź, 2010 18:50   

Johan, wystarczy posłuchać trochę dłużej i wiadomo o co chodzi...

Johan 
Szkółkowicz

Wysłany: Pon 18 Paź, 2010 19:53   

Dzoker ja wiem że wiadomo o co chodzi ale moim zdaniem ta wypowiedź powinna na przykład być taka; kiedyś powiedziałem że żużel uczy pokory ja w tym sezonie nauczyłem się bardzo dużo ale do końca wierzyłem w naszą drużynę po wczorajszym treningu byłem pełen optymizmu,chciałbym podziękować moim synom za pomoc itd. Nikt nie musiał by się domyślać o co chodzi .

robert row 
Junior

Wysłany: Pon 18 Paź, 2010 20:34   

Czytając wasze wypowiedzi potrafi szlag trafic. Gdyby nie Darek to Antonio dalej siedzi w domu i nic nie robi, a tak jeździ dzięki niemu na żużlu i to takie trudne że chce się odwdzięczyc za wyciągniętą rękę. A czy to Darek siłą uczył mechaniki synów? Nie, sami się nauczyli i widac, że mają do tego smykałkę. To dlaczego im ma nie podziękowac skoro to oni te motory przygotowali do tego meczu. A jeśli chodzi jeszcze o ścisłośc to jak przez cały sezon by nam robili takie motory jak z Lublinem, to nie jesteśmy tam gdzie dziś. Mam nadzieję, że Darek ściągnie do Rybnika Gize i Antonio i jego synów to mamy pewne, że będą silniki i motory dobrze przygotowane do meczu. Ale dla was najlepiej opluc i zgnoic. A fakt jest jeden: gdyby nie zangażowanie Darka i prezesa na mecz z Lublinem to byłoby trudno wygrac i utrzymac się, bo jak już powiedział to jego synowie zrobili 30pkt.

abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Pon 18 Paź, 2010 23:43   

robert row napisał/a:
Czytając wasze wypowiedzi potrafi szlag trafic.

Czyli chcesz powiedziec Johan nie ma racji?
To my tu w Rybniku mamy naprawde .. i slepych kibicow. Przeciez to nie byla wypowiedz to byl belkot, na ktory nawet ja tu sobie na tym forum nie moge pozwolic by nie byc upomnianym przez moderatorow.
Przypominam Ci tylko D. Momot jest menagerem i wice prezesem, to jest osoba ktora poprzez swoje wypowiedzi reprezentuje nasz klub.
Te wypowiedzi sluchaja/czytaja potencjalni sponsorzy.
Widzac tegoroczne wyniki naszej druzyny osiagniete pod wodza tego pana, sluchajac lub czytajac jego wypowiedzi mozna sobie wyobrazic jacy sponsorzy zechca zasilic konto naszego klubu. Bedzie to zapewne "zegarmistrz Franek", moze jeszcze "sklep zoologiczny -FUTRO-" tyle tylko, ze jeden zechce ofiarowac na ROW 5 zl a drugi moze 7zl. W obu wypadkach nie tyle chodzi o sponsoring, a raczej o litosc gdyz sami sa kibicami tego klubu.

Nie wiem czy slyszales cos o profesjonalnym prowadzeniu klubu, bo to co w tym roku u nas przerabialismy to napewno profesjonalizmem nie bylo.

Cytat:
A fakt jest jeden: gdyby nie zangażowanie Darka i prezesa na mecz z Lublinem to byłoby trudno wygrac i utrzymac się, bo jak już powiedział to jego synowie zrobili 30pkt.

skoro tacy dobrzy - szkoda tylko, ze jako menago nie zaangazowal ich przed sezonem, moze i wyniki byly by lepsze, ale widac sam im nie ufal.

[ Komentarz dodany przez: niedźwiedź: Wto 19 Paź, 2010 11:04 ]
Skoro nie chcesz otrzymywać upomnień od nas, to po prostu zachowuj minimum przyzwoitości i nie wal takimi tekstami jak ten, który wyciąłem. Zrozumiałeś, czy trzeba jaśniej? // dźwiedź
Ostatnio zmieniony przez niedźwiedź Wto 19 Paź, 2010 10:02, w całości zmieniany 2 razy  

pedro 
Senior
toolman

Wysłany: Wto 19 Paź, 2010 08:26   

To takie oczywiste - jak źle to Momot. To już tak z przyzwyczajenia. Raczej chyba byłoby dobrze podziękować za czyny, a nie znów obrażać się na słowa.
Ostatnio zmieniony przez pedro Wto 19 Paź, 2010 08:26, w całości zmieniany 1 raz  

abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Wto 19 Paź, 2010 10:06   

pedro napisał/a:
To takie oczywiste - jak źle to Momot. To już tak z przyzwyczajenia.

Tak pieknie to napisales. :-P W takim razie zmieniam zdanie. Winnym za "zle" jak to okresliles bedzie, hmm, o np. Majcher. A co narobil zamieszania? ;-)

W Rybniku przyjal sie ostatnio kult jednostki. Jedni kibice sa slepo "za" ta jednostka inni znowu "przeciw"
W moim wypadku jest tak: ja nie twierdze, ze wszystko co zrobil pan Momot bylo do bani sadze jednak, ze w wielkim stopniu przyczynil sie do osiagniecia tak slabego wyniku naszej druzyny.

Jesli powyzej Johan wytknal bledy pana Momota popelnione podczas wywiadu nie uwazam tego wcale za bezpodstawna krytyke.

Jesli kiedykolwiek mamy byc profesjonalnym klubem nalezy w tym kierunku isc, a nie sie nawzajem chwalic. W moim poscie wyzej wspomnialem dokad prowadzi krzywe zwierciadlo, mianowicie bardzo zle wplywa na pozyskanie powaznych sponsorow.
Jesli bedzie powod do chwaly napewno tez to uczynie.
Nasze utrzymanie sie I lidze (w dodatku po barazach) nie uwazam za sukces, dlatego nie ma co chwalic.

Ps. Pedro poczytaj sobie post Johana z godz.20:53 jesli dalej tego nie zrozumiesz to nie moge Ci wiecej pomoc.
Nawiasem mowiac przypuszczam, ze tez jestes Polakiem, czy moze sie myle?
Ostatnio zmieniony przez abba Wto 19 Paź, 2010 10:44, w całości zmieniany 1 raz  

pedro 
Senior
toolman

Wysłany: Wto 19 Paź, 2010 10:32   

abba napisał/a:
Jesli powyzej Johan wytknal bledy pana Momota popelnione podczas wywiadu nie uwazam tego wcale za bezpodstawna krytyke.

Jakie błędy? że podziękował wszystkim dookoła i tym którzy mieli wpływ na wynik? Rozumiem, że nie podobało się wam jedno z podziękowań - to skierowane do Momotów :mrgreen: Ach ta zawistna społeczność :-P
Ostatnio zmieniony przez pedro Wto 19 Paź, 2010 10:33, w całości zmieniany 1 raz  

Dzoker
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Paź, 2010 12:59   

Dwie wypowiedzi Johana:

Cytat:
Panowie gdzie znajdę wypowiedzi naszego "wspaniałego,znakomitego itd.pana Darka o jego synach którzy jechali prawdopodobnie w meczu z lublinem i zdobyli 30 punktów.

Cytat:
Chłopaki zobaczyłem przemówienie pana Darka i teraz mogę spać spokojnie ja nie wiedziałem że dwaj synowie pana Darka jeżdżą na żużlu i w dodatku robią komplety teraz to już na pewno jesteśmy w ekstralidze ale nikomu nie mówcie bo nam chłopaków do ekstraligi wezmą.(Panie D niech pan nie robi pośmiewiska ze Śląska proszę niech pan komentarze zleci komuś innemu proszę , proszę , proszę ,proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

To jest konstruktywna krytyka?!

marchew 
Junior

Wysłany: Wto 19 Paź, 2010 22:53   

pedro, zlituj się.
Naprawdę nie kumasz?
Ostatnio zmieniony przez marchew Wto 19 Paź, 2010 22:54, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi