Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nasz Rybnik
Autor Wiadomość
z 
Junior

Wysłany: Wto 05 Cze, 2018 20:05   

Wyrok w procesie o smog. Skarb Państwa nie zapłaci odszkodowania za zanieczyszczenie powietrza

https://smoglab.pl/wyrok-w-procesie-o-smog-skarb-panstwa-nie-zaplaci-odszkodowania-za-zanieczyszczenie-powietrza/

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Nie 01 Lip, 2018 15:43   

w ostatnich dniach się trochę dzieje na rybniku

ktoś kogoś z nożem po rynku gonił
ktoś rzucał cegłówkami na deptak z dachu
ktoś pociupał siekierą auta
ktoś wybuchł sobie petardą i stracił życie

zastanawia mnie jedno...
pod wpływem jakich środków były te osoby

i czy i gdzie można dostać informację o tym?! i czy w ogóle są publikowane?!

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Pon 02 Lip, 2018 18:21   

Akurat z gościem od petardy chodziłem do gimnazjum. Niestety, ale robienie jakiegoś piro czy petard to trochę igranie z ogniem... Szkoda bo zginął młody chłopak, który na taki los na pewno nie zasługiwał.

Ale ostatnio jak słychać o Rybniku to albo jest to wina naszego prezesa, albo takie wypadki :roll:

igła 
Grand Prix Rider

Wysłany: Pon 02 Lip, 2018 20:49   

Siema mam prośbę o drobna pomoc drodzy forumowicze. Siostra koleżanki miała wypadek. Chciałbym prosić o dołączenie się do zrzutki oraz udostępnienie linku do zrzutki na FB by dotrzeć do jak największej ilości osób. https://zrzutka.pl/4mag9k

PozdROWienia
Igła

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Wto 17 Lip, 2018 15:59   

Zamkną ulicę Karola Miarki w Rybniku. W zamian otworzą przejazd pod wiaduktem na Chwałowickiej
więcej:

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Czw 19 Lip, 2018 18:24   

Wiem, że pisaniem na ten temat niczego nie zmienię :roll: Reagując na ten temat zostałem już: olany, zwyzywany (na to jestem cięty), wysłuchany, pouczany itd. Parkowanie :roll: :roll: Już zluzowałem na punkcie jeżdżenia... naprawdę... bo nie każdy urodził się wybitnym kierowcą. Tylko parkować jak trzeba, to chyba już wypada ?? Niech te parkowanie zajmuje 5 minut ale niech jest to parkowanie z głową !! I z wszystkimi normami jakie obowiązują w cywilizowanym kraju !!

W 97% parkingach - osiedlowych - marketowych itd - są namalowane/wybrukowane miejsca !! W czym zatem jest problem zaparkować DOBRZE chociażby parkując na "10 razy" ?? :roll: :roll: :roll: Z lenistwa ?? Z czego to jeszcze może wynikać ?? Bo tylko lenistwo przychodzi mi na myśl... Jak już musisz mieć "dwa kroki" do sklepu/marketu poczekaj, aż zwolni się miejsce na parkingu - aż ktoś ci odjedzie z "najbliższego miejsca dostania się" :roll: :roll:

I chu... że twoje złe parkowanie wynika bo: "wcześniej ktoś zaparkował źle" - nie ma takiej potrzeby, żebyś ty też musiał zaparkować podobnie :roll: :roll:

Ludzie na co dzień szczycą się uprawianiem sportu. Jeden biega, drugi chodzi na siłownie, trzeci pływa, a jeszcze czwarty ma w domu bieżnie !! Fotek jest całe miliony :roll: ... To wytłumaczcie mi jaki jest problem zaparkować samochód 100-200-300 metrów od punktu finalnego?? Do sklepu daleko, ale już zapierdzielać w miejscu na bieżni jest całkiem w porządku ?

Może jakby tak jednemu i drugiemu spuścić powietrze z kół, coś by go to nauczyło ?? albo chociaż zwiększyło sprzedaż pompek :) Producent byłby zadowolony...

Daleko nie szukając jest w Rybniku Crossfit :) Żeby nie robić reklamy nazwy nie wymienię :roll: Jakby jeden i drugi sportowiec mógł to by wjechał do samej szatni - nie ważne, że są miejsca wydzielone dla innej firmy - on przyjechał się ZMĘCZYĆ na treningu 8-) Nie zaparkuje dalej gdzie jest od groma miejsca, zaparkuje tam gdzie ma najbliżej wejścia :roll: Trzyma siłe :) ... ABSURD goni ABSURD :roll: :roll:

Odkąd posiadanie samochodu w naszym kraju nie jest już wyznacznikiem "bogactwa" jest po prostu często wyznacznikiem BURACTWA...

Z pozdrowieniami

ebul 
Senior

Wysłany: Czw 19 Lip, 2018 18:54   

Z wszystkim się zgodzę, tylko nie z ostatnim zdaniem. Jedno nie wyklucza drugiego...

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Czw 19 Lip, 2018 19:56   

Może źle opisałem ;) ale każdy myślący wie o co chodzi ;)

Maveral 
Senior

Wysłany: Śro 05 Wrz, 2018 15:27   

Parkour Boguszowice :)

Maveral 
Senior

Wysłany: Śro 10 Paź, 2018 17:59   

Jeszcze się zima nie zaczęła ;)

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/smog-w-polsce-10-pazdziernika-stan-jakosc-i-zanieczyszczenie-powietrza/zgq5bnp

adamb 
I ligowiec

Wysłany: Śro 10 Paź, 2018 21:27   

Na dodatek jest dosyć ciepło

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Śro 10 Paź, 2018 21:45   

dopóki 99.9% gospodarstw nie będzie podłączona pod gaz to w Rybniku smogu nie zlikwidujemy ....

już pomijając, że na to nie ma wpływu tylko palenie w piecach :D
jak ma nie być smogu, jak w Rybniku na 140tyś mieszkańców jest zarejestrowane 103tyś samochodów :D :D
Ostatnio zmieniony przez Mietek Śro 10 Paź, 2018 21:46, w całości zmieniany 1 raz  

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Czw 11 Paź, 2018 05:56   

gęstość domowisk też ma znaczenie...

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

adamb 
I ligowiec

Wysłany: Czw 11 Paź, 2018 06:46   

Mietek, ale auta jeżdżą cały rok, a smog zaczyna się koło października.

AdamJ gaz fajna sprawa, ale jego cena już nie jest tak fajna bo "Ruscy" tak nas lubią, że mamy najwyższą cenę gazu w UE.
Do tego za chwilę prąd może zacząć skokowo drożeć, bo władze myślały że UE żartuje z tymi emisjami CO2 i nie zrobiły zbyt wiele by zmienić sposób wytwarzania prądu.

Goraw 
Junior

Wysłany: Czw 11 Paź, 2018 10:33   

Znowu zaczynamy temat ;-)

Dopiero październik i to bardzo ciepły październik a smog był jest i pewnie będzie.

Oby chociaż na przestrzeni całego sezonu zimowego dało się zauważyć poprawę bo jednak pieniądze ludzie wydali. Zostali zmuszeni żeby je wydać ;-)

Odpowiedz do tematu