Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Sprawy kibicowskie
Autor Wiadomość
czyzu43 
Senior

Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 00:09   Odp: Doping 2009

na retransmisji z meczu w TVS fajnie wszystko było słychać... xD
i fajnie pokazali nas... (V sektor) :D
ROW... ROW... ROW ROW ROW!!

Owieczka 
Junior

Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 08:51   Odp: Doping 2009

Dajcie spokój...
Wygwizdywanie leżących zawodników jest takie zaje**ste!
Bo sektor V, wspaniali kibice, a jednak czegoś im brakuje.
Doping powinien być stały, a nie tylko wtedy, gdy wygrywamy!
Poza tym w sektorze V powinni siedzieć ludzie którzy krzyczą i dopingują klub, a nie jakieś szczyle które przepychają się i prowokują wszystkich wokół
Akcja z flagami to kompletna porażka. Flagi się wyciąga na konkretne polecenie sektorowego (w tym wypadku igły). NIEWYPAŁ
Siedział za mną taki koleś, bardzo bardzo wstawiony, ale dawał z siebie wszystko, a reszta jakoś nie bardzo.
Igła, widziałem że dostałeś zadyszki, gdzieś w połowie meczu (może mi się zdawało?), cóż, w każdym razie szkoda że nikt Cię nie zastąpił.
Podczas kiedy stadion odpowiada, trzeba robić dłuższe przerwy między kolejnymi "kto"

No i na koniec pragnę Was pochwalić. Większość dała z siebie wszystko :)

Rekinica 
Senior

Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 08:58   Odp: Doping 2009

Owieczka napisał/a:

Doping powinien być stały, a nie tylko wtedy, gdy wygrywamy!

Chcę tylko powiedzieć, że był to pierwszy mecz, pierwszy zorganizowany doping V sektora. Chcą się zabrać za doping i oprawy na poważnie, życzę im jak najlepiej. Jak dla mnie było super. Pewne rzeczy należy wyeliminować (gwizdy), ale na to potrzeba czasu. Tak to już jest.

Owieczka napisał/a:

Siedział za mną taki koleś, bardzo bardzo wstawiony, ale dawał z siebie wszystko, a reszta jakoś nie bardzo.

Owieczka napisał/a:

No i na koniec pragnę Was pochwalić. Większość dała z siebie wszystko :)
Tutaj już zaprzeczasz sam sobie...

Owieczka 
Junior

Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 09:02   Odp: Doping 2009

Aaaah, czepiasz się ;]
W każdym razie jest sporo do zrobienia i chciałem to uzmysłowić :p

Może trochę. ;) Pozdrawiam./Rekinica

Marko 
Szkółkowicz

Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 11:39   Odp: Doping 2009

Oprawa OK. Fajnie, że stadion cały odpowiada, ale kiedy padają jakieś hasła albo wołanie o falę z V a leci muzyka, to na sektorach XII-XI (gdzie siedziałem) nie słychać za bardzo. Trzeba by pogadać z klubem, żeby "muzykę" puszczali tylko podczas równania toru, bo potem to przeszkadza.
Mam pytanie - czy flagi, sektorówki wywieszane w latach poprzednich (ostatni rok niestety nie dane mi było się na żużlu pojawić) pojawiać się będą? No i zbiórka spokojnie mogła być przy wyjściu, myślę, że nikomu by nie przeszkadzało dać do puszki parę złociszy :) Mnie też ta dwójka gniecie :)

Dj Kibol
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 11:43   Odp: Doping 2009

Marko napisał/a:

Mam pytanie - czy flagi, sektorówki wywieszane w latach poprzednich (ostatni rok niestety nie dane mi było się na żużlu pojawić) pojawiać się będą?

Nie będą, ponieważ flagi należą do ekipy piłkarskiej :)

igła 
Grand Prix Rider

Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 11:51   Odp: Doping 2009

Sektorówkę mamy jedna, wspólna i niestety chyba trzeba to przyznać, że swój żywot ona zakończyła.

PozdROWienia
Igła

Marko 
Szkółkowicz

Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 11:54   Odp: Doping 2009

Czyli kibice piłkarscy i żużlowi to już obecnie inna ekipa? Nie pożyczą? Czy to jakiś skomplikowany problem i długa historia? Może zebrać jakieś fundusze na forum i na stadionie i zrobić jakąś sektorówkę, albo flagę na płot?

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 11:54   Odp: Doping 2009

przeszyc ja na mniejsza ?!

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

kfilms
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 12:52   Odp: Doping 2009

Marko napisał/a:

Czyli kibice piłkarscy i żużlowi to już obecnie inna ekipa? Nie pożyczą? Czy to jakiś skomplikowany problem i długa historia? Może zebrać jakieś fundusze na forum i na stadionie i zrobić jakąś sektorówkę, albo flagę na płot?
ale ten row wielki co byl jest git wg mnie po co inwestować więcej, to lepiej w jakies inne gadzety drobne...

Mozna by sie dogadać z jakimś sponsorem i klubem żeby przed meczem ułożył na krzesełkach zielone i czarne kartki. Np pól stadionu zielone po czarne.
Poza tym fajnie oprawa wypadla,co będzie mozna zobaczyc w magazynie zuzlowym na rybnik.com.pl (magazyn gotowy czeka tylko na obrandowanie i kompresje)
Ostatnio zmieniony przez kfilms Wto 14 Kwi, 2009 12:56, w całości zmieniany 1 raz  

mietekrybnik
Gość
Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 13:01   Odp: Doping 2009

z tymi kartkami był by dobry pomysł, podobny był na meczu Polski w Chorzowie na Stadionie Śląskim, ładny efekt był cały stadion biało czerwony.
u nas by szło zrobić takie coś i cały stadion Zielono-czarny

Shogi
Szkółkowicz

Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 13:04   Odp: Doping 2009

Ta racja kartoniada to dobry pomysł a tez super wygląda :)

igła 
Grand Prix Rider

Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 13:06   Odp: Doping 2009

Czy myślicie, że jak będziecie na otwartym forum rzucać pomysłami opraw to potem ktoś z tego skorzysta i zrob to na stadionie?

Macie mojego maila, macie moje gg.

A co do wielkiej sektorówki o której mowi kfilms. Tak jak mówiłem ona już chyab zakończyłą kariere poprostu się zużyła

PozdROWienia
Igła

Adrians 
Senior

Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 13:15   Odp: Doping 2009

Wszystko można. Problem jest taki, że publiczność w Rybniku w ogóle nie jest zdyscyplinowana. Większość miałaby zajeb*istą podkładkę pod rzić. To już zresztą przerabialiśmy za czasów Verdeneri. Dyscypliny nie ma na sektorze V, a czego wymagać od całego stadionu. Stadion znakomicie odpowiada na pytanie "Kto wygra mecz?". Świetnie wykonuje fale meksykańską. Widać, że chce również klaskać ;) Troszkę pracy i faktycznie cały stadion może zrobić "szkocką" Fajnie byłoby wprowadzić jeszcze na zasadzie odpowiadania nasze nowe hasło. Sektor V - "każdy to powie", reszta stadionu - "dwunastokrotni mistrzowie" i tak na przemian. Super efekt podobnych różnych haseł widać na boiskach piłkarskich. To robi wrażenie. Tym małym nakładem sił można wprowadzić nową jakość na trybunach :) Pamiętajmy, że nie wszyscy przychodzą na stadion, by "drzeć ryja" na okrągło, ale kilka nowych elementów ma szanse na powodzenie. I apel do ludzi na V sektorze. Otwierajcie buzie ;) Dotyczy to niemalże połowy sektoru. Wczoraj mogłem się nieco dokładniej przyjrzeć. A z tego co wiem wszyscy przychodzący na V sektor deklarują się, że pojawiają się tam, by dopingować. Nie wstydźcie się ;) Kolejnym razem będzie trochę ciszej....jeśli chodzi o muzykę, ale mam nadzieje, że głośniej jeśli chodzi o doping.

* wszelkie moje dywagacje mają sens tylko i wyłącznie wtedy, gdy drużyna będzie osiągała fajne wyniki i gdy będziemy widzieli zaangażowanie naszych zawodników. Póki co ani jednego ani drugiego nie brakuje :) Wręcz przeciwnie i oby tak dalej.

TomekROWRybnik 
Senior

Wysłany: Wto 14 Kwi, 2009 13:17   Odp: Doping 2009

Igła ale kfilms chyba chodziło o wczorajszy ROW, nie o starą sektorówkę... Herb piękny swoją drogą... :)
Adrians wczoraj i klaskanie wyszło (pierwszy raz chyba w ten sposób). Więc może i kartoniada dałaby lepszy efekt...
Ostatnio zmieniony przez TomekROWRybnik Wto 14 Kwi, 2009 13:19, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu