Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Sprawy kibicowskie
Autor Wiadomość
Tom83 
Junior na wypożyczeniu
ojciec

Wysłany: Wto 14 Maj, 2019 08:20   

Nie bardzo kumam o co kaman z tym dymem??
Jak dla mnie jakaś nowość na stadionie a moje łebki zachwycone.

Już mi powiedziały ,że idą na następnym meczu na 4 sektor:D( 7 i 10 lat :D :D:D )

Stadion żyje i to się chwali.
Jasne ,że nie jesteśmy ja Falubaz ale pomału, a będzie dobrze.

Jedna uwaga: zbieracie kasę przed wejściem na stadion - super - ale dajcie dziewczynom też puszki niech chodzą między sektorami

igła 
Grand Prix Rider

Wysłany: Wto 14 Maj, 2019 08:26   

2007 rok ;p

https://youtu.be/uJunrTit1rM

Po prostu trzeba sobie radzić wśród przepisów i tyle.

PozdROWienia
Igła

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Wto 14 Maj, 2019 09:35   

igła napisał/a:
Po prostu trzeba sobie radzić
dokładnie na filmiku podrzucają Harrisa ;D
trzeba sobie radzić ;) ;D ;D

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 14 Maj, 2019 10:12   

kolosz napisał/a:
Oczywiście grupie z IV sektora całkiem fajnie idzie doping, nie zamierzam tego negować. Pomysł z balonami też ciekawy, super że stadion żyje i o to właśnie chodzi!
Ale dymy z maszynki czy lasery? Ja pierdole... :lol: :lol:

Tak mustapha, jak się nie pali i nie wybucha nie ma frajdy :mrgreen:

No widzisz - Ty pier.olisz, oni coś robią.
Źrodło dymu nie ma dla mnie znaczenia - jak ktomuś sie to podoba, niech wypuszcza, byle nie leciał na mnie i nie byĺ powodem przerw w rozgrywaniu zawodów :)
Ostatnio zmieniony przez mustapha Wto 14 Maj, 2019 10:16, w całości zmieniany 2 razy  

DonKamillo 
Moderator

Wysłany: Wto 14 Maj, 2019 10:56   

Akurat Kolosz też działał bardzo dużo więc tego mu nie możesz zarzucić ;-)
Ostatnio zmieniony przez DonKamillo Wto 14 Maj, 2019 10:56, w całości zmieniany 1 raz  

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 14 Maj, 2019 11:42   

Przecież wiem.
Biorac pod uwagę czas przeszly, którego użyłeś, moja wypowiedż jest nadal aktualna.
Nie rozumiem takiego krytykowania "nowych" ktorzy wpadli na pomysl, jak zrobić oprawę, nie łamiąc obowiązujących przepisów.

kolosz 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Wto 14 Maj, 2019 12:21   

Bo dla mnie ultrasowanie, to pirotechnika, a nie dym z maszynki. Po prostu mam inne spojrzenie na te sprawy i doskonale sobie zdaję sprawę, że na tym forum mało kto ma podobne. :roll:
Z resztą napisałem wcześniej co myśle o ich dopingu.
Jestem za to ciekaw mustapha, ile Ty zrobiłeś w kwestii dopingu i opraw :->

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Wto 14 Maj, 2019 12:25   

ale za "ultrasowanie" klub dostaje kary tak?
kbiice dostają zakazy stadionowe tak?
a chodzi w "ultrasowaniu" o to by był dym :lol:

a tutaj jest dym baa nawet ekologiczny - nie ma smogu, dzieci się nie duszą od rac
więc why not?
źle to nie wyglądało - a lepszy efekt mogą uzyskać jakbyśmy jechali wieczorem jak będzie ciemno
idzie to podświetlić, stroboskopy, itp

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 14 Maj, 2019 12:33   

kolosz napisał/a:
Bo dla mnie ultrasowanie, to pirotechnika, a nie dym z maszynki. Po prostu mam inne spojrzenie na te sprawy i doskonale sobie zdaję sprawę, że na tym forum mało kto ma podobne. :roll:
Z resztą napisałem wcześniej co myśle o ich dopingu.
Jestem za to ciekaw mustapha, ile Ty zrobiłeś w kwestii dopingu i opraw :->

Dla dopingu nic, bo mnie to nie kreci.
Za to kreci mnie fotografia i przed laty sporo czasu i własnych środków poświecalem na to, by po meczu w miare szybko zamieścić na stronie fotoreportaż z niego. Sporo meczy mi najzwyczajniej w świecie "umknęło", bo bylem skoncentrowany bardziej znalezieniu dobrego ujęcia, niż śledzeniu akcji na torze.

Pirotechnika jest zabroniona i szkodliwa dla klubu. Nie rozumiem, dlaczego inny sposób na oprawę musi stać się obiektem docinków...
Ostatnio zmieniony przez mustapha Wto 14 Maj, 2019 12:35, w całości zmieniany 1 raz  

jumpo 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Wto 14 Maj, 2019 13:34   

Odbiegając od tego co dozwolone, a co nie. Was to i byle gówno zadowoli na trybunach. I wy się potem dziwicie że jesteśmy kibicowskim marginesem. Obecna grupa(zasadniczo to nie mam nic do niech, niech sobie działają) nawet jakby na każdym meczu wystawiła tą samą sektorówkę to dla was będzie super, bo przecież coś się dzieje. Czyż nie? Niestety tutaj nigdy nie będzie kibicowania na wysokim poziomie, przykre to ale prawdziwe. I jeszcze jedno co robił Pikachu na sektorze dopingującym w sobotę? Bo wyglądało to dość komicznie :D

Bart 
Senior
Wysłannik Galaktyki Światła

Wysłany: Wto 14 Maj, 2019 14:10   

Aha czyli race, pirotechnika to jest doping na poziomie?
Niech mnie ktoś oświeci - obojętne czy na meczu piłkarskim, czy żużlowym - co wnosi do widowiska sportowego pirotechnika? Co jest takiego atrakcyjnego w dymieniu, że ci wszyscy jedyni prawdziwi kibice nawet chętnie ryzykują żeby tylko wnieść pirotechnikę na stadion?
Flagi, sektorówki i inne takie rzeczy - okej, to jest uatrakcyjnienie meczu, ale co dym (ten prawdziwy, nie z maszynki) ma do dopingu?

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 14 Maj, 2019 15:20   

Bart napisał/a:
Co jest takiego atrakcyjnego w dymieniu, że ci wszyscy jedyni prawdziwi kibice nawet chętnie ryzykują żeby tylko wnieść pirotechnikę na stadion?

Jak sądzę, jest to forma atawistycznej przyjemnosci obcowania z ogniem (często w parze idą nagie torsy - czysty atawizm).
Z tego powodu w domach wstawia się kominki ;)
Ostatnio zmieniony przez mustapha Wto 14 Maj, 2019 15:25, w całości zmieniany 3 razy  

Abel 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Wto 14 Maj, 2019 15:33   

To co zrobił falubaz na pierwszym łuku, szacun, pieknie to wyglądało. Można by pomyśleć o tym u nas :D

Bart 
Senior
Wysłannik Galaktyki Światła

Wysłany: Śro 29 Maj, 2019 07:45   

Przenosząc niejako dyskusję z szałtboksa - widzę, że niektórzy nie mogą przeboleć, że u nas jest zbyt mało kibolstwa i na trybunach jest zbyt mało "atrakcji" pozasportowych.

Ok, racja, że noszenie obcych barw jest nie na miejscu i bez sensu.
Ale jestem ciekaw, czy ci wszyscy oburzeni (którym tak tęskno do zwyczajów piłkarskich) też tak reagują np. na meczach Górnika Zabrze, gdzie widać koszulki ROW-u, GKS-u, czy (o zgrozo) Wisłoki Dębica. :-)

kolosz 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 29 Maj, 2019 08:24   

Czyli fakt, że komuś przeszkadzają inne barwy niż ROWu w sektorze dopingującym czy sektorze gości, to kibolstwo? Ludzie co wy macie w głowach. :roll:

Odpowiedz do tematu