Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Sprawy kibicowskie
Autor Wiadomość
Bart 
Senior
Wysłannik Galaktyki Światła

Wysłany: Śro 29 Maj, 2019 08:10   

kolosz, nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Miałem na myśli pewien ogół opinii w temacie kibicowania.
Przyznałem, że cudze barwy w sektorze są nie na miejscu - ale tego już nie doczytałeś..
Wnioskuję, że jesteś kibicem piłki (jeśli się mylę, to przepraszam) - i tu ponownie moje pytanie: czy też tak nerwowo reagujesz na koszulki innych klubów na meczu Górnika? I na przyśpiewki i pozdrowienia dla klubów, które rozgrywają mecz kilkaset km dalej?

Shogi17 
Junior
Górnik Zabrze

Wysłany: Śro 29 Maj, 2019 08:28   

kolosz napisał/a:
Czyli fakt, że komuś przeszkadzają inne barwy niż ROWu w sektorze dopingującym czy sektorze gości, to kibolstwo? Ludzie co wy macie w głowach. :roll:

Na meczu z Gdańskiem widziałem ludzi ubranych w żółto-niebieskie barwy, baa jeden koleś miał całe plecy nakryte faną w takich oto kolorach i to już coś jest nie halo...

kolosz 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 29 Maj, 2019 11:08   

Bart napisał/a:
kolosz, nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Miałem na myśli pewien ogół opinii w temacie kibicowania.
Przyznałem, że cudze barwy w sektorze są nie na miejscu - ale tego już nie doczytałeś..
Wnioskuję, że jesteś kibicem piłki (jeśli się mylę, to przepraszam) - i tu ponownie moje pytanie: czy też tak nerwowo reagujesz na koszulki innych klubów na meczu Górnika? I na przyśpiewki i pozdrowienia dla klubów, które rozgrywają mecz kilkaset km dalej?

Fakt, na meczach Górnika bywam kilka razy w roku, ale zawsze u mnie na pierwszym miejscu był żużel i pewnie tak zostanie ;)
Zgody w piłce, to zupełnie inna sytuacja. Pewnie będziesz upierać się przy swoim zdaniu, ale rzeczywiście tak jest i uwierz nikt tam byle kogo nie pozdrawia. Tak jak nikt nie patrzy obojętnie na barwy pierwszego lepszego klubu.

Jak będzie się pozwalać na takie pojedyncze wyskoki z barwami innych klubów bez reakcji, to za kilka sezonów będziecie mieć tęcze na stadionie i niewiadomo będzie na czyim meczu się jest i kto tu komu tak na prawdę kibicuje.

alvares 
Senior

Wysłany: Śro 29 Maj, 2019 16:24   

Nie rozcieńczajmy barw swojego klubu.
Chciałbym aby nasze trybuny wyglądały podobnie jak w ZG.

Kolor zielony lub czarny.
Jak ktoś chce paradować w innym barwach po stadionie droga wolna. Jednak nie w młynie i bez flag na płotach.

Takie jest moje zdanie.

Goraw 
Senior
goraw

Wysłany: Śro 29 Maj, 2019 17:06   

To jest minus takiej rodzinnej i dosyć sielankowej atmosfery na żużlu. Właśnie tak postrzegany jest nasz sport, na żużlu nie ma zadym ani patologi. Chodzą rodzice z dziećmi, małżeństwa, ciotka z wujkiem, mali i duzi. Nikt niczego się nie boi bo i bać się nie ma czego.
W dobie fb i lansu wszędobylskiego , obowiązkiem jest zrobienie sobie zdjęcia w barwach swojej drużyny najlepiej na młynie. Najwyraźniej i to nie wystarcza więc trzeba podnieśc poprzeczkę ;) ;D
Ubiorę się po swojemu ale wbije do innego miasta :D 1000lajków :D
A ci z Opola to już lewel najwyższy - wyjazd z młynem z innego miasta do innego miasta :lol: :lol:

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Czw 30 Maj, 2019 06:54   

A mnie się marzy jechać na mecz do Szwecji, tam to dopiero musi być sielankowa atmosfera, mało kto ma barwy jakiegokolwiek klubu na trybunach :D

Ocet 
Junior

Wysłany: Czw 30 Maj, 2019 07:12   

A ja nie uważam że pojawienie się chyba 5 gości z opola w naszym młynie zrobiło jakąś krzywdę wizerunkowi młyna czy kibiców ROW. Przyjechali pomóc w dopingu, wspierać nasz Klub, chwała i za to, to też kibice żużla i do tego zaprzyjaźnieni , tak samo chętnię powitał bym kibiców ze Świonów.
Co innego jak paraduje rybnicki kibic w barwach Górnika,czy nawet piłkarskiego ROW. Jak mówił klasyk, "nie mieszajmy dwóch systemów walutowych".
Pewnie że nie przejdzie latanie po stadionie w koszulce zielonej, torunia , grudziądza, czy innego tarnowa, ale opole i świony to przecież bracia nasi mniejsi..

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Czw 30 Maj, 2019 07:59   

Otóż to.

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Czw 30 Maj, 2019 08:03   

Ocet napisał/a:
o innego jak paraduje rybnicki kibic w barwach Górnika,

A masa takich jest u nas na stadionie, masakra bo mimo,że Górnikowi kibicuje to na meczu żużlowym aż razi w oczy to i trocha gańba do tych co w owych koszulkach przyszli :roll:

DonKamillo 

Wysłany: Czw 30 Maj, 2019 08:19   

Cytat:
A ja nie uważam że pojawienie się chyba 5 gości z opola w naszym młynie zrobiło jakąś krzywdę wizerunkowi młyna

Widocznie osoby, które zajmują się młynem uważają inaczej i każdy kto kiedyś w minimalnym stopniu się tym zajmował chyba dobrze wie ile czasu i często pieniędzy na to idzie i choćby z czystego szacunku dla osób aktualnie tym się zajmujących ja osobiście nie robił bym im na złość. A wywieszanie flagi Opola na sektorze to już był chyba żart i kompletne nie zrozumienie sytuacji.

Teraz wychodzą niestety te wszystkie kwiatki jak parę lat temu pewne osoby jeździły na Kolejarz z flagami, szaliki, koszulkami, Bóg wie jeszcze czym. Ktoś chyba zapomina na jakie drużyny przyjeżdża.

igła 
Grand Prix Rider

Wysłany: Czw 30 Maj, 2019 11:18   

Kto powiedział że jacyś kibice są zaprzyjaźnieni, a jacyś nie.

Już niektórzy przyjaciół z Unii Leszno też już tu mieli :) .

Rybnik zawsze był i powinien być neutralny. Żadne sztamy/przyjaźnie bo z tego jest więcej szkody jak pożytku.

Idziesz na mecz Rybnika, kibicować Rybnik owi? Ubierz barwy rybnickie albo żadne. Najprostsze i najlepsze rozwiązanie. Wszyscy by chcieli żeby widok trybun był u nas jak w ZG czy Lublinie gdzie caly stadion jest w barwach klubu. Jednocześnie ma się pretensje do ludzi którzy tego się domagają i próbują tego pilnować

PozdROWienia
Igła

meksykanin8119 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Czw 30 Maj, 2019 17:20   

:afro: :afro: :afro: :afro: :afro: :fana: :fana1: smilej Igła dokładnie!!!
Ostatnio zmieniony przez meksykanin8119 Czw 30 Maj, 2019 17:21, w całości zmieniany 1 raz  

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Czw 30 Maj, 2019 21:03   

To dyskusja o tym, żeby wychowywać w większości dorosłych ludzi :D

Trzeba być upośledzonym, żeby z tego robić problem. To pokłosie słabej piłki nożnej w naszym kraju :D

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Czw 06 Cze, 2019 14:42   

co za ameby rzucały serpentyny na tor z 5 sektoru jak był już puszczony czas 2 minut? :roll:

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

alvares 
Senior

Wysłany: Czw 06 Cze, 2019 17:24   

Moze zmiana regulaminu?
Palenie na sektorze -500 zl.
Rzucanie serpentyn od momentu w niewlasciwym czasie - 1 000 zl.

Szybko zapanowalaby pokora.
Ostatnio zmieniony przez alvares Czw 06 Cze, 2019 17:24, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu