Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Sprawy kibicowskie
Autor Wiadomość
Maveral 
Senior

Wysłany: Pią 07 Wrz, 2018 15:24   

Tzw. "krojenie" to zwykłe złodziejstwo. Nazywajmy rzeczy po imieniu. A złodziei się zgłasza na policję.

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Pią 07 Wrz, 2018 18:46   

Cytat:
Podczas niedzielnego meczu będą prowadzone również dwie zbiórki pieniędzy z naszej strony. Standardowo już na stadionie będziecie mogli zauważyć dziewczyny z puszkami, które będą zbierały pieniążki na oprawę na finał. Osobna zbiórka pieniędzy będzie przeprowadzona z kolei na IV sektorze. Jak wiadomo, pewne osoby z pewnej grupy złamały podczas ostatniego spotkania żelazną zasadę kibicowską, przez co nasi koledzy potrzebuję teraz wsparcia finansowego, a my nie chcemy zostawiać ich z tym problemem samych. Dlatego jeśli ktoś chcę pomóc naszym kibicom zapraszamy pod gniazdo na sektor IV, tam znajdziecie odpowiednią osobę do zbiórki pieniędzy ;)

Jeśli ktoś nie może być w niedzielę na meczu, a mimo to chciałby pomóc zachęcamy również do wpłaty pod tym numerem.

Nr: konta: 56175000120000000037842869
Ostatnio zmieniony przez DonKamillo Pią 07 Wrz, 2018 20:28, w całości zmieniany 3 razy  

Bart 
Junior
666

Wysłany: Pią 07 Wrz, 2018 19:21   

Nie rozpędzajcie się tak ze zbiórkami, bo jak wiadomo na naszym stadionie jest zakaz m.in.
Cytat:
rozdawania druków, ulotek i przeprowadzania zbiórek

więc jak ktoś uprzejmy doniesie... ;)

adamb 
I ligowiec

Wysłany: Pią 07 Wrz, 2018 19:49   

Tak na marginesie:
"art. 57 kodeksu wykroczeń
§ 1. Kto organizuje lub przeprowadza publiczną zbiórkę ofiar na uiszczenie grzywny orzeczonej za przestępstwo, w tym i przestępstwo skarbowe, wykroczenie lub wykroczenie skarbowe albo nie będąc osobą najbliższą dla skazanego lub ukaranego uiszcza za niego grzywnę lub ofiarowuje mu albo osobie dla niego najbliższej pieniądze na ten cel,
podlega karze aresztu albo grzywny." ;-)

Wojtas1232 
Junior na wypożyczeniu
Trzymać gaz

Wysłany: Pią 07 Wrz, 2018 19:55   

To na milicja i podpier*alac....

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Pią 07 Wrz, 2018 20:00   

adamb napisał/a:
Tak na marginesie:
§ 1. Kto organizuje lub przeprowadza publiczną zbiórkę ofiar na uiszczenie grzywny orzeczonej za przestępstwo, w tym i przestępstwo skarbowe, wykroczenie lub wykroczenie skarbowe albo nie będąc osobą najbliższą dla skazanego lub ukaranego uiszcza za niego grzywnę lub ofiarowuje mu albo osobie dla niego najbliższej pieniądze na ten cel,

A gdzie info na kogo i za co ta grzywna? :D
Ostatnio zmieniony przez DonKamillo Pią 07 Wrz, 2018 20:02, w całości zmieniany 1 raz  

Tom83 
Junior na wypożyczeniu
ojciec

Wysłany: Pią 07 Wrz, 2018 20:11   

Z tego co wiem to ktoś pisał że te pare tyś to pikuś więc niech przekaże osobie czy osobom które odpaliły .
W gębie najsilniejsi a jak przyjdzie ponieść konsekwencje to płacz i prośba o pomoc
Żenua

Easy_Rider 
Junior na wypożyczeniu
Suzuki Intruder

Wysłany: Pią 07 Wrz, 2018 21:03   

adamb napisał/a:
Tak na marginesie:

adamb - rozwaliłeś mnie merytorycznie... :D

Teraz dopiero widać, że Polak mądry po szkodzie. Szkoda mi tych kibiców z jednej strony, ale gadka że kilka tysiaków dla klubu to niewiele świadczy o niedojrzałości tych młodzieńców.

Dla mnie pieniądz = praca. Jeżeli zamierzam coś kupić - wydać, przeliczam ile muszę osobiście pracować na to nie patrząc jaki jest stan konta Rodziców (analogia do klubu). Tak do tego pochodzę.

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Pią 07 Wrz, 2018 22:16   

Jumpo nie wiem czy to akurat Twoje słowa były.
Po prostu w czy rzuciła mi sie ta absurdalna sprzecznośc miedzy pragnieniami tych samych kibiców na temat zachowań róznych kibiców.

Moim zdaniem dażenie do rozdzielania ludzi wokół siebie w imie sportu powoduje wyłacznie kolejne granice ,rozróby i nienawisc.
ZUZEL biorąc od uwage liczbe kibiców był i jest nasza duma narodową.
Mało kiedy trendy hooliganskie zostały przenoszone na stadiony zuzlowe.

W klatce na wyjezdzie na zuzlu siedziałem cztery razy.
3 razy w Zielonej i raz w Tarnowie.

To były najgorsze wyjazdy mojego zycia.

Wszedzie indziej był luksik i siedziałem w koszulkach Rybnika i cieszyłem sie po naszych zwyciestwach jak u siebie

Zawsze czułem sie bezpiecznie bo to ŻUŻEL.
Sport który swoimi zwyczajami rózni sie od bandyckich wybryków krojenia szali czy napadów na busy.

Dlaczego zdaniem którys z was ja mam siedziec anonimowo na trybunach na wyjezdzie bo jestem w gosciach.
I mam nie zakładac swoich barw...?

AHA. BO moge dostac wpierdol tak?
To ja sie pytam... Czy TO JEST NORMALNE ZE KIBICUJESZ JAKIES DRUZYNIE ,ZAKŁADASZ JEJ KOSZULKE I DOSTAJESZ ZA TO WPIERDOL ????

Zdaniem kilku z was jade na wyjazd i mam siedziec cicho w sektorze gospodarzy i udawac miejscowego bo nie nadaje sie na sektor gosci :/

Ja tu widze granice miedzy szaleństwem a głupota...Niestety.

I ryja bym nie odzywał gdybym sam nie jezdził na piłke wiele wiele lat. Sie uciekało ,sie goniło sie głupim było.A i kilka tragedi tez widziałem.
I dzis serce sciska w imie czego to było.... ? :cry:

:roll: :-/

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2018 00:32   

Ja tylko dodam swoje "przemyślenie" bo ... z leksza przesada z tą zbiórką dla kolegów którzy dostali grzywnę :roll:

Wy sobie takie zbiórki, jeśli macie taki "gest" róbcie między sobą. Bo za chwile dojdzie do takiego absurdu, że za sikanie pod drzewem jak kogoś przyciśnie, dla kierowcy za mandat itd itp też będziecie zbierać. Za głupote trzeba płacić - niestety to jest ŻYCIE - i od 18 lat każdy za swoją głupotę musi płacić "raty" :roll: :roll:

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2018 00:48   

Cytat:
I ryja bym nie odzywał gdybym sam nie jezdził na piłke wiele wiele lat. Sie uciekało ,sie goniło sie głupim było.A i kilka tragedi tez widziałem.

I czy mając takie historie z przeszłości zabrałbyś swoje dziecko na wyjazd do Gniezna (gdzie piłkarskich za bardzo nie ma, wszystko chodzi na żużel) i siadłbyś sobie z nim w sektorze gości? Może ja jestem dziwny, ale wolałbym nie ryzykować.

Cytat:
Zdaniem kilku z was jade na wyjazd i mam siedziec cicho w sektorze gospodarzy i udawac miejscowego bo nie nadaje sie na sektor gosci :/

Ślinka, Twoja własna wola :D Jak dla mnie to chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby potem nie zdziwić się jak któryś nie będzie podzielał twoich poglądów :-) Bo to, że Ty uważasz to za dziecinne, albo 50 ludzi wokół Ciebie to nie znaczy, że 100% stadionu patrzy na Ciebie łaskawie. Volenti non fit iniuria
Ostatnio zmieniony przez DonKamillo Sob 08 Wrz, 2018 00:52, w całości zmieniany 1 raz  

kerimx 
Junior na wypożyczeniu
kerim

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2018 07:16   

Slinotok 007 napisał/a:
To ja sie pytam... Czy TO JEST NORMALNE ZE KIBICUJESZ JAKIES DRUZYNIE ,ZAKŁADASZ JEJ KOSZULKE I DOSTAJESZ ZA TO WPIERDOL ????

Teraz dla ciebie to jest nie normalne.... Tak było, jest i jescze długo będzie.
Slinotok 007 napisał/a:
Sie uciekało ,sie goniło sie głupim było.A i kilka tragedi tez widziałem.

W tamtych czasach było normalne???? trochę dziwne twoje podejście do tematu :)

Maveral 
Senior

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2018 08:59   

Macie na rozluźnienie :D

Takie coś na stadionach pomontować i z gośćmi będzie spokój :lol:

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2018 09:28   

Ja tak w ogóle proponuje przenieść się do tematu meczowego :D Jutro możemy wejść do finału, a tam taka cisza ;)

jumpo 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2018 10:22   

mustapha napisał/a:
jumpo napisał/a:
marek napisał/a:
Moim zdaniem w tle tej dyskusji czai sie za duzo plemiennej retoryki, pod przykrywka klubow i barw. Zlikwidowano obowiazkowe wojsko, a ono bylo dobre dla tych co musza identyfikowac sie z flaga i jej bronic. To byl poligon dla ich hormonow i goracych glow. Lat w metryce niektorym przybywa, ale nie pojawia sie zrozumienie, ze zycie to nie CS ani inna naparzanka dwoch grup. Nie dla kibolstwa. Nie dla "obroncow barw". Nie dla prymitywnej przemocy. Debilom stop.

Czyli co? Ktoś gdzieś kiedyś do Ciebie podbiegnie zerwie szalik a Ty powiesz a co tam niech sobie bierze tak? Tak mam odbierać Twój post?

A co, mam zostawic dziecko, czy żonę i rzucic sie za zlodziejem w pogoń ??
Ryzykowac, ze mi jeszcze kosę sprzeda ?

Niech debil ma chwile radosci w życiu, ze cos mu sie udalo...
:lol:

OK czyli wychodzi na to że nie masz poszanowania dla barw :) Co tam niech mi go zajebie kupie se nowy to tylko szalik xd Swoją droga ciekawe czy jak by Ci tak ktoś ukradł portfel albo coś innego to tez byś stał i nie reagował?

marek
Dwie pierwsze propozycje kuszące, trzecią odrzucam :D

Odpowiedz do tematu