Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Sprawy kibicowskie
Autor Wiadomość
mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2018 10:48   

jumpo napisał/a:
mustapha napisał/a:
jumpo napisał/a:
marek napisał/a:
Moim zdaniem w tle tej dyskusji czai sie za duzo plemiennej retoryki, pod przykrywka klubow i barw. Zlikwidowano obowiazkowe wojsko, a ono bylo dobre dla tych co musza identyfikowac sie z flaga i jej bronic. To byl poligon dla ich hormonow i goracych glow. Lat w metryce niektorym przybywa, ale nie pojawia sie zrozumienie, ze zycie to nie CS ani inna naparzanka dwoch grup. Nie dla kibolstwa. Nie dla "obroncow barw". Nie dla prymitywnej przemocy. Debilom stop.

Czyli co? Ktoś gdzieś kiedyś do Ciebie podbiegnie zerwie szalik a Ty powiesz a co tam niech sobie bierze tak? Tak mam odbierać Twój post?

A co, mam zostawic dziecko, czy żonę i rzucic sie za zlodziejem w pogoń ??
Ryzykowac, ze mi jeszcze kosę sprzeda ?

Niech debil ma chwile radosci w życiu, ze cos mu sie udalo...
:lol:

OK czyli wychodzi na to że nie masz poszanowania dla barw :) Co tam niech mi go zajebie kupie se nowy to tylko szalik xd Swoją droga ciekawe czy jak by Ci tak ktoś ukradł portfel albo coś innego to tez byś stał i nie reagował?

Jesli bym byl w podobnej sytuacji (dziecko pod opieką), to rowniez nie bieglbym za zlodziejem.
Musisz przestać myśleć, jak małolat, tylko zrozumiec, że priorytety z wiekiem sie zmieniaja.

Mam debilowi dawac satysfakcje z uczestniczenia w zabawie w policjantow i złodziei ??
Chlopie, wyroslem z tego 20 lat temu :) :)

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2018 11:13   

DonKamillo napisał/a:

I czy mając takie historie z przeszłości zabrałbyś swoje dziecko na wyjazd do Gniezna (gdzie piłkarskich za bardzo nie ma, wszystko chodzi na żużel) i siadłbyś sobie z nim w sektorze gości? Może ja jestem dziwny, ale wolałbym nie ryzykować.

Zabralbym, ale nie siadalbym w klatce.
Jest taki film na youtube - brama przesuwna, w jednej strony jeden pies, z drugiej trzy.
Rzucaja sie ku sobie, szczekają, wydaje sie, ze gdyby nie brama, to by sie zagryzly.
Wtedy brama zaczyna sie przesuwac.
Psy tego nie zauwazaja, nadal szczekają, az nagle brama przestaje ich oddzielać.
Zaczyna sie merdanie ogonami i przyjazne obwachiwanie. I rozchodza sie w swoje strony.

Na zachodzie to juz zrozumieli, ze klatki, kraty, tylko wzmagaja agresja.
Albo moze - tam społeczeństwo juz do tego doroslo.

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2018 11:32   

Cytat:

O widzisz, jednak czasem się zgadzamy ;)

Maveral 
Senior

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2018 11:40   

mustapha napisał/a:
Jest taki film na youtube

jumpo napisał/a:
OK czyli wychodzi na to że nie masz poszanowania dla barw Co tam niech mi go zajebie kupie se nowy to tylko szalik xd Swoją droga ciekawe czy jak by Ci tak ktoś ukradł portfel albo coś innego to tez byś stał i nie reagował?

Wszystko zależy od sytuacji. Złodzieja można próbować zatrzymać, ale trzeba też mierzyć siły na zamiary. Jakby mnie otoczyła grupa karków, to raczej bym się z nimi nie szarpał o portfel, a tym bardziej szalik, bo te i tak by mi zabrali, a jeszcze mordę skuli. Potem już tylko sprawę zgłosić na policję i liczyć, że coś z tym zrobią. Na stadionach są dziś kamery, nie raz już policja udowadniała, że potrafi takich delikwentów identyfikować.

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Sob 08 Wrz, 2018 13:56   

DonKamillo napisał/a:
Cytat:

O widzisz, jednak czasem się zgadzamy ;)

Tylko sa, nawet na tym forum, osoby, ktore uważają ze miejsce przyjezdnych jest w klatce.

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Nie 09 Wrz, 2018 18:00   

ja w innej kwestii
widziałem kibica z szalikiem Piast Gliwice
apel do Ciebie jeśli to czytasz
byłeś na spotkaniu ROW Rybnik, nie Piast Gliwice

to tyle

xDD
dziękuję za uwagę

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Nie 09 Wrz, 2018 23:51   

Miales kilka mozliwosci.
1.Podejsc zajebac z partyzanta zerwać szal i uciekać( to najbardziej popularna metoda kibioli)
2.Podejsc i zapytac co tutaj robi,czy czasem nie jest najebany i nie pomylił terminów i miast rozgrywanych sportów
3.Zadzwonic na policje i zakablowac ze na stadionie jest terrorysta i szykuje sie (h)ustawka
4.Podejść i zapytac WHY... WHYYYYY ?
5.Przejsc obojętnie bo debili nie brakuje...
6.Przejsc i podejsc i zapytac o co mu chodzi bo przeciez...debili nie brakuje.
7....
Adam i tak na koniec okaże sie ,że to nie był szal Piasta :/

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Nie 09 Wrz, 2018 23:57   

Dla mnie płotów,ogrodzeń czy jakichkolwiek bram w sporcie byc nie powinno.
Ale z kazdymi zawodami nasz stadion wyglada coraz lepiej jak chodzi o barwy i oflagowanie.
Ja tego nigdy nie przestane podkreslac.
To zawsze robi wrazenie na przeciwniku.
Ze przyjezdza do jaskini lwa a tam tysiące przeciwko nim.
Nie raz rozmawiałem z zuzowcami.
Zawsze kiedy tor przeciwnika robi wrazenie twierdzy to nogi mogą zmieknąc.
Za dzisiejsze oflagowanie naszego toru kolejny WIELKI PLUS.
To tez czesc zwyciestwa !

Easy_Rider 
Junior na wypożyczeniu
Suzuki Intruder

Wysłany: Pon 10 Wrz, 2018 05:59   

Ja tylko chciałbym pogratulować sektorowi IV który prowadził doping na stadionie oraz wszystkim za oprawę. Nie pamiętam kiedy caly stadion pewno 11000 wspólnie dostosowywal sie do prowadzących z sektoru gdzie kazdy dawał z siebie wszystko. To jest kibicowanie na poziomie i nie mamy sie czego wstydzic. Pokazalismy swoja moc na torze i poza nim.

Widać, ze bardzo duzo pracy wlozyliscie w tej kwestii. Z mojej strony pozostaje mi tylko podziękować. Super Super Super...

Mam nadzieję ze na Lublin bedzie mega super.

Pzdr

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 10 Wrz, 2018 07:42   

Slinotok 007 napisał/a:

Nie raz rozmawiałem z zuzowcami.
Zawsze kiedy tor przeciwnika robi wrazenie twierdzy to nogi mogą zmieknąc.

Serio ?
Jonssonowi, czy innemu tam Miesiacowi za tydzień zmiekną nogi, bo zobaczą kilka bannerów, a kilka tysiecy ludzi krzyknie "ROW" ?
Moze jakiś junior sie zagotować w takiej atmosferze, ale tez nie jest powiedziane, ze to nie bedzie miejscowy junior :)

ebul 
Senior

Wysłany: Śro 12 Wrz, 2018 19:43   

Mam nadzieje, że Wacław smileq Troszka smileq smileq będzie wyautowany na spikerce w meczu finałowym. Powiem szczerze, że do ostatniego meczu, myślałem, że Wacek wreszcie zrozumiał, że nie może być gwiazdą imprezy i pomimo kilku wpadek, można było go jakoś przeboleć, ale co ostatnio odwalił na prezentacji :bash:

Z forum Motoru można wyczytać, że mają już komplet na wyjazd do Rybnika
Cytat:
http://zuzel.info/viewtop...c8a223141940d72
[/quote]

alvares 
Senior

Wysłany: Śro 12 Wrz, 2018 19:46   

550 osob przekrzyczy nasz mlyn. Jedynie jak caly syadion krzyknie ROW to bedzieny głośniejsi.

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Śro 12 Wrz, 2018 19:50   

alvares napisał/a:
550 osob przekrzyczy nasz mlyn. Jedynie jak caly syadion krzyknie ROW to bedzieny głośniejsi.

To zapraszamy do młyna, albo przynajmniej w jego okolicę ;) Na chociaż ten jeden, miejmy nadzieje ostatni mecz w tym sezonie ;-)

Tom83 
Junior na wypożyczeniu
ojciec

Wysłany: Śro 12 Wrz, 2018 20:22   

W takim razie mam do młyna propozycje.
Posiadam głośnik i mikrofon który będziecie mogli wykorzystać do prowadzenia dopingu.
Więcej na priv

Tom83 
Junior na wypożyczeniu
ojciec

Wysłany: Czw 13 Wrz, 2018 17:12   

Chcecie go?
Głośnik

Odpowiedz do tematu