Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gry, programy itd.
Autor Wiadomość
Bubu 
Junior

Wysłany: Wto 28 Kwi, 2009 16:52   Odp: Gry

Gierka fajna. Jak na komórkę bardzo rozbudowana.
Jedynym minusem, ale za to dużym ;p , jest to, że jeżeli masz już najlepszy sprzęt to równać mogą się z Tobą jedynie najlepsi w GP, czyli Nicki itp... i tylko wtedy są ciekawe biegi.
W lidze robi się po prostu komplety ;) Ja od razu "wkleiłem" się do składu Wrocławia, zamiast Daniela J ;p i w pierwszym sezonie zdobyliśmy DMP :D

Po za tym mam wrażenie, że grę robiły osoby z Bydzi, bo była to drużyna która stawiła mi największy opór, zarówno u siebie jak i na wyjeździe i tylko tam przegrałem ;) Ale może mam mylne wrażenie.

Co do tego błędu z punktacją GP po wyłączeniu gry... teżto zauważyłem ;)

Jednak i tak powtórzę jeszcze raz... jak na komórkę, gra jest mega wypas :D

P.S Aniu... nie pożycza Ci! ;p Chyba, że obiecasz mi zwycięstwo w Ostrowie :D

Adrians 
Senior

Wysłany: Wto 28 Kwi, 2009 18:53   Odp: Gry

Bubu jakie spać :> Nima spania. Toć my tam wygrywamy :P i samba aż do Rybnika :P ;

kapitan 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Wto 28 Kwi, 2009 20:48   Odp: Gry

Mnie zostawcie w Katowicach po drodze :p

tomekpro 
Szkółkowicz

Wysłany: Wto 28 Kwi, 2009 21:11   Odp: Gry

Masz grę SGP3 dwie profesjonalne ligi internetowe z nagrodami.... www.ligi-zuzlowe.pl i www.sgp3.pl

mogę pomóc w treningach, jestem zawodnikiem jeżdżącym w tych ligach od początku i znam wszystkich ważne osoby, wiec pomogę w znalezieniu drużyny. tomekpro(ligi-zuzlowe Opole, sgp3 piła)
Ostatnio zmieniony przez tomekpro Wto 28 Kwi, 2009 21:25, w całości zmieniany 1 raz  

igła 
Grand Prix Rider

Wysłany: Wto 28 Kwi, 2009 21:12   Odp: Gry

No ta druga fantastyczna :D "News" z wynikiem meczu :D :D

PRZED CHWILKA SKONCZYL SIE MECZ POMIEDZY
UNIBAXSEM-TORUN 62-23 RKM-RYBNIK RKM PRZYJECHAL W OSLABIENIU DO TORUNIA Z MALYM RESZTA ZAWODNIKOW NIE DOTARLA Z POWODU AWARI SAMOLOTU Z LIGI ANGIELSKIEJ ALE MIMO TO OSLABIONY MALY WALCZYL JAK RUWNY Z RUWNYM Z ZAWODNIKAMI TORUNIA OKRASA SPOTKANIA BYL 15 BIEG GDY ZE STARTU WYSZEDL DOBRZE PEDERSEN I PROWADZIL PRZEZ 2 OKRAZENIA POTEM LETKO GO POCIAGLO W KOLEINKE I WYPRZEDZIL GO MALY I KAROL ALE PEDERSEN NIE PODDAL SIE I WALCZYL DO LINI METY POTO BY NA NASTEPNYM OKRAZENIU WPRZEDZIC MALEGO I Z KAROLEM DOWIEZLI TORUNIANIE 5-1

Nie powiem, ktoś ma talent

PozdROWienia
Igła

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Śro 29 Kwi, 2009 05:24   Odp: Gry

ruwny :D ;D ruwny chłop to pisał ;D

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Wiewior 
Szkółkowicz

Wysłany: Czw 14 Maj, 2009 21:05   Odp: Gry

Speedway Liga długo czekaliśmy (my fani żużla) gdzie będzie można objechać sezony w polskiej najwyższej lidze ale również I i II :) dziś kupiłem i już zaczynam po mału walczyć :D Polecam bo już widzę serwery to będzie niezła sieczka w trybie multi :) ... aaa i do media sie udajcie jak co bo jest po 69 a w empiku 89 :D wszystko wyczaiłem
ze sportowym pozdROWieniem

Robson 
II ligowiec

Wysłany: Pon 18 Maj, 2009 21:34   Odp: Gry

ma ktoś linka do sims 3 na torentach :P ?
szukalem na torenty.org ale ani sladu :P

administarator przymknij oko na 2 dni ;D

igła 
Grand Prix Rider

Wysłany: Pon 18 Maj, 2009 21:44   Odp: Gry

są ale na zamknietych srodowiskach torrentowych :P jak polishtracker

PozdROWienia
Igła

theemperor 
Junior

Wysłany: Śro 20 Maj, 2009 07:51   Odp: Gry

Robsoneczek, jest to na t...y.org

Richard
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 20 Maj, 2009 16:25   Odp: Gry

Robsoneczek, tu masz linka:
http://www.empik.com/the-...a,prod6290015,p

Smart
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 22 Maj, 2009 07:33   Odp: Gry

http://www.menelgame.pl/  ;)
i pogonil nieboszczyka.

;p

facewa
Szkółkowicz

Wysłany: Wto 26 Maj, 2009 20:30   Polaku Bij Niemca!!

www.erepublik.pl darmowa gra online

Obecna sytuacja polityczna
http://i338.photobucket.c...ler/pol_ger.jpg

W skrócie: uczestniczysz w wojnach, pracujesz, możesz założyć własną firmę, gazetę, czy nawet partię polityczną. Jest sporo możliwości i właśnie to jest najciekawsze! Co więcej, Twój pracodawca jest takim samym graczem jak Ty, Twój prezydent jest graczem, posłowie to też gracze, ba! Wszyscy to gracze! Buduje to odzwierciedlenie prawdziwego świata, nie ma tu nikogo sterowanego przez komputer, z każdym możesz porozmawiać na każdy temat, o ile będzie miał na to ochotę. Twoją przewagą jest Twoja osobowość.

"Wojna! Wojsko Polskie w odwrocie! Potęga niemieckiej machiny wojennej w natarciu. Od Polski odwracają się najpotężniejsi sojusznicy, USA oraz Wielka Brytania, wspomagając swoimi jednostkami naszych wrogów. Tysiące przeciwko nielicznym. Polska potrzebuje Twojej pomocy! Stań na czele naszych wojsk i przeciwstaw się potędze militarnej naszych zachodnich sąsiadów.

Przez wszystkie lata dzieciństwa marzyliście o karierze w biznesie lub polityce? Chcieliście zostać najlepszymi żołnierzami i siać spustoszenie (tudzież krzewić pokój - różnie to nazywają) za granicą? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to Nowy Świat jest miejscem dla Was!

Erepublik to internetowa symulacja życia społecznego. Twórcy gry oferują nam Nowy Świat, na który każdy z nas ma wpływ. Po dołączeniu do zabawy stajemy się zwykłymi, szarymi obywatelami ePolski (oczywiście możemy mieszkać za granicą, ale gdzie idea patriotyzmu? Dziadek krzywo by na nas patrzył...) i tylko nasz trud, nasza praca, pozwoli nam wzbić się na szczyt kariery dziennikarskiej, biznesowej, wojskowej, czy też politycznej. Pracując przyczyniamy się do rozwoju gospodarki państwa, a jednocześnie zwiększamy stan własnego portfela. Trenujemy swą siłę w wojsku, aby w razie zagrożenia wojną - być na nią gotowym. Historia nauczyła nas zasady ?Si vis pacem, para bellum? - ?Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny?...

Robson 
II ligowiec

Wysłany: Śro 27 Maj, 2009 23:43   Odp: Gry

Speedway Liga gdyby nie te dodatki co zrobili gracze to kolejny klops techlandu :P
Teraz byłem mądrzejszy i przed kupnem pożyczyłem grę od kumpla i wiem że prędko jej nie kupię.
Błędów w piii i trochę. Np. jadę se mecza i lubudubu wypadek, pisze że wykluczony i kontuzja. W powtórce stoje pod taśmą :D a w kolejnym biegu już jestem zastępowany bo przypomniało im się że mom aua ;D
To tylko jeden, jest ich jeszcze pełno :P
Jedynie fajne flagi z rekinkiem na trybunach ;D

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Pią 12 Cze, 2009 19:44   Odp: Gry

zainstalowalem speedway lige ;D
alem za 1 razem wyglebil na starcie ;D
troche jazda poprawiona ;D
jak narazie po 5 minutach ;D grania ;D
ciekawie ;D

ma ktos zewn ip i zahostuje ? ;D

Sebastian Allianz rulez ;D

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja
Ostatnio zmieniony przez ADAM_J Pią 12 Cze, 2009 19:48, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu