Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gry, programy itd.
Autor Wiadomość
alvares 
Senior

Wysłany: Nie 30 Sie, 2015 11:24   

Najlepsza jest Motoarena. Leszno też daje rade. Dauga jest bardzo łatwy i można tam wygrać jadąc gorszą drużyną.
Co do Gorzowa, muszę się nieźle napocić żeby minąć Zmarzlika. Dam Ci radę - wyjście z drugiego łuku prostym motorem przy samej kredzie (tak jak to robi Bartek). To samo się tyczy ZG.

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Nie 30 Sie, 2015 11:33   

dokładnie, coś pozmieniali przy torze w Gorzowie jak i mimo wszystko w Dauga :)
Motoarena fajna, Leszna, Rybnik i Rzeszowa nie lubię :D
lubię tory w Leicester, Krakowie Częstochowie i Wrocku :D

igła 
Grand Prix Rider

Wysłany: Nie 30 Sie, 2015 12:22   

Nowy Rzeszów jest bardzo fajny. Można atakować praktycznie z każdej strony. A Gorzów to wygrać start, drugi łuk wychodzić wąsko, a reszte jechać tak by blokować rywala :P

PozdROWienia
Igła

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Nie 30 Sie, 2015 21:58   

lecymy półfinały ;D

Lukan 
I ligowiec

Wysłany: Śro 02 Wrz, 2015 13:33   

Dobra już ogarnąłem grę tylko mam teraz kolejny problem

Chciałem sobie wykupić ligę i klikam tam "Zakup przez T-Mobile" czy coś w tym stylu i mi wyskakuje jakiś błąd :/ Ktoś ma jakiś pomysł WTF? Jak chciałem drugi raz powtórzyć i spróbować to mi już zniknęła ta opcja zakupu przez T-Mobile... Mam tylko teraz przed KOD i karte kredytowa...
Ostatnio zmieniony przez Lukan Śro 02 Wrz, 2015 13:36, w całości zmieniany 1 raz  

alvares 
Senior

Wysłany: Śro 02 Wrz, 2015 14:57   

Podajesz numer karty, kod i masz zapłacone. Spokojnie możesz tak zrobić.

Lukan 
I ligowiec

Wysłany: Śro 02 Wrz, 2015 16:53   

Nie mam karty kredytowej :/ Chciałem kupić tak żeby mi do abonamentu to doliczyło ale po tym jak spróbowałem za 1 razem to zrobić i wyskoczył ten błąd to już tutaj zniknęła mi ta opcja " Zapłać poprzez T-Mobile" ... Nie wiem czemu... dziwne to jakieś

Teraz mam tylko do wyboru karta kredytowa/debetowa albo ten kod promocyjny.. Szukałem w ustawieniach ale nie da się tam nic zmienić
Ostatnio zmieniony przez Lukan Śro 02 Wrz, 2015 16:54, w całości zmieniany 1 raz  

alvares 
Senior

Wysłany: Śro 02 Wrz, 2015 17:42   

Normalną kartą debetową też zapłacisz.

grabuss 
Senior

Wysłany: Wto 22 Wrz, 2015 15:32   

Chcę ktoś zagrać jakiś sparing w fifie 16? Jak coś pisać na PW :-P

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Pon 05 Paź, 2015 15:02   

:D :D

Bartek 
II ligowiec

Wysłany: Pon 05 Paź, 2015 15:26   

Taaa... uważaj bo uwierzę :D

Btw. wracając do "piątki" - jacy podobni ;)
https://youtu.be/-KNE6VdfBqk?t=1m20s

ferdosik 
Szkółkowicz

Wysłany: Pią 09 Paź, 2015 13:56   

Poprowadź drużyne ROW Rybnik w lidze!

Internetowy menedżer żużlowy poszukuje gracza chętnego do objęcia stanowiska menedżera. Zapraszam: http://leweskrety.fora.pl/ .

Nie jest to zwykły menedżer, w ramach wirtualnego budżetu płacimy zawodnikom za punkty, wysyłamy na obozy zimowe przed sezonem, dajemy przygotowania do meczów (nowe silniki, tuning, psycholog, tor pod siebie, motywacja finansowa w postaci premii za wygraną itp.), a po każdej kolejce admin oblicza klubom budżety ustalając czy poniosły strate czy zysk na meczu. Obliczenia budżetu i finansów klubu po każdej kolejce są całkowicie jawne i transparentne, udostępnione są one do wglądu graczy w dziale Finanse. W naszej grze obowiązuje również element sezonu życia, można też przebudować tor lub wymienić nawierzchnie i wiąże sie to z określonymi korzyściami (wyższy KSM zawodników podczas spotkań u siebie). Drużyne budujemy poprzez transfery definitywne, wypożyczenia oraz licytacje wolnych zawodników pozostających bez ważnego kontraktu.

Odjechaliśmy już 12 sezonów (2009-2020), niedługo rozpoczniemy sezon 2021. Wkrótce zaczynamy licytacje zawodników przed sezonem 2021, dzięki którym każdy klub będzie mógł wzmocnić swoją kadre.

Wolne są kluby Falubaz Z.Góra i Start Gniezno. Uwaga! Istnieje możliwość zmiany nazwy klubu na taki któremu sie kibicuje pod warunkiem, że nazwa ta nie jest już zajęta przez innego z menedżerów. Nazwa ROW Rybnik jest aktualnie wolna, a więc gracz który przejmie klub Falubazu lub Startu będzie mógł zmienić jego nazwe na ROW Rybnik. Kibiców chętnych do poprowadzenia klubu w naszym menedżerze zapraszam do zapisu:

http://www.leweskrety.for...5-45.html#15909

Podajemy nick, nr gg i nazwe klubu który przejmujemy.

Zapraszam do gry, skręcaj w lewo razem z nami!

Goraw 
Junior

Wysłany: Nie 15 Lis, 2015 11:04   

Może w końcu będzie przyzwoita gra

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=29145

kfilms
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Sty, 2016 17:33   

Goraw napisał/a:
Może w końcu będzie przyzwoita gra

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=29145

Posiadam fajne bardzo.

Może ktoś jeszcze ma i jakieś zawody online zrobimy?

kices 
Szkółkowicz
kices

Wysłany: Śro 23 Mar, 2016 09:03   

Ja nie mogę się doczekać, aż wyjdzie dark souls 3 :D

Odpowiedz do tematu