Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
SGP
Autor Wiadomość
Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 01 Maj, 2018 20:13   

Tymbardziej, że zostało już jakoś 1590 biletów :)

michal_l 
Szkółkowicz

Wysłany: Czw 03 Maj, 2018 00:56   

Sprzedane
Ostatnio zmieniony przez michal_l Czw 03 Maj, 2018 22:34, w całości zmieniany 1 raz  

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Nie 13 Maj, 2018 10:58   

kurła Panie kiedyś to były czasy!
teraz już nie ma czasów

z roku na rok te SGP jest coraz gorsze

niby miało być 55.000 osób

a te "miasteczko" koło stadionu..
łał 1 pawilon, ludzi 23783648726487
3 ławki na krzyż - jakbyś chciał opierdzielić wuszta to prędzej kurna bym wrócił do domu, odpalił grilla, zjadł, wrócił
i 1 ToiToi ahahah! poważnie, 1...

no dżizas kurła! miało być ponad 50.000 osób!

po przejściu bramek, hmmm w tej strefie pomiędzy bramkami a kołowrotkami

kurła! kiedyś to były czasy!
teraz nie ma czasów

2 osoby na kasie, i 4 krany czynne :roll:
dżizas!
kolejki jak za PRL na kartki..
i 1 kibel xD

na stadionie było już trochę lepiej
bo tam są nastawieni już na sprzedaż, to przy każdym oknie obsługa..

a co do SGP
szkoda, że tor się psuł
szkoda Dzika ale na moje to pełnosprawny Nicki by opanował taką sytucję
widać było w jego 3 biegu, że odpuszcza i zjeżdża w 4 biegu szpetna gleba

fajnie pojechali Polacy
Janowski no cóż - za fair play nie ma nagrody ;) ale lepiej jak nie wprasował w finale tego Woffindena w bandę

Doyle wrócił do poziomu Doyla za czasów jazdy u nas ;D ;D ;D
Iversen też ;)
ma z nimi przeje.. ten Toruń..
oni są bez formy i sprzętu

Lindgren jest anbeliweble! on jedzie po prostu..
a jego ostatni bieg jak jechał z białego.... na wejście w 1 łuk ostatni, wyjście 1 no kur... ;D

na koniec Cook - więcej się po nim spodziewałem - wychodził nawet nieźle ale za szeroko i go wozili
mimo wszystko jechał przyzwoiciej od Pawlickiego

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

tom06 Real 
Senior

Wysłany: Nie 13 Maj, 2018 12:23   

adam, powaznie spodziewałes sie więcej po Cooku :shock:
dla mnie zaskoczeniem było że zrobił jakiekolwiek punkty, po tym co pokazuje w naszej 1 lidze myslałem że nie zdobędzie w ogóle punktów

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Nie 13 Maj, 2018 12:27   

a i jeszcze kurna dopisze xD
siedzieli obok, niedaleko a raczej stali zza wschodniej granicy xD
mieli flagę Ukraina Równe, powiesili ją
z balkinu na tym betonie tam jest taka linka pociągnięta
na niej wieszali flagi na trytytytkach co nie?
te opaski plastikowe..
pacze a przed finałem koleś xD odcina te trytytytki nożem
no kurwa serio ;D nożem :D
to nic, że to taki do warzyw ale to był hahaahahha nóż
czaicie? :D

tak tom06 Barca
spodziewałem się po nim więcej, zwłaszcza, że wyjścia miał dobre i z 1 łuku potrafił wyjść 1 ;D
ale w 2 łuk już wchodził 3 ;)
to był krótki tor coś w sam raz dla anglika

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

TomekROWRybnik 
Senior

Wysłany: Nie 13 Maj, 2018 16:56   

Adam mi z trzech kieszeni plecaka przetrzepali 1. Jakbym miał nóż zawinięty w sweter to spokojnie wniosę. Obmacywali dokładnie :lol: :lol: Ale z plecakiem już gorzej.

Bart 
Junior
666

Wysłany: Nie 13 Maj, 2018 18:10   

Dokładnie, przy tej ochronie 4 granaty i uchodźcę w pełnym załadunku dałoby się przemycić.
No ale GP to nie piłkarski finał Pucharu Polski. ;)

Flamaster 
Szkółkowicz

Wysłany: Nie 13 Maj, 2018 19:18   

Ja miałem victorinoxa w kapsie i też mnie puścili,może jak mnie macali pomyślał ze to zapalniczka.

Easy_Rider 
Junior na wypożyczeniu
Suzuki Intruder

Wysłany: Nie 13 Maj, 2018 22:37   

Co do kibla... z tego wynika ze w Rybniku nie jest zle na stadionie? :mrgreen:

Fabregas 
Senior

Wysłany: Pon 14 Maj, 2018 07:40   

TomekROWRybnik napisał/a:
dam mi z trzech kieszeni plecaka przetrzepali 1. Jakbym miał nóż zawinięty w sweter to spokojnie wniosę. Obmacywali dokładnie :lol: :lol: Ale z plecakiem już gorzej.

Ta kontrola to kino niezłe, race, petardy, bomby, mozna wnieść wszystko ;p

Najlepszy goście w koszulkach Dudka :mrgreen:
Jeden nawalony w sztynk i nie chcial isc na stadion a drugi mu gada "no chooodź , cały rok na to czekaliśmy" :mrgreen: :lol:

Co do zawodów to niezłe ale ten tor rozpadający się :roll:

ADAM_J napisał/a:
3 ławki na krzyż - jakbyś chciał opierdzielić wuszta to prędzej kurna bym wrócił do domu, odpalił grilla, zjadł, wrócił
i 1 ToiToi ahahah! poważnie, 1...

Obok stadionu była knajpa, jedzenie w miare dobre, mało ludzi i nie czekało się wcale tak długo :P
Ostatnio zmieniony przez Fabregas Pon 14 Maj, 2018 07:42, w całości zmieniany 1 raz  

Wojtas1232 
Junior na wypożyczeniu
Trzymać gaz

Wysłany: Pon 14 Maj, 2018 08:27   

Bo w Warszawie obok stadionu idzie się do zapiecka na pierogi a nie na fuszta :)

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 14 Maj, 2018 09:56   

SGP - z roku na rok robi to wszystko coraz mniejsze wrażenie :-| Wracam tam chyba tylko z nadzieją, że zagrają (w końcu ;) na końcu jako pierwszy hymn Polski :) I chyba nie tylko ja... Ok 55 tys ludzi w jednym miejscu - to nie jest codzienny obrazek...

Same zawody do najnudniejszych nie należały.
Tor z biegu na bieg był coraz bardziej dziurawy - upadki, upadki, upadki... więc nie był to najlepiej przygotowany tor przez Olsena. Potwierdzenie tego można "wyczytać" miedzy słowami wypowiadających się zawodników.

"Miasteczko kibica" dużo mniejsze niż w zeszłym roku...
Toy toi przy takiej ilości ludzi mniej niż u nas na stadionie 8-)
Toalety na samym stadionie pozamykane :!: :!: :!: A jak już się znalazło jakąś otwartą to ... brak wody :roll: :roll:

Ceny po prostu "warszawskie" - piwo "sikacz" po 11 zeta - woda mineralna 7 zł :) popcorn 19 zeta :)

Jak na taki rozgłos, jak na takie zainteresowanie, w tym roku wyglądało to ogólnie gorzej niż w roku poprzednim. Jak na razie mój najlepszy żużlowy wyjazd to DPŚ w Lesznie w zeszłym roku. Warszawka dogonić tego nie potrafi - może dlatego, że to nie jest po prostu żużlowe miasto...

PS. Znajomi z Torunia z roku na rok coraz bardziej zadowoleni z transferów ;-) Oni sami twierdzą, że ekstraligowy mają tylko budżet i stadion...

PS. Znajomi z Łodzi nie są tacy pewni swojego stadionu jak pewny ich stadionu jest kolega mustapha ;) 8-)

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Pon 14 Maj, 2018 15:30   

Piksel wybacz :-P

Toalety pozamykane ? I ty narzekasz ? Jestes tam JEDEN raz w roku. Takie cos powinno Ci zwisac :-)
A kiedy zwracamy na forum uwage w temacie to narzekamy ;) ???? A siusiamy tam ok 10 razy czesciej ...

Miasteczko kibica duzo mniejsze napisałes :( A my tylko narzekamy zeby miasteczko sklepu klubowego było wieksze..... :-P

Nie no tak i sie nasuneło po przeczytaniu Twojego posta bo taki smutny był po prostu.
I ja Ciebie jak najbardziej rozumiem.
Gdyby to była moja 3 conajmniej wizyta na Narodowym to napisałbym cos w podobnym stylu wiec mozemy sobie podac rece.
Natomiast.... 8-)
Byłem 1 raz wiec uczucia powinienenm miec z goła odmienne. Powinienem fruwac niesiony fala dopingu ,wrzucac tysiące zdjec na fejsa i co najwazniejze wrzucac ta cenna informacje Michał jest w podróży po hot doga na Narodowym ;)

Nic takiego nie napisze :(

Ot stadion taki jak byc powinien.Mozna by sie dopierdolic ze za tyle za ile został zbudowany to dupy nie urywa.
Ceny takie jak w Warszawie.
Jako ciekawostke oge podac ze juz na stadionie w strefie jedzonka widnialy na ekranach ceny hot dog plus cola 21
hamburger plus cola 21
zapiekanka plus cola 21 a moze 23.....???

I ludzie widzieli ten baner i tak placili.
Tymczasem wszystko to bez coli kosztowalo 11. A juz w trakcie zawodów 10 a po zawodach 8
Róznice robiła cola ;)

Tor zjebany ale ja byłem 1 raz. Wazne było ,że ktos popełnił bład i juz była mijanka ;)

To co napisał Piksel z kiblami to prawda. W górnych sektorach kible były czynne co trzy wejscia. Naprawde jestem pod wrazeniem ze tłum nie zaczał po prostu lac po scianach.

Jak zawsze byli kibice ci "najwierniejsi" Z duma wykrzykujący nazwe swojego klubu .
Kiedys mnie to bardziej draznił ba nawet wkurwiało.
Teraz to juz bardziej margines ot taki folklor.
Co najciekawsze najgłosniejsi byli w tym temacie kibice druzyn z tych nizszych lig... :roll:
Tłumaczenie ja tu przyjechałem sie bawic i w dupie mam Polaków i kibicuje dzisiaj Artiomowi czy Nickiemu przyjmuje ze zrozumieniem .Ot wszyscy nie możemy byc tacy sami.

Ale jedna kobieca głowa mnie rozjebała. " Nigdy nie kibicowałam Gollobowi (to roumiem) ale Grisza Łaguta im wszystkim pokaze " :roll:
Stadion na Gliwickiej ma podwójne znaczenie :roll:

Dla mnie Cook pojechal naprawde obiecujaco.Ze startu sie trzy razy zabrał.Nawet na to nie liczyłem.
Kibicowałem sedziemu zeby jak najszybciej sie wyrobił i dał rade.
Chociaz zupełnie nie rozumie powtórki w 4 kiedy upadł Dudek i wykluczenia Doyla za tasme.
Pawlicki ma to po mlodszym bracie i tak bedzie robił.Bedzie sie glebił przy byle okazji.

Na starcie było bardzo nerwowo. Nie wiem czy nie lepiej byłoby zeby jakies inne GP inaugurowało sezon. Byłoby mniej stresu wsrod zawodników po odjechaniu czegos wczesniej.

Nie mam komu kibicowac w GP od kiedy nie ma Tomka.
Moze dlatego wszystko tam po mnie spłyneło.
Jeszcze dwa GP w tym roku zalicze i chyba emerytura.
No chyba ze Kacper... :twisted:

TomekROWRybnik 
Senior

Wysłany: Pon 14 Maj, 2018 19:06   

Co do kibla, to chyba miałem szczęście być w tym wejściu gdzie był czynny więc tu nie mogę narzekać... I naszych rybnickich kibli do tych nie ma co porównywać nawet.
Wykluczenie Doyla za taśmę? No jak dotknął to jak miał nie wykluczyć. Tak to wyglądało na telebimie. Może się wypowie ktoś kto w tv oglądał?
Ja też jakoś tak inaczej przeżywam GP odkąd nie ma Tomka... :( Wiele więcej emocji daje mi liga (nawet ta 1).

EDIT
Jeszcze jedno. Zmarzlik jak nie schłodzi głowy to może szybko skończyć karierę... Sobie albo komuś...
Ostatnio zmieniony przez TomekROWRybnik Pon 14 Maj, 2018 19:14, w całości zmieniany 1 raz  

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 14 Maj, 2018 21:24   

Slinotok 007 napisał/a:
Toalety pozamykane ? I ty narzekasz ? Jestes tam JEDEN raz w roku. Takie cos powinno Ci zwisac
A kiedy zwracamy na forum uwage w temacie to narzekamy ???? A siusiamy tam ok 10 razy czesciej ...

Śliniak ;) ale u nas narzekają, że w Toyu jest "brzydko". Tam była impreza międzynarodowa na 55 tys a nie na 10 tyś ;) Jeśli na 55 tyś ludzi 45 tys było by z Rybnika to tam już GP nikt by nie zrobił ;) Porównując czego robić się w tym wypadku nie powinno - u nas jest wzorowo :) a i tak jest źle....

Byłem tam 3 albo i 4 raz z rządu i tak jak wspomniałem, z roku na rok nie czuje większej euforii. Powiedzmy sobie szczerze, ten Mazurek Dąbrowskiego wzruszyłby mnie najbardziej mimo że "uszkodzony mam narząd wywołujący łzy" - jak to mówi moja partnerka ;)

Może wyolbrzymiam albo minimalizuje, ale GP w Warszawie pochłonęło cały nasz sezonowy budżet - a z roku na rok im większa frekwencja tym bardziej jest to okrojone - w zeszłym roku było to Polskie żużlowe F1 pod względem sportowym - w tym odbębnione tak w skrócie...

Pewnie za rok znów pojadę z nadzieją na "Mazurka" ale tylko to jest magnesem... bo samym SGP na narodowym się już przejadłem...

Slinotok 007 napisał/a:
Cook pojechal naprawde obiecujaco.

W tym sezonie to jest asystent :mrgreen: :lol: Nasi rezerwowi zdziałali tam więcej w jednym niż on w całym cyklu zdziała :) On nie powinien, nie ma sprzętu żeby w takim elitarnym gronie się znaleźć... To jest obecnie człowiek który wywołuje uśmiech na twarzy kibiców :D albo politowanie...

Slinotok 007 napisał/a:
wykluczenia Doyla za tasme.

Taśma jak nic - słuszne wykluczenie.

Zresztą upragniony tytuł Doyla spowodował, że zeszła z niego ta sportowa złość, chęć, zaciętość... Jak to powiedział kibic z Torunia - bardziej teraz interesuje się księgowością :D 8-) :mrgreen: :lol:

Odpowiedz do tematu