Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Piłka
Autor Wiadomość
DAVID07 
Senior

Wysłany: Wto 22 Sie, 2017 21:28   

Wyjazdy nasze się skończyły, więc byłby może ktoś chetny na wyjazd do Kopenhagi na mecz Dania - Polska ? ( bilety mamy na sektor gości )

Prawdziwy wyjazd bez tracenia flag w taki frajerski sposób jak było w Lesznie ;-)

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Śro 23 Sie, 2017 12:26   

DAVID07 napisał/a:
Wyjazdy nasze się skończyły, więc byłby może ktoś chetny na wyjazd do Kopenhagi na mecz Dania - Polska ? ( bilety mamy na sektor gości )

Prawdziwy wyjazd bez tracenia flag w taki frajerski sposób jak było w Lesznie ;-)

A będzie rzyganie w busie i wymienianie się szalikami z Danią? Bez tego to ponoć nie wyjazd :D

Sorry, musiałem :D

DAVID07 
Senior

Wysłany: Śro 23 Sie, 2017 21:39   

DonKamillo napisał/a:
DAVID07 napisał/a:

A będzie rzyganie w busie i wymienianie się szalikami z Danią? Bez tego to ponoć nie wyjazd :D

Sorry, musiałem :D

jasne i zdjęcia wspólne na fejsbuka a w bonusie dostaną zaproszenie na piwo do paki ;-)

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 17:59   

grupy w LM

dużo ciekawych spotkań się szykuje :D

tom06 Real 
Senior

Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 20:38   

Legia to jest potęga , Legia najlepsza jest :mrgreen:

Maveral 
Senior

Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 20:50   

Grupa A chyba najbardziej wyrównana. Ciekawie też będzie w grupie C :)

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 20:53   

wydaje mi się że C i H to tzw grupy śmierci :D

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Pią 25 Sie, 2017 19:40   

Polska kopanina przebija swoje wyniki w pucharach z sezonu na sezon :lol: :lol: :lol: :lol:

tom06 Real 
Senior

Wysłany: Nie 27 Sie, 2017 19:17   

Tym razem legioniści nie mogli liczyć na wsparcie trybun. Kibice skupili się na przyśpiewkach uderzających w zawodników. "Takie są fakty, macie za duże kontrakty", "Co się w Tyraspolu stało, że wam bardziej się nie chciało", "Wam na Legii nie zależy, przegrywacie jak frajerzy", "Czy za mało zarabiacie, że wy tak ch... gracie?" - skandowali.

fajni są ci kibice :mrgreen:

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Nie 27 Sie, 2017 22:32   

Piłkarze w polskiej lidze zarabiaja olbrzymie pieniadze zupełnie nie adekwatne do ich umiejetnosci.
To jest oczywiste.
Natomiast to nie jest wina tych chłopaków ze im tyle płaca.
Gdyby jutro szef mi powiedzial ze od jutra zarabiam 80tys za ta sama robote to przeciez nie odmówie....

Działacze klubowi (najczesciej dalej ci sami co 40 lat temu)
Managerowie
Pseudodziennikarze którzy liża dupe zeby dostac bilet albo zeby zawodnik nie odmówił wywiadu
A prawdy nie napisza.
Sam PZPN który szczyci sie sukcesami Reprezentacji a poprzez kolorowe okulary CANAL PLUS zacierał przez ostatnich 9 lat obraz tej nedznej kopaniny.

Kazdy ma w tym swój udział. Klubowi działacze Najwiekszy.

Cała liga jest wartości 600 milionów
Z tego 200 milionów to LEGIA.
A Mioduski odkupujac reszte akcji powiedział ze LEGIA NIE MA PIENIEDZY.

Legią rządzli dresiarze którzy znowu chca ja odkupić.
Za nimi stoii zorganizowana grupa przestepcza handlujaca narkotykami ,samochodami a teraz równiez przemytem uchodzcców.

Jeszcze za tym wszystim stoi popacie obecnie Rzadu który juz wczesniej wspierał chuliganke by dojsc do władzy,
Co by nie mówic kibolstwo w Polsce to solidny elektorat .

Masz kościół i stadion i masz władze ABSOLUTNA.

ps.Jedyne z czego dobrze wspominam PO to walka z kibolstwem.
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Nie 27 Sie, 2017 22:35, w całości zmieniany 1 raz  

messi 
Szkółkowicz

Wysłany: Pon 28 Sie, 2017 18:34   

Slinotok 007 napisał/a:
Za nimi stoii zorganizowana grupa przestepcza handlujaca narkotykami ,samochodami a teraz równiez przemytem uchodzcców.

Może jakies dowody o tej jakies zoorganizowanej grupie....
Większego debilstwa nie czytałem.

Powiedz mi jak obecny rząd wspierał "chuliganke" ?

Chłopie skąd tyś się urwał ?
Ostatnio zmieniony przez messi Pon 28 Sie, 2017 18:42, w całości zmieniany 3 razy  

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Nie 15 Paź, 2017 08:07   

Messi na boisku jestes geniuszem i tego sie trzymaj bo jak widze środowisko kibolskie jest Ci obce .To w sumie nawet lepiej...
Natomiast ... :mrgreen:
Fajnie sie pan Smuda wypowidada o Lewandowskim...
http://sport.tvp.pl/34396...zis-jest-potega

Pan Franek Smuda swoje po Euro zebrał.
Jest to jednak jeden z niewielu trenerów krtórego wiekszosc piłkarzy chwali.
I podobno przed kamerami a w szatni to zupełnie inny człowiek. Jak żaden inny trener ...

tom06 Real 
Senior

Wysłany: Sob 04 Lis, 2017 17:12   

jastrzębie-ROW 2-1

co do meczu, fajny , ciekawy szybki. O dziwo lepszą drużyną według mnie był Rybnik. Mieli troche pecha, nie wykorzystali paru sytuacji i to sie zemściło.
Kibice
z Rybnika, że tak powiem, było ok 500 "kiboli". Klurde, przeciez na mecze do rybnika tylu nie chodzi ? ;-)
ale wiadomo, większość była z zabrza.
Pod koniec meczu ci durnie zaczęli rzucać krzesełkami w kierunki policji. Na dodatek race swietlne poleciały na kibiców Jastrzębia. Bez sensu. Wyzwiska z obu stron przez cały mecz. czyli, normalność na meczach kopanej.
Ciekawy jestem rewanzu przy gliwickiej pod koniec maja. Pewnie też pojade ;-)

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Nie 26 Lis, 2017 13:59   

jeśli to prawda i ten gostek taki jest to ściskam kciuki by trafił do Barcy/Realu i miał wincyj hajsu, by mógł wincyj kupić

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Seru64 
Senior

Wysłany: Nie 26 Lis, 2017 17:09   

Tak, to prawda ;-) w dodatku gdyby jakiś jego kolega z Lecha nie opowiedział o tym dziennikarzowi to nikt by się o tym nie dowiedział. A za to należy mu się jeszcze większy szacunek, bo nie robi tego, żeby podbić sobie sympatię u kibiców, tylko dlatego, że naprawdę chce pomóc. Co do samego Tetteha to co ciekawe na boisku jest uważany za brutala, często wyłącza mu się myślenie i wchodzi w przeciwnika takim sankami, że aż przed telewizorem boli :-P

http://weszlo.com/2017/11...nie-poznalismy/

Odpowiedz do tematu