Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Piłka
Autor Wiadomość
Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Nie 26 Lis, 2017 18:02   

To co zrobił dzis Daniele de Rossi w meczu Genoa-Roma to chamstwo .
Ale to jak zprzeczał ze nic nie zrobił to czyste skurwysynstwo.
Dlatego własnie nie żal mi w ogóle braku komediantów z Italii na MŚ.

Maveral 
Senior

Wysłany: Pią 01 Gru, 2017 17:32   

No i jak skomentujecie grupy MŚ? Jeśli chodzi o Polaków, to nie jest źle. Wydaje mi się, że łatwiejsza jest chyba tylko grupa A. Za to w grupach D i F będzie ostra młócka :)

Grupy MŚ 2018
Ostatnio zmieniony przez Maveral Pią 01 Gru, 2017 17:32, w całości zmieniany 1 raz  

Bartek 
II ligowiec

Wysłany: Pią 01 Gru, 2017 17:49   

jak dobrze pójdzie to może być ćwierćfinał z Niemcami :-)

Bart 
Junior
666

Wysłany: Pią 01 Gru, 2017 18:41   

Historia uczy, że dla Polski łatwa grupa okazują się tą trudną. :lol:

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Nie 03 Gru, 2017 20:57   

https://www.meczyki.pl/sk...c_milan_22.html

Jak ktos nie widział piłkarskiego wydarzenia weekendu... ;)

[ Dodano: Śro 13 Gru, 2017 23:12 ]
Mało ze ta liga jest nieudolna...
To kiboli tez maja poniżej kibolskiego minimum .

Cracovia na meczu zaatakowała Wisłe petadrami .
Debile nie wyliczyli odpowiedniej odległosci i nic praktycznie nie doleciało celu. A ci z Wisły trafiali w dach własnej trybuny...
:lol:
:lol: :lol:

Czystej postaci cyrk :mrgreen:

[ Dodano: Sob 16 Gru, 2017 20:11 ]
Guardiola nakopal swoi przeciwnikom jak kiedys Lewandowski..

muvi 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 23 Mar, 2018 11:03   

Wybiera się ktoś na mecz Polska- Korea do Chorzowa? Ktoś ma pomysł gdzie zaparkować autem?

Zakaz wjazdu na teren Parku Śląskiego i na osiedle tysiąclecia oraz zamknięty parking pod stadionem.

Co mam zostawić auto gdzieś w Katowicach i szukać tramwaju lub busa? Paranoja jakaś.

Bart 
Junior
666

Wysłany: Pią 23 Mar, 2018 13:17   

Tu masz rozkład jak to będzie wyglądać.
http://www.dziennikzachod...korea,13024793/

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Sob 31 Mar, 2018 21:59   

normalnych goli to on chyba strzelać nie potrafi :D

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Wto 10 Kwi, 2018 23:27   

buahahaha

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Sob 14 Kwi, 2018 22:57   

Rafał Stec (jedyny powod dla ktorego warto czytac Wyborczą)

Nie chcę jeszcze niczego przesądzać, ale tzw. ekstraklasa ma spore szanse obalić wszelkie reguły sportowe i matematyczne - zostać pierwszymi rozgrywkami w dziejach, w których lider tabeli przegrał prawie wszystkie mecze.

:mrgreen:
:mrgreen: :lol: :lol:

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 20 Cze, 2018 11:17   

Piłka nie jest moją ulubioną dyscypliną sportową. Z racji że zbliżały się Mistrzostwa zobaczyłem w zeszłym tygodniu mecz z Łotwą - fajnie, że wygrali, oglądało się to przyjemnie. Niestety jak to bywa wychwalanie pod niebiosa przez "ekspertów" sięgało apogeum 8-) Z kim my to zagramy jak wyjdziemy z grupy itd itp. Mecze naszej reprezentacji oglądam zawsze jak są jakieś mistrzostwa - tak tez jest teraz :) Już przed rozpoczęciem Mundialu mówiłem znajomym, że ten napompowany balonik pęknie w pierwszym meczu - i nie dlatego żeby ich wkurw.. tylko z przeczucia - a może z przesytu reklam w których występuje Nawałka i reszta "brygady".

Senegal we wczorajszym meczu był dosłownie wszędzie w odpowiednim czasie, mieli precyzyjne podania, i byli po prostu szybsi. Natomiast dwie bramki które zdobyli, można powiedzieć, że dostali w prezencie. Najtrafniejszym określeniem jest : Byli po prostu od nas lepsi.

Życzę sobie i kibicom, żeby nasi z grupy wyszli. Żeby te mistrzostwa nie skończyły się dla naszej reprezentacji zbyt szybko.

To są przede wszystkim sportowcy-piłkarze. Więc może najpierw wynik - jakieś większe osiągniecie jako reprezentacja - a dopiero potem reklamy, gwiazdorstwo i fajny zaczes ?? Złym prorokiem nie chce być, i mam nadzieję, że w niedziele nie trzeba będzie zaśpiewać "nic się nie stało"...

Bart 
Junior
666

Wysłany: Śro 20 Cze, 2018 11:58   

Piksiński, grali z Litwą, nie Łotwą. ;)
Jeśli chodzi m.in. o ten mecz towarzyski, to nic mnie bardziej nie irytuje niż wygrana Polaków. Po każdym takim "sukcesie" piłkarzyki myślą, że są mistrzami. A potem tylko garnitury, fryzury, reklamy, śmieszkowanie do kamery...

Powtórzę co napisałem na szałotboksie: Po niezłym Euro dziennikarze wmówili kibicom, że są drużyną światowej klasy, a po udanych eliminacjach uwierzyli w to sami piłkarze. Prawda jest taka, że z europejskich nieudaczników stali się europejskimi średniakami i nic więcej. Natomiast od jakiegoś czasu mamy maksymalne pompowanie balonika.
A to Zieliński piłkarz światowej klasy, a to Lewandowski najlepszy napastnik, a to Turbogrosik (z drugiej ligi) napędza drużynę, a to Błaszczykowski ma charakter, Nawałka trener od mentalności, itd.
Dziennikarze wciskali propagandę sukcesu: Senegal słaby, Kolumbia średnia, Japońce słabi, tylko Polacy to faworyci, bo przecież po karnych przeszli Szwajcarię na Erło i dopiero w karnych przegrali w Portugalią więc są moralnymi Mistrzami Europy.

No a co ciekawe ci sami dziennikarze, którzy chwalili trenera i piłkarzy, cmokając ich przy każdej okazji po dupie, mieszają ich teraz z błotem. Co jeden to mądrzejszy jakie błędy popełnił Nawałka, kto powinien grać, a kto nie, przecież było wiadomo, że ten i tamten się nie nadają itd. itp.
Brakuje w tym wszystkim umiaru, albo w oczach ekspertów i kibiców są mistrzami świata, albo gnojami bez ambicji i umiejętności.

Sam mecz był kiepski, ale nie aż taki tragiczny, murziny żadnej przewagi nie mieli, gole z niczego w sumie. Jeszcze nie wszystko stracone, bo zarówno Kolumbia jak i Japonia w swoim meczu też nic ciekawego nie pokazały, więc jest o co walczyć. Chociaż najśmieszniejsze jest to, że teoretycznie nawet przy 6 punktach Polacy i tak mogą jechać do domu. :mrgreen:

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Nie 24 Cze, 2018 01:25   

Nie hejtuje.Ale po tym meczu z Senegalem prózno szukac pozytywów.
Mecz nam zjebał Nawałka który przyzwyczaił sie do nazwisk.
I brakło mu zwyczajnie jaj które nieli Górski i Piechniczek kiedy zaskakiwali przeciwników stawiajac w waznych mecach na młodziaków którzy zapierdzielali.

Krychowiak-Ponad rok poza grą (nie mydlic mi tu oczu kilkunastoma wystepami w WB)
Szczęsny -sezon bez gry (nie mydlic mi tu oczu kilkoma wystepami w silnej lidze wloskiej)
Błaszczykowski- chyba juz 3 lata bez gry
Milik- ponad rok bez gry
Grosicki-sezon praktycznie bez gry

To mamy pół składu ktore nie powinno wystapic ZDANIEM NAWAŁKI KIEDY OBEJMOWAŁ REPREZENTACJE !!!

Przeciez to on zapowiedział ze grac beda Ci którzy graja NACODZIEŃ W KLUBACH.
Inaczej on mial tego nie widzieć.

Można by zażartowac ze gdyby zagrały ich żony to wynik 1-2 wcale nie jest taki zły bo nie zagrałyby gorzej ;)

Nie widze podstaw do optymizmu.
Niemozliwe jest praktycznie zeby druzyna która zagrała takie dno nagle przeistoczyła sie w druzyne świetną. Potwierdzaja to wyniki na turnieju.
Pierwsza kolejka potwierdza forme druzyn w druzgiej kolejce. Wyjatkiem sa Niemcy ale to przeciez nic niezwykłego.

Gdzie sa SAzymanski czy Zurkowski którzy ZASŁUZYLI na powołanie?
Co tam w Ogole robi Peszko? Kurwa CO ON TAM ROBI?
Dlaczego nie grał Fabiański który nigdy nie zawiodł w reprezentacji a grał Szczesny? Bo Szczesny ma wiekszy pysk (czyt charakter) :roll: :roll: :roll:

Pisze tak a pewnie jutro wygraja i całe te moje wypociny szlag trafi ale ja spoojnie obstawiam ze nas opierdola dwoma golami 1-3 przynajmniej.

Czy ten tekst to hejt czy krytyka ktos potrafi mi odpowiedziec ?

Bart 
Junior
666

Wysłany: Śro 18 Lip, 2018 18:37   

Andrzej Twarowski wraca do Canal+.
Wyglądało, że to C+ nie może żyć bez duetu Twarowski-Smokowski, a tu powoli okazuje się, że jest odwrotnie.
Tak jak go cenię i szanuję to wychodzi, że skończyło się rumakowanie. ;)

Chyba nie tak wyobrażał sobie rozpoczęcie kariery po odejściu z C+, np. radio które wpółtworzył szybciej upadło niż zaczęło działać...

Ale to dobrze, bo wolę go jako komentatora i prowadzącego niż eksperta.

Fabregas 
Senior

Wysłany: Czw 19 Lip, 2018 09:10   

Ale te radio to jakas masakra, kto tego słuchał?
tak czy siak, fajnie,że wrócił ;) Jeszcze jakby Smokowski też wrócił to byłoby idealnie choć Enka nadal traci ligi na rzecz Eleven

Odpowiedz do tematu