Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Motoryzacja
Autor Wiadomość
Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 09 Sie, 2009 15:15   Odp: Motoryzacja

Najprowdopodobniej na pokrywie wlewu paliwa....

Adamus999 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 09 Sie, 2009 15:37   Odp: Motoryzacja

Zaglondołech ale nima jest jedynie podane cisnienie w oponach jakie powinno byc. Niby w Astrach na progu pisali ale tam tez niema. Ale jesli dalej byda mioł problym z znalezieniem numeru to poprostu odkrece wlew z baku :)

dem 
Junior

Wysłany: Wto 11 Sie, 2009 19:44   Odp: Motoryzacja

prawie jak motoryzacja
takie zabawki amerykanie mieli kilkadziesiat lat temu... strachsie bac co maja teraz... w latach 50 u2 latal nad Rosja :P ...

Atlus 
Junior na wypożyczeniu
Jeździec bez głowy

Wysłany: Wto 11 Sie, 2009 23:36   Odp: Motoryzacja

http://www.scigacz.pl/Poj...osci,10253.html - wiele dający do myślenia artykuł na temat motocyklistów (sam się do nich zaliczam. Śmigam sobie na Jawie 350 TS z 89 r.). Bardzo słuszne podejście autora tekstu do sprawy mentalności polskich motocyklistów.

Kuczer 
II ligowiec

Wysłany: Sob 15 Sie, 2009 16:16   Odp: Motoryzacja

Trabant powraca - na salonie we Frankfurcie niemieckie Herpa Miniaturmodelle produkujące od blisko 20 lat miniaturowe modele aut zaprezentuje prototypowy samochód silnie inspirowany klasykiem NRD. Dwa lata temu pokazano model w skali 1:10, oto on:

[img width=600 height=360]http://img196.imageshack.us/img196/4895/61429029.jpg[/img]
[img width=600 height=360]http://img193.imageshack.us/img193/644/67080468.jpg[/img]

Nowy Trabant (firma zakupiła prawa do nazwy) ma mieć elektryczny napęd (baterie, panele słoneczne na dachu), dzięki któremu będzie mógł przejechać do 250 km. Firma przewiduje wprowadzenie auta do produkcji w roku 2012.

Teraz tylko czekać aż wznowią produkcję zmodyfikowanego Malucha ;)

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Sob 15 Sie, 2009 16:18   Odp: Motoryzacja

brzydkie bo ma drzwi z tylu !

a swoja droga nie wierze w takie powroty bo.........

przeciez pare lat temu wykupiono Wartburga - nazwe - i zrobiono sportowy woz, prototyp i na tym sie skonczylo

[img width=532 height=400]http://syrena.nekla.pl/forum/files/wartburg1_830.jpg[/img]

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Kuczer 
II ligowiec

Wysłany: Sob 15 Sie, 2009 16:23   Odp: Motoryzacja

Zależy od chęci i pieniędzy inwestora :)
BMW wykupiło Mini Coopera i udanie wskrzesiło tę markę. Fiat odrestaurował Abartha.
Można by podać więcej takich przypadków. Ale Trabiemu życzę jak najlepiej, jakoś zawsze wywoływało uśmiech na mojej twarzy :D

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Sob 15 Sie, 2009 16:30   Odp: Motoryzacja

abarth to byla firma tuningowa w gwoli scislosci :p

a ja zrobilem nawet prototyp malucha

co na niego powiecie ?

[img width=600 height=311]http://www.img-share.com/image/5944.jpeg[/img]

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Kuczer 
II ligowiec

Wysłany: Sob 15 Sie, 2009 16:33   Odp: Motoryzacja

Prześlij tę fotę Woffindenowi. Może się skusi :D

DAVID07 
Senior

Wysłany: Wto 25 Sie, 2009 21:44   Odp: Motoryzacja

Był może ktoś 23.08.09r na wyścigach równoległych 1/4 mili w Kamieniu Śląskim ??
Było zajefajnie ;)
Mnóstwo ludzi,jet car,dużo atrakcji..
Ostatnio zmieniony przez DAVID07 Nie 06 Wrz, 2009 14:07, w całości zmieniany 1 raz  

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Nie 06 Wrz, 2009 10:59   Odp: Motoryzacja

Piksinski Ty cos mowiles o tajlach do aut itd itp ..
macie takie pokrowce ? :
[img width=533 height=400]http://izismile.com/img/img2/20090811/only_in_russia_67.jpg[/img]

Atlus 
Junior na wypożyczeniu
Jeździec bez głowy

Wysłany: Wto 08 Wrz, 2009 13:37   Odp: Motoryzacja

A ja mam pytanie do fanatyków dwóch kółek innych niż żużlowe. Czy ktoś miał już styczność z nową Hondą VTR 250? Jako maniak wszelkie maści V-Twinów myślę poważnie nad zamianą mojej stareńkiej jawy 350 TS na używaną VTR 250 (sprowadzaną z japonii gdzie jest bardzo popularna). Owa Honda mimo mniejszej pojemności od jawy ma większą moc (około 32 km w zupełności mi wystarcza, nie kręcą mnie rozhukane litry i 180 koni), mniejsze spalanie no i ten pomruk. Kocham głos V-Twinowego silnika, a zainstalowanie wydechu Neptune jeszcze potęguje i tak bardzo ładny głos jak na motocykl o pojemności 250 ccm. Na dowód daję link do krótkiego filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=xrBycoeFuIQ
osobiście bardzo mi przypomina potężniejszego v-twina jakim jest Suzuki SV 650
Za wszelkie opinie na temat mniejszej VTR serdeczne dzięki
edit: wygląd także niczego sobie, przyznajcie (widać inspirację z włoskich maszyn ducati Monster, szczególnie jeżeli chodzi o stylistykę tyłnego zawieszenia w motocyklu Hondy i zastosowania kratownicowej ramy)
Ostatnio zmieniony przez Atlus Wto 08 Wrz, 2009 13:54, w całości zmieniany 1 raz  

grabuss 
Senior

Wysłany: Wto 13 Paź, 2009 14:40   Odp: Motoryzacja

Mam pytanie do użytkowników z większym doświadczeniem diesla w samochodzie....czy jest on opłacalny bardziej niż benzyna?Większość moich kumpli namawia mnie do kupna samochodu z dieslem a mnie mimo wszystko ciągnie ku benzynie ;)

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 13 Paź, 2009 18:33   Odp: Motoryzacja

grabuss napisał/a:

Mam pytanie do użytkowników z większym doświadczeniem diesla w samochodzie....czy jest on opłacalny bardziej niż benzyna?Większość moich kumpli namawia mnie do kupna samochodu z dieslem a mnie mimo wszystko ciągnie ku benzynie ;)

Silniki diesla sa bardzo wytrzymale. To wielka zaleta tych silnikow. No i spalanie, przy normalnej jezdzie nie jest pozeraczem paliwa, a to w dzisiejszych czasach dla nas najwazniejsze :) Tez zalezy jaka ma byc pojemnosc tego diesla, klient ma vw lupo 1.2 w tiptronicu, pali mu to 2,5 ltr ropy na 100km w miescie. Trasa przy ok 160 km/h spalilo 4,5 ltr....Mam Corse B 1,7 D (fakt raczej jezdze drugim samochodem bo preferuje raczej sportowe samochody) rocznik 1999, przez dziesiec lat wymienilem oleje filtry klocki i plyny chlodnicze, rozrzad.

A swoja droga jak dbasz tak masz....Bedziesz dbal o samochod to diesel czy benzyna odwdzieczy ci sie tym ze wsiadasz i jedziesz przez dlugie lata....

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Wto 13 Paź, 2009 19:08   Odp: Motoryzacja

Na spalaniu mozna zaoszczędzić, gorzej jeśli się 'zepsuje' koło dwumasowe ze sprzęgłem :P

Odpowiedz do tematu