Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Motoryzacja
Autor Wiadomość
ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Pon 14 Sty, 2019 08:59   

są takie elektroniczne lokalizatory co wiadomo kosztuje
ale można też zakupić zagłuszacz

niech sobie puści malanowskich

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

kaniakaniowski 
Senior

Wysłany: Pią 25 Sty, 2019 00:51   

Czy ktoś zna kogoś kto potrafi przerobić lub przerabia lampy samochodów sprowadzonych z USA tak by pasowały na rynek EU ?
pzdr

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pią 25 Sty, 2019 12:14   

Nie jestem w temacie. Wydaje mi się, że to tylko kwestia wymiany lamp na te obowiązujące w Eu.

Pawlus 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 25 Sty, 2019 14:15   

ktos moze uzytkuje audi a4 2.0 tfsi po lifcie 2015. co to za motor itp aaa w LPG :)
sprowadzony z USA, jak z dostepnoscia czesci ?

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Pią 25 Sty, 2019 14:27   

Pawlus napisał/a:
co to za motor itp aaa w LPG
z tego co mi się wydaje, tam jest bezpośredni wtrysk paliwa więc z LPG to raczej nie bardzo

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

ebul 
Senior

Wysłany: Pią 25 Sty, 2019 18:42   

kaniakaniowski napisał/a:
Czy ktoś zna kogoś kto potrafi przerobić lub przerabia lampy samochodów sprowadzonych z USA tak by pasowały na rynek EU ?
pzdr

Jak byłem na przeglądzie, to właściciel polecił mi zakład, który zajmuje się regeneracją lamp, sam korzystał i naprawdę polecał, nie chodzi tu tylko o zewnętrzną polerkę, ale regeneracja blend, itd. więc może oni będą w stanie coś zaradzić. Tak się składa, że jutro będę jednym samochodem na przeglądzie, to zobaczę czy ma jeszcze ulotki, a ogólnie popytam jak to z tymi lampami z USA'a jest.

Pawlus 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 25 Sty, 2019 21:36   

Adam, ta audica juz ma zalozony gaz, tylko pytanie jak to dziala:) podobno spalanie ok 6l gazu i 2l 95

kaniakaniowski 
Senior

Wysłany: Pią 25 Sty, 2019 23:17   

ebul napisał/a:
kaniakaniowski napisał/a:
pzdr

Jak byłem na przeglądzie, to właściciel polecił mi zakład, który zajmuje się regeneracją lamp, sam korzystał i naprawdę polecał, nie chodzi tu tylko o zewnętrzną polerkę, ale regeneracja blend, itd. więc może oni będą w stanie coś zaradzić. Tak się składa, że jutro będę jednym samochodem na przeglądzie, to zobaczę czy ma jeszcze ulotki, a ogólnie popytam jak to z tymi lampami z USA'a jest.

Super.
Znalazlem jeden zakład, który to robi ale jest w Piekarach Śląskich. Dość daleko.
pzdr

ebul 
Senior

Wysłany: Pią 25 Sty, 2019 23:55   

Nie wiem czy o tym samym nie myślimy, bo to nie są okolice Rybnika, jutro napiszę...

Te Piekary tofirma TMC , natomiast kierownik mi powiedział, że przeróbką z USA ma namiar na firmę/ gościa z Kłokocina, ponoć nie wszystko da się przerobić ($$), kontakt prześlę Ci na priv
Ostatnio zmieniony przez ebul Sob 26 Sty, 2019 11:59, w całości zmieniany 1 raz  

Adrians 
Senior

Wysłany: Czw 31 Sty, 2019 20:29   

Dostałem w prezencie kamerkę samochodową. Pytanie - czy gdzieś w okolicy ktoś mi to zamontuje za rozsądne pieniądze? Chodzi mi o schowanie kabli żeby to się jakoś prezentowało i nie przeszkadzało w jeździe.

igła 
Grand Prix Rider

Wysłany: Czw 31 Sty, 2019 20:33   

jak znajdziesz to daj znac :D Mam to samo, jakies speca co schowa kable i podepnie sie do prądu

PozdROWienia
Igła

TrackMan 
Senior
ROW

Wysłany: Pią 01 Lut, 2019 12:45   

Wilaszek na Marie Curie Skłodowskiej takiego czegoś by nie zrobił? Popytaj u Niego :D

alvares 
Senior

Wysłany: Nie 03 Lut, 2019 12:57   

Swiatla do jazdy dziennej a w samochodzie idiota.

Po obfitych opadach deszczu i dodatniej temperaturze poranek przywitał tyszan mgla.
Jade dwupasmowka. Wiekszosc kierowcow jedzie rozsądnie, trzyma bezpieczny odstep, nie szaleje z predkoscia, niektorzy wlaczyli przeciwmgielne.

Pojawil sje tez idota, ktory jechal wylacznie na swiatlach do jazdy dziennej, gdzie z tylu nic nie jest oswietlone, nawet tablica rejestracyjna.
Ja wiem, ze swiatla do jazdy dziennej zabraniaja aby cokokwiek z tylu sie swiecilo (co moim zdaniem jest igraniem z bezpieczenstwem) ale nie potrafie zrozumiec takiej nieodpowiedzialnosci kierowcy.
To proszenie sie o to aby inni nierozwazny, nieskupiony kierowca wjechal w tyl jego auta.
Coraz wiecej widze takich sytuacji. Nie slysze jednak aby drogowka robila lapanki na kierowcow, ktorzy w zlych warunkach widoczności nie jada na swiatlach mijania.

Coz, musialem sie uzewnetrznic.

muvi 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 03 Lut, 2019 17:54   

W jakich autach to chcecie zamontować (marka,model,rocznik) ?

adamb 
I ligowiec
adamb

Wysłany: Nie 03 Lut, 2019 19:15   

alvares napisał/a:
Swiatla do jazdy dziennej a w samochodzie idiota.

Po obfitych opadach deszczu i dodatniej temperaturze poranek przywitał tyszan mgla.
Jade dwupasmowka. Wiekszosc kierowcow jedzie rozsądnie, trzyma bezpieczny odstep, nie szaleje z predkoscia, niektorzy wlaczyli przeciwmgielne.

Pojawil sje tez idota, ktory jechal wylacznie na swiatlach do jazdy dziennej, gdzie z tylu nic nie jest oswietlone, nawet tablica rejestracyjna.

Ja wczoraj jadąc z Niemiec na A10 widziałem (a w zasadzie dostrzegłem) typa jadącego z włączonymi jakimiś chińskimi ledami pod zderzakiem... dodam, że napier...ł intensywnie śnieg (widoczność 30-50m max) i wszyscy jechali grzecznie 100km/h, większość z włączonym p.mgłowym tylnym, ale nie on ! Jemu z tyłu w śnieżycy nie świeciło dokładnie nic :roll:
Ten stwierdził, że całkowicie biały pas to idealna droga by sprawdzić jak zimówki się spisują przy ok. 130 km/h w jego 20 letnim Sharanie.
Rejestracja KNT pozwoliła mi zrozumieć góralską fantazję... pół biedy jeśli sam się zabije (naturalna selekcja), gorzej jak pozabija innych.
Niestety wielu nigdy nie powinno mieć prawa jazdy, bo jazda autem zmusza do myślenia.

Odpowiedz do tematu