Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Boks, MMA i inne
Autor Wiadomość
Szymon70 
Senior
Szymon

Wysłany: Pią 27 Lis, 2015 19:03   

Jeśli ktoś chce, to mam na sprzedaż bilety. :)

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Sob 28 Lis, 2015 10:41   

Mieczysław, jakiś stream na dzisiejsze KSW ?? :)

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Sob 28 Lis, 2015 13:50   

śledź ok 18-19 sb to będę tam podrzucał linki aktywne :D

Adamo84 
Junior

Wysłany: Śro 13 Sty, 2016 20:17   

Zaczęło się :)

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Sob 16 Sty, 2016 21:52   

Walka Wider - Szpilka ok. 5:25 ma się rozpocząć :)

Cytat:
W Stanach Zjednoczonych za transmisję gali odpowiada Showtime. W Polsce przekaz rozpocznie się od 2:00 na kanałach Polsat i Polsat Sport.

Główna karta walk gali w Barclays Center:

Adam Kownacki (12-0, 10 KO) vs Danny Kelly (9-1-1, 8 KO), 8 rund
Mike Lee (15-0, 9 KO) vs Joseph Gardner (11-8-1, 1 KO), 8 rund
Wiaczesław Głazkow (21-0-1, 13 KO) vs Charles Martin (22-0-1, 20 KO), 12 rund

Walka wieczoru:
Deontay Wilder (35-0, 34 KO) vs Artur Szpilka (20-1, 15 KO), 12 rund

Szymon70 
Senior
Szymon

Wysłany: Nie 17 Sty, 2016 09:57   

I już po walce :D Szpila gigantyczny progres szczególnie widać po sposobie poruszania,no prowadził cały czas do 9 rundy i chyba trochę pewność siebie go zgubiła, bo wszedł na prawą rękę Wildera i w takiej sytuacji nikt by tego nie przyjął inaczej niż Artur czyli leżąc na deskach minute w lekkim śnie... Szkoda, bo gdyby walka toczyła się tak jak do tej 9 rundy, to mamy nowego mistrza, pierwszego...

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Nie 17 Sty, 2016 10:17   

igła 
Grand Prix Rider

Wysłany: Nie 17 Sty, 2016 12:09   

Walka w wykonaniu Artura bardzo dobra do momentu KO. Niestety schodził nisko by uderzyć lewą i w tym momencie nadział sie na prawy bez żadnej amortyzacji. Tak to był aktywny, trafiał, prezentował udane kombinacje oraz uniki.

PozdROWienia
Igła

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Nie 17 Sty, 2016 12:33   

Wiecie co będzie teraz najgorsze...?
Nie bedzie sie pamietało ,że walczył dobrze i był naprawde dzielny.
Każdy będzie go pamietał za ten nokaut . Bo rzeczywiście był to Knockdown klasyk.
Artur co by nie gadać zbyt wiele szarych komórek w głowie nie posiada.
Po tym ciosie ok 10% bedzie miał jeszcze mniej.
Ze dwa lata poczekamy aż znowu ktoś da mu szanse.
Szkoda kurcze.... Ja go naprawde lubie.
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Nie 17 Sty, 2016 12:34, w całości zmieniany 2 razy  

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Nie 17 Sty, 2016 12:57   

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Wto 19 Sty, 2016 17:40   

haha :D

Adamo84 
Junior

Wysłany: Śro 17 Lut, 2016 07:13   

http://www.fakt.pl/sporty...uly,611436.html

Adamo84 
Junior

Wysłany: Śro 17 Lut, 2016 17:22   

Otwarcie KSW 11 hahaha :lol:

Romans Najmana z córką prezydenta czyli otwarcie KSW 11

Samo otwarcie KSW 11 powinno wielu dać odpowieź w jakim celu tacy zawodnicy jak Marcin Najman, Przemysław Saleta , Mariusz Pudzianowski zostali sprowadzeni do KSW. Celebryci mieli spowodować by MMA przebiło się do świadomości zwykłych Polaków i MMA przestało być traktowane jako sport z poddziemia, brutalne walki w klatkach. Myślę że walka Mariusza Pudzianowskiego z Najmanem zrobiła swoje. Do KSW 12 MMA mało kto się interesował, teraz to jeden z najpopularniejszych sportów w Polsce. Chodź trzeba przyznać że Mariusz Pudzianowski z pozycji celebryty stał się zawodnikiem MMA pelną gębą. Marcin w 2009 roku zamiast w stronę sportu poszedł za bardzo w stronę show. Jak się to dla niego skończyło wszyscy wiemy chodź w jakimś stopniu cel osiągnął, zarobił mnóstwo kasy i stał się jeszcze bardziej popularny, w negatywnym znaczeniu ale on na tym trzepał kasę. Notowania Marcina Najmana po porażce z Burneiką spadły bardzo nisko i on sam zdawał sobie z tego sprawę. Ale postanowił dać sobie jeszcze jedną szansę ale nie biorąc walki z mocnymi zawodnikami czy głośnymi nazwiskami tylko na odbudowę z kimś mało znanym. Wygrał dwie walki w boksie, jedną w MMA. 15 kwietnia stoczy walkę w formule K1 z Jahmaiem Satischem z którym miał walczyć własnie podczas tego KSW 11 z ktorego materiał wyzej, ale z powodu kontuzji nie zawalczyl. Sumiennie podszedl do treningow, przygotowuje sie od kilku miesiecy. Pomagają mu w przgotowaniach tacy byli zawodnicy jak Andrzej Gołota, Henryk Zatyka, Lukasz Wabnic który przygotowuje Marcina pod kątem K1 (szkoda że takich treningów zabraklo przed rewanżową walką Marcina z Saletą).

Apropo Henryka Zatyki :)

Ostatnio zmieniony przez Adamo84 Śro 17 Lut, 2016 18:05, w całości zmieniany 2 razy  

Adamo84 
Junior

Wysłany: Nie 21 Lut, 2016 23:51   

http://www.polsatsport.pl...undzie_6370899/

Szkoda mi Zimnocha i to bardzo ale nie potrafię zrozumieć sposobu jego boksowania w tej walce. Mollo jest bardzo silnie bijącym zawodnikiem. Wystarczyło by Zimnoch go męczył lewym prostym i chodził na nogach. Mollo nie wytrzymał by więcej niż 4 rundy, ważył aż 109 kg. Zwróćcie uwagę ze Mollo nie ruszył od początku na Zimnocha, ale gdy zobaczył ze on nie ma nóg ruszył na niego. Zimnoch wdał się w bijatykę z zawodnikiem mocno bijącym i to na dodatek w pierwszej rundzie gdzie jak wiadomo ten będzie miał najwięcej siły. Najgorsze jest to że przegrywa w 1 rundzie z zawodnikiem który wrocił po 3 letniej przerwie. Szkoda ale takich w Polsce mamy bokserów w ciężkiej : Rekowski przegrywa z Aqilerą, Szpilka z Wilderem, Wach z Powietkinem. Nie za wesoło ta waga ciężka w Polsce wygląda. A nowych prospektów nie widać na horyzoncie. Ja wierze że Szpila pokarze jeszcze na co go stać. A Zimnoch? Całkowita zmiana i przebudowa mięśniowa i poprawa pracy nóg. Nie podoba mi się sylwetka Zimnocha jak na kategorie ciężką. Mollo jak przejdzie solidnie jeden okres przygotowawczy i dojdzie do wagi poniżej 105 kg to może dać jeszcze wiele ciekawych pojedynków.

rafal_1986
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Sob 07 Maj, 2016 18:37   

Pokazują gdzieś walkę K.Pulev - D.Chisora (gala w Hamburgu) ????

Odpowiedz do tematu