Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Boks, MMA i inne
Autor Wiadomość
Bart 
Junior
666

Wysłany: Pon 29 Maj, 2017 19:10   

Nie za bardzo interesuję się sportami walki, ale wobec ogólnopolskiej sraczki w temacie KSW ciężko od tego tematu całkowicie uciec. ;)
Bardziej od walki Popka z Koksem zaciekawiła mnie reakcja publiczności na wygranie walki przez Mameda Khalidova. Nie rozumiem tego, jeszcze do niedawna facet był idolem wszystkich kibiców interesujących się tym sportem, był noszony na rękach, jego walki budziły największe zainteresowanie. Polak, swój chłop itd. itd.
Khalidov swoją osobą wypromował to całe KSW (nie wiem jak wysokie miejsce pod względem sportowym ta federacja zajmuje na tle innych), a tu taka niechęć... Ok, rozumiem, że wąsaty janusz może nie myśleć tymi kategoriami, ale skąd taka zmiana? Teraz nagle gwizdy i niezadowolenie, bo wygrał walkę... Bo powiedział, że jest muzułmaninem (raczej tego nigdy nie ukrywał), wypowiedział się na temat uchodźców, albo zrobił se zdjęcie z karabinem? :lol:
Chcąc nie chcąc przewinęło mi się trochę komentarzy, ogólnie rzecz ujmując Mamed ma siedzieć cicho (a raczej wyp... z Polski) bo jest w tym kraju gościem. Człowiek, który już sporo czasu mieszka w Polsce, reprezentuje Polskę, mówi po polsku lepiej niż niejeden Sebix-patriota, który (od niedawna) go nienawidzi! :-D
Nie wiem, czy w innych krajach takie rzeczy by się działy, raczej wątpię, ale u nas oczywiście ze skrajności w skrajność... To kolejny argument, który mnie utwierdza w przekonaniu, że Polacy to wyjątkowo głupi naród.

Bartek 
II ligowiec

Wysłany: Pon 29 Maj, 2017 19:48   

Bart napisał/a:
albo zrobił se zdjęcie z karabinem?

właściwie to tak :-)

Była jeszcze akcja z hymnem al-kaidy https://www.youtube.com/watch?v=m3sGHg_5jqE

Ale ogólnie to chyba to chyba gwizdali decyzję sędziów. Na wejściu Mameda chyba nie było gwizdów.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 30 Maj, 2017 11:40   

https://sportowefakty.wp.pl/mma/690494/szefowie-ksw-tlumacza-dlaczego-gwizdano-na-mameda-chalidowa

Tu jest to opisane o co chodziło dosyć szczegółowo ;)

Generalnie ludzie nie do końca kumają punktowanie w MMA i stąd niezadowolenie z werdyktu - choć odkąd Mamed nazwał siebie radykalnym muzułmaninem - tak sympatia do tego zawodnika diametralnie zmalała.

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Pią 23 Cze, 2017 19:14   

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pią 23 Cze, 2017 20:02   

żenada...

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Nie 27 Sie, 2017 07:57   

kto walki nie widział :D

Adamo84 
Junior

Wysłany: Sob 09 Gru, 2017 14:26   

[ Dodano: Sob 23 Gru, 2017 00:55 ]
Zawodnicy i kibice na wazeniu przed KSW 41 w Spodku śpiewali - TOMASZ GOLLOB !

http://www.polsatsport.pl...oba/?ref=slider

[ Dodano: Pią 06 Kwi, 2018 18:12 ]
Ostatnio zmieniony przez Adamo84 Sob 23 Gru, 2017 00:52, w całości zmieniany 1 raz  

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Nie 27 Maj, 2018 06:57   

Juz tyle dni po imprezie a Wy dalej nie w domu ;) ?
Musiało byc super ;)
A tak na poważnie to po tej Narodowej gali boksu ludzie chcą zmieniać obywatelstwo...
Jakim prawem coś takiego można nazywać Narodowa?

Przypadkiem obejrzałem akurat symulacje walki Nimana gdzie koles rezygnuje ponieważ tamten obiecał nie bić w szczepionke.
Inny sie wycofał bo go głowa bolała.
Narodowy wstyd.
Podobno 1 i ostatni raz.
Tylko dla idiotów.

PINO84 
Senior

Wysłany: Śro 06 Cze, 2018 00:14   

A czego się było spodziewać innego slinka....przecież tam tylko "kasa misiu, kasa" a lud niech się cieszy :mrgreen: :mrgreen: ...taki sport to żaden SPORT!!!

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 06 Cze, 2018 01:00   

Zainteresowanie było takie - że nawet u nas na forum nikt się nie zainteresował ;)

Powiedzmy sobie szczerze, Najmanowi miało się zgadzać ;) On w ogóle jest fenomenem ;) Kase dobrze liczy ale już ludzi na trybunach niekoniecznie :D

Jeśli chodzi o boks - za młodu zasiadałem i nieraz zarywałem nockę z tatą żeby pooglądać Gołotę. Później był Adamek - ale to już nie było to samo - waga ciężka i wyszła "kupa". I boks się dla mnie zakończył :) a przynajmniej ten w polskim wydaniu. Myślałem-miałem nadzieje, że Szpilka coś zrobi - ale też postawił na pajacowanie...

I tym sposobem KSW czy Żużel pobiło przez nokaut boks :) ... Tylko Najman nadal uważa że zrobił narodową gale :mrgreen:

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Sob 09 Cze, 2018 22:46   

Własnie zaczynam ogladac walke Tysona Furyego.
Tak tak ten sam olbrzym co był w depresji i cpał kokaine...
Okazuje sie ze w pol roku schudł ...40kg....!!!
I ja to widze.Ja tez w to wierze.
Kazdy moze schudnąc. Grubas to lenistowo i zaniedbanie..W 95procentach ludzkich istnień
Mówie przy okazji o sobie.
Sam schudłem dwa razy po 25 kg. Wystarczyło przestac tyle żrac i zaczać sie ruszać.O jojo nic nie pisze ;)
Teraz jestem w połowie trzeciej emisji tego serialu.
GO FURY.... !!!!

ps.Patrząc po dwóch rundach...May cyrk i klauna w ringu. Ale tak było z nim zawsze.Mnie zainspirował czy innym ;)
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Sob 09 Cze, 2018 22:51, w całości zmieniany 1 raz  

lukaszglinek 
Szkółkowicz

Wysłany: Wto 02 Paź, 2018 15:42   

Ma wyjść film jakiś polski o walkach :)

Odpowiedz do tematu