Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Materiały video z żużlowych torów
Autor Wiadomość
Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Śro 27 Lip, 2016 21:16   

Dobre ... :D Dobre bo większość zna i jest Fricke ;-)

Nie wiem czy kiedys juz nie było takiego pomysłu zeby puszczac muzyke po wygranych biegach zwiazaną z zawodnikiem ?
Lub zeby puszczac cos co akurat lubi zawodnik który wygrywa bieg. To tez potrafi takiego troche nakręcic...

PINO84 
Senior

Wysłany: Czw 18 Sie, 2016 23:20   

To nie jest w sumie ma materiał video, tylko radiowy no ale posłuchajta, bo gość robi robotę, a nie wiedziałem kaj to ciepnąć 'żużlowy Zimnoch'..tak trzymaj stary :!: :!: :-D - https://www.youtube.com/watch?v=aDVG0bdvijo
Ostatnio zmieniony przez PINO84 Czw 18 Sie, 2016 23:21, w całości zmieniany 1 raz  

Maveral 
Senior

Wysłany: Śro 19 Kwi, 2017 10:49   

Polecam ten kanał YT - KLIK. Na razie gość wrzuca na bieżąco zarówno mecze, jak i magazyny Ekstraligi :)

adamb 
I ligowiec

Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017 20:34   

Właśnie słowo klucz "na razie" czyli do momentu aż zgłosi się do niego nsport ;-)

antek 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 12 Maj, 2017 19:13   

właśnie oglądałem magazyn z Kacprem.. to co mówił Korbel o nim jest ok ale że przyrównuje go do Chmiela ehhh jak tu nie mieć czegoś z głową... trener :oops:

niedźwiedź 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 16 Maj, 2017 23:21   

antek,
Moim zdaniem źle to odebrałeś trochę. On porównywał zaangażowanie Kacpra i Robcia w okresie przygotowawczym w tym sensie, że Kacper robił wszystko na 200%, ale to jednocześnie nie oznacza, że słabe wynika Roberta spowodowane są tym, że się opiertentego. ;-)

antek 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 17 Maj, 2017 14:49   

hmm ja to odebrałem dosłownie zawodnik"A" robi wszystko lepiej od zawodnika"B" to jest sport drużynowy i nie powinno sie używać porównań personalnych gdzie ten trybik może poczuć się gorzej. można było użyć uogólnienia.

Maveral 
Senior

Wysłany: Pią 26 Maj, 2017 08:47   

Biegi Zengiego z ćwierćfinału w Rawiczu. Można podpatrzeć też jak jechały nasze Rekiny. Tofiasz starty pierwsza klasa :)

Maveral 
Senior

Wysłany: Sob 10 Cze, 2017 09:07   

Ciekawy materiał z Derbów Południa :)

Swoją drogą, może to być niezła seria.

abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Pią 16 Cze, 2017 13:16   

Wie ktos moze czy istnieje taka mozliwosc, do programu nc+ dokupic ten nowy Eleven Sports.
Obecnie mam nSport+ i Canal+ ze GP. Ten nowy Eleven by sie przydal. Teraz leci tam 1 liga, liga szwecka a od przyszlego sezonu nawet extraliga w pt.
Moj problem (a moze to nie jest problem) moja umowa (dwuletnia) jest do konca lipca 2018.
Nastepny problem czasami wyjezdzam z moim sprzetem poza granice dotychczas dzialalo wszystko bez problemow tzn. extraliga czy GP, slyszalem jednak, ze ten Eleven na polska umowe np. z nc+ za granica nie dziala. A moze to tylko bujda?
Tak sie sklada ze obecnie znowu mam na "wyjazd" i nie moge sie osobiscie zapytac w punkcie nc+. Probowalem sie dodzwonic ale z zagranicy to predzej do papieza sie dodzwonie niz do ich infolinji. Chcialem tylko zapytac czy to jest mozliwe z moimi "problemami" i ile to by kosztowalo miesiecznie wiecej?

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Pią 16 Cze, 2017 13:26   

ja mam w NC+ dokupiony pakiet eleven.
płaciłem chyba 11.90 a teraz na mocy nowej umowy dostałem w gratisie jeśli dobrze pamietam :p

Bart 
Junior
666

Wysłany: Pią 16 Cze, 2017 16:15   

Ja dokupowałem całkiem niedawno przez platformę internetową, kwestia kilku kliknięć.

adamb 
I ligowiec

Wysłany: Sob 17 Cze, 2017 13:41   

abba napisał/a:
Wie ktos moze czy istnieje taka mozliwosc, do programu nc+ dokupic ten nowy Eleven Sports.

Dzwonisz do infolinii lub na stronie www poprzez moje nc+ aktywujesz dodatkowe pakiety.
abba napisał/a:
Nastepny problem czasami wyjezdzam z moim sprzetem poza granice dotychczas dzialalo wszystko bez problemow tzn. extraliga czy GP, slyszalem jednak, ze ten Eleven na polska umowe np. z nc+ za granica nie dziala. A moze to tylko bujda?

Oczywiście, że bujda bo w DE oglądam bez problemu... inaczej ma się sprawa z legalnością.
W umowie masz napisane, że umowa obowiązuje na terenie PL czyli za granicą użytkowanie dekodera nc+ nie jest zgodne z umową (rozdz. V pkt 17 regulaminu) i może skutkować wypowiedzeniem umowy oraz karami.
Oczywiście mało kto się tym przejmuje i spore grono korzysta z platformy nc+ poza granicami kraju - z reguły nie poleca się podłączania dekodera do neta, bo po IP Cię namierzą ;-)
abba napisał/a:
Probowalem sie dodzwonic ale z zagranicy to predzej do papieza sie dodzwonie niz do ich infolinji. Chcialem tylko zapytac czy to jest mozliwe z moimi "problemami" i ile to by kosztowalo miesiecznie wiecej?

Ja się bez problemów dodzwoniłem kilka razy czy to z niemieckiego numeru czy z polskiego, ale raczej się nie chwalę, że dzwonię z obcego kraju.
Raz mnie gość zapytał o miejsce użytkowania dekodera (gdy dzwoniłem z niemieckiego mobile) więc mu powiedziałem, że zgodnie z umową i nie drążył tematu, ale dekodera nigdy nie podłączałem do neta ;-)

Tutaj masz więcej info nt korzystania z nc+ za granicą

pzdr

PINO84 
Senior

Wysłany: Śro 02 Sie, 2017 21:39   

Dal rozluznienia naszej napiętej atmosfery w klubie https://www.youtube.com/watch?v=cOBQxoNPd5Q - Darek "porzeczka" :-D :-D ;-)

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Pią 06 Kwi, 2018 21:39   

https://www.youtube.com/watch?v=4aDnoD6ASgA

Ale ludzi w Rybniku..
:shock: :shock: :shock: :shock:

Odpowiedz do tematu