Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Luźne dyskusje o żużlu
Autor Wiadomość
Maveral 
II ligowiec

Wysłany: Nie 21 Kwi, 2019 21:31   

I teraz wyobraźcie sobie ten krawężnik w Pile... :roll:

abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Nie 21 Kwi, 2019 21:32   

Z tym Danem cos tu nie pasuje.
Raz Mrozek niby posyla go do Wroclawia sobie potrenowac, a tu na nasz trening nie zdazyl?. Nie musze, a nawt nie chce znac calej prawdy jak sprawa wyglada ale znow cos wisi w powietrzu.
Obawiam sie tylko, ze po tym zdarzeniu Dana we Wroclawiu prezes sam byl zaskoczony, przed nami zrobil dobra mine do zlej gry a na Dana z pazurami wyskoczyl, ten z kolei nie czuje sie "jego synem" i mamy kwas.
Dlatego Zyto mowi cos o Danie, ze musi sie na cos zdecydowac czy zmienic postepowanie. ???

Jak dla mnie dzisiejszy wynik pozytywny 53:37 to dobra roznica, ale takie sytuacje jak np. ta z Danem budzi znow lekki niepokoj, no chyba ze kontrakt z Gregiem podpisany lezy w szufladzie prezesa, i czeka tylko na to jak potocza sie losy. Nie wyjdzie plan A to zacznie sie plan B (z Gregiem :-D )
Cos zawsze kwiczy w tym naszym skladzie, jeszcze w zimie na papierze bylismy potentatem do awansu czy w dalszym ciagu tak jest? juz nie jestem tego taki pewny. Nie to ze zle jada ale ta niepewnosc w skladzie, tu Gri$za, tu znowu cos z Danem, jak dodamy do tego ryzyko kontuzji (ktore nas niestety nie omijaja) to znow nerwowka.

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Nie 21 Kwi, 2019 21:34   

Maveral napisał/a:
I teraz wyobraźcie sobie ten krawężnik w Pile... :roll:
ale tutaj pojawią i tak się glosy, że na gorszych torach w UK jeżdżą i w ogóle :lol: ;)

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Nie 21 Kwi, 2019 21:47   

Nie ma co przesadzać,ze Łogaczew jest słabiutki. Od tego typu zawodnika oczekuje sie własnie 5-6 pkt z bonusem bo to druga linia, on kompletów robil nie bedzie bo bysmy wygrywali po 65-25 :roll:
Ostatnio zmieniony przez Fabregas Nie 21 Kwi, 2019 21:48, w całości zmieniany 1 raz  

adamb 
I ligowiec
adamb

Wysłany: Nie 21 Kwi, 2019 21:52   

Też tego nie rozumiem, jak można "lecieć" po zawodnikach za to, że w tym niebezpiecznym sporcie szanują swoje zdrowie i życie.
Tak na marginesie: dziś jest rocznica śmierci Zbigniewa Raniszewskiego, który uderzył w betonowe schody na stadionie w Wiedniu i tak zakończył swe życie... po 63 latach "kibice" chcą powtórki tamtych wydarzeń :cry:

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Nie 21 Kwi, 2019 21:59   

przypomnę video
https://www.youtube.com/watch?v=KYGdU4zmm2s

wiesz adamb o co jest chryja?
bo raban zrobił Pawlicki - który przyszedł na krzywe ryje z Cieślakiem
dlatego mają za złe zawodnikom
a Pawlicki ładnie powiedział
jego ojciec jest inwalidą przez zły słupek w Gorzowie
takie coś jak w Pile nie powino mieć miejsca!

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

adamb 
I ligowiec
adamb

Wysłany: Nie 21 Kwi, 2019 22:10   

ADAM_J - mnie tam średnio interesują kwasy na linii Cieślak - Pawlicki, ale ciężko mi zrozumieć kibiców (nawet tutaj na naszym forum), do których nie przemawiają zdjęcia wystających krawężników, a jako metodę naprawy tego "defektu" podają przysypanie tych krawężników nawierzchnią toru... to tak jak z tym strusiem co chowa głowę w piasek ;-)

SzymurWLP 
Junior

Wysłany: Nie 21 Kwi, 2019 22:12   

Też bym dał szansę Sucheckiemu i tak jadą bez Mroczki. Jest tendencja na betony a Suchecki z tego co mówili ze startu ładnie śmigał szansa mu się należy bo jak wróci Dan i Nick to może nie być okazji go sprawdzić.

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Nie 21 Kwi, 2019 22:13   

tor z każdym okrążeniem wyfruwa
bezpowrotnie

ubytki trzeba uzupełniać stale! bo zrobią się zaległości i wyjdzie to co ma być zasypane
w Pile tego dawno nie robili, że tam wyszło to na tyle centymetrów!
uzasadnienie?
Piła jest biedna.. :roll:
ech...

adamb 
I ligowiec
adamb

Wysłany: Nie 21 Kwi, 2019 22:18   

Ja wiem, że tor znika, ale nie stało się to wciągu 2 meczów ligowych... a mimo to, ten tor dostał licencję i na dodatek ktoś im powierzył organizację dosyć prestiżowych zawodów i ten ktoś nikogo nie wysłał np. tydzień wcześniej kogoś kto by wszystko sprawdził.
Czy w tym bagnie pn. "polski żużel" ktoś jeszcze myśli ? nie wystarczy się mianować najlepszą ligą wszechświata", zakazać krótkich spodenek i uznać temat za zamknięty.

z 
Junior

Wysłany: Nie 21 Kwi, 2019 22:23   

Jak są biedni to kto im daje organizować jedne z ważniejszych zawodów w sezonie.
Kto odebrał ten tor ?
Sędzia i komisarz twierdzili że jest regulaminowy - obu zwolnić
Cieślak też twierdził że ok
Odjechano zawody ligowe oraz półfinał ZK na tym torze żaden z zawodników nie marudził. Nawet niektórzy dostali możliwość treningu na tym torze 3 dni przed zawodami (święte krowy ?) - też było ok
W dniu zawodów tylko dwóch zawodników nie chciało jechać reszta była za.
Koniec końców 2 zawodników przekonuję całą stawkę do zbojkotowania zawodów.
Przykład Raniszewskiego trochę skrajny.
Pawlicki miał taką traumę w dzieciństwie przez kontuzję ojca po czym zostaje żużlowcem :roll:

Wg mnie zmierza to w złym kierunku.
No ale jak sobie klikam oni jeżdżą więc powiedzmy, że ok

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 23 Kwi, 2019 17:33   

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/817757/komunikat-gksz-w-sprawie-finalu-zlotego-kasku-pawlicki-i-janowski-poza-eliminacj

Grubo.
Akurat tych dwoch najbardziej nie lubie wiec ...trudno...

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/817737/znamy-trzech-polakow-ktorzy-pojada-w-el-sec-jeszcze-we-wtorek-poznamy-reszte

Kacper to akurat jak widze nie ma oporów,chce jezdzic wszedzie. Brawo !
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Wto 23 Kwi, 2019 17:35, w całości zmieniany 1 raz  

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Wto 23 Kwi, 2019 20:32   

Dziwi mnie,że Robert nie szuka startów choćby w głupiej lidze czeskiej, serio jest tak słaby,że tam go nie chcą czy on nie chce?

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 23 Kwi, 2019 21:38   

Spore zamieszanie z tym Danem ;)

Na tą chwilę uważam, że insynuują kibice, wraz z czytającymi fora redaktorami którzy klepią artykuły. Przecież oni są w naszym wieku :) Klepią bo im za to płacą...

Ja wiem ze Wrocław jest świetną stacją żeby się wybić :) Póki co Tai i Janowski zbierają profity, jak i też są... spokojni. Frick póki co, drży o byt. Tak samo będzie z Danem. Milik za chwilkę będzie pierwszoligowym łakomym kąskiem. Max też bo, mocno się męczy w ekstraligowym gronie.

Pytanie jest, na siłę Ekstraliga?? Bo jest różnica między chce a potrafię ....

alvares 
Senior

Wysłany: Wto 23 Kwi, 2019 21:57   

Według mnie więcej zamieszania niż problemu w rzeczywistości.
Daniel gdyby chciał odwalić numer to by poszedł drogą Łaguty. Zbijałby piątki z prezesem i do każdego się uśmiechał.
Wraca po ciężkiej kontuzji. Powinien jeździć w I lidze i tutaj odbudować swoją formę a później walczyć o przejście do innej drużny.
Tak naprawdę to chłopak nic specjalnego nie pokazał, ledwo kilka spotkań. Nie ma złudzeń, że może być talentem dziesięciolecia ale póki co daleko mu do Ekstraligi.
Wrocław to nie jest kraina wiecznego szczęścia, tam trzeba zap...lać. Słabszy sezon i out. Za rok na seniorkę wskakuje Drabik - jedno miejsce w składzie mniej. Pod nr 8 Gleb. Gdzie i za kogo miałby jeździć Daniel?
Smuci mnie też to, że ludzie nie potrafią docenić pomocy i wsparcia innych osób. Nawet jeżeli postępowanie Mrozka było motywowane własną korzyścią to również Daniel powinien dostrzec, że wiele zyskał.

Ja dobrze wiem kto mnie w firmie za uszy do góry wyciągnął. Nie zapominam. Ale ja już mam 30 lat więc stary ze mnie dziad. Może trzeba walnąć papierami :mrgreen:

Odpowiedz do tematu