Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Luźne dyskusje o żużlu
Autor Wiadomość
TomekROWRybnik 
Senior

Wysłany: Śro 12 Cze, 2019 06:05   

Mam nadzieję, że prezes nie będzie miał podejścia niektórych forumowiczów i nie zacznie myśleć o składzie po sezonie bo to już może być pozamiatane. Bo pewnie w większości klubów luźne zakulisowe rozmowy już się toczą.

Easy_Rider 
Junior
Suzuki Intruder

Wysłany: Śro 12 Cze, 2019 07:05   

Na meczu z Dauga powinien pogadac z Lebiedievem czy ma chęci jeździć u nas w 2020

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 12 Cze, 2019 07:39   

Znajoma którą pracuje w Sparcie już mi po 2 kolejce pisała, że jak dalej tak będzie z Milikiem to oni zaczynają monitorować rynek w jego zastępstwo.
Ale tak to działa, to ciężka praca .
Jak stosz w miejscu to się cofasz i potem budzisz się z ręką w nocniku.
Musisz być zawsze krok do przodu.
Takie czasy ,że świat pędzi wręcz zapierdala i to nie jest tylko w kategorii żużla.

Dlatego ja ...(odbiło mi się smrodem) :-P
Ale dalej będę kibicował, żeby Motor się utrzymał. Jednak z Torunia jest więcej indywidualności do wzięcia...
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Śro 12 Cze, 2019 07:40, w całości zmieniany 1 raz  

Pit 
Junior

Wysłany: Śro 12 Cze, 2019 07:56   

Jak masz kase i mocne argumenty to mozesz wszystko.
U nas problemem moze byc osoba prezesa (po wypowiedziach na temat Laguty)

DonKamillo 
Moderator

Wysłany: Śro 12 Cze, 2019 08:03   

Za Milika wskakuje Drabik więc nie ma problemu.

Tarnowa najbardziej się boje. Mają mega liderów, którzy na wyjazdach potrafią trzymać wynik, do tego specficzny tor, gdzie jak nasi się pogubią to może być średnio z wynikiem. Dodatkowo jeszcze pozbawienie awansu Rybnika? Dla nich to byłby wygrany sezon. Niby u siebie się męczą (Loko i Gniezno tam 44 punkty zrobiło), ale te wyniki bez Mroczki są mocno zakłamane. Z drugiej jednak strony Tarnów półfinał i finał z Ostrowem i odebranie tego co nam zabrali w 2015? Lepszego scenariusza być nie może.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 12 Cze, 2019 10:18   

Jak widać niektórzy dalej nie wiedzą na czym polega forum dyskusyjne :D "moja racja jest najlepsza i się nie udzielaj" :D

A więc, jak dla mnie możecie sobie tutaj wypisywać wszelakich zawodników - codziennie nowych :D Nie mam z tym problemu :) .... Myślę jednak, że trwa sezon i zawodnicy są aktualnie skupieni w tym momencie na danym sezonie. Na ich miejscu na zapytania Mrozka o ewentualne jazdy u nas odpowiadałbym "najpierw awansujcie" :D

W zeszłym sezonie Lublin wybił niektórym z głowy zbyt szybkie marzenia o ekstraligowym składzie :D

Następnie, niektórzy typowali szybki wypad Lublina z Elipy. I bardzo szybki nasz awans bo z Łagutą wszystkich zlejemy :lol: A oni nie wygrają meczu. To nam znów dosyć sprawnie Łagutę wybili z głowy :)

TomekROWRybnik, my luźne rozmowy z Łagutą prowadziliśmy 2 lata :D A wydymał nas w jeden dzień :D

Te wszystkie ustalenia, rozmowy... Dla mnie liczy się podpisany kontrakt.

Ja generalnie bardzo cieszę się, że obecny sezon trwa i, że idzie nam bardzo dobrze. Tylko póki co jeszcze nie awansowaliśmy... I zeszły rok pokazał, że zbyt szybka radość kończy się tragicznie...

Pit 
Junior

Wysłany: Śro 12 Cze, 2019 10:49   

Piksel zeby nie bylo zgadzam sie w pelni ale Koziolki wygrywac nie wygrywaja. :-)

Maveral 
Senior

Wysłany: Śro 12 Cze, 2019 11:00   

No to przy spadku Lublina kadra taka:
Woryna
Szczepaniak
Lampart D.
Milik
Hampel
Zagar
Lampart W.
Tudzież/Giera/Żupiński/Cierniak

Przy spadku Torunia:
Woryna
Szczepaniak
Milik
Hampel
Iversen
Zagar
Żupiński/Cierniak
Tudzież/Giera

Czekam po sezonie na tekst "gdzie są ci, którzy w połowie sezonu skład na Elige ustalali?!" :D

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 12 Cze, 2019 11:07   

Tak, czy siak, armat brak :)

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 12 Cze, 2019 11:17   

Pit napisał/a:
Piksel zeby nie bylo zgadzam sie w pelni ale Koziolki wygrywac nie wygrywaja.

Póki co nie są ostatni :) I szczerze chciałbym, żeby się utrzymali - jest tam ogromny buuuum na żużel. Chodzą komplety. Fajnie, że elipa ma trochę świeżości :) ....

Ja tam bym chciał, żeby naszpikowany Toruń spadł z hukiem :D

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Śro 12 Cze, 2019 15:26   

Easy_Rider napisał/a:
Na meczu z Dauga powinien pogadac z Lebiedievem czy ma chęci jeździć u nas w 2020
ma kontrakt w Sparcie

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Borysek ROW 
Junior na wypożyczeniu
ROW!

Wysłany: Śro 12 Cze, 2019 18:41   

Zgadzam się z przedmówcami, że na takie dyskusje przyjdzie jeszcze pora, jednak ja zawsze powtarzam, że lepiej o pewnych rzeczach myśleć za wcześnie niż za późno. Wiadomo, że to tylko teoretyczna gadka, bo nawet nie wiemy czy klub bierze pod uwagę te same nazwiska co my. :-P
Sam ostatnio zastanawiałem się co do tematu składu i tak sobie myślę, że jeśli do końca sezonu poziom zachowają nasi liderzy, czyli Woryna, Szczepaniak i Batchelor to na drugą ligę, by się nadali. Kacper, wiadomo, zawodnik ekstraligowy, Szczepaniak otwarcie mówi, że już od dawna chce spróbować elity, a Batch raczej zdaje sobie sprawę, że następna okazja mogłaby tak szybko nie nadejść.
Sprawa najważniejsza, liderzy i tutaj chyba jesteśmy skazani na albo dołączenie się do rozebrania spadkowicza, albo postawienie na niezbyt chcianych ekstraligowców, albo rzucenie się na głęboką wodę i walka o topowe nazwiska. W tych przypadkach kasą trzeba trochę poszastać, a z tym, jak wiemy, może być różnie. Tu myślę na pomysły jeszcze trochę czasu zostało. ;-)
Kolejna ważna kwestia to juniorzy. Gdyby Robert nie kończył wieku juniora w tym roku to można byłoby go zostawić, bo nie sądzę, że by od innych młodzieżowców z obecnej elity odstawał. Swoją drogą zastanawiam się czy Chmiel zdecyduje się kontynuować karierę w przyszłym sezonie. ;-) Patrząc na wizję prezesa z wychowankami na juniorce, w ciemno można się domyśleć, że ewentualna para Tudzież-Giera w PGEE to byłby niemały hardkor. Na moje, to mimo że do chłopaków nic nie mam, obu wysłałbym do II ligi, by tam zaczęli porządniej łapać szlify. To na pewno dałoby im więcej odpowiedzi. Kto w zamian? Najlepiej przebić wszystkie oferty i wziąć młodego Lamparta, najlepiej do końca wieku juniora. Chyba nikt by nie narzekał, a mogłaby być to naprawdę trafiona inwestycja. Z drugim nazwiskiem może być problem. Padały tu propozycję Cierniaka i Żupińskiego, ale obawiam się, że oni nie zrównaliby się poziomie z Miśkowiakiem, którego jak dotąd wyszły raptem dwa mecze u siebie. Już lepiej brać kogoś z doświadczeniem jazdy w najwyższej lidze..Trofimov, Bogdanowicz, Krakowiak? Pamiętajcie, że juniorzy też takimi ilościami nie muszą opuszczać swoich dotychczasowych drużyn.

To by było na tyle mojej wizji. No to teraz awansujmy. :-D
Ostatnio zmieniony przez Borysek ROW Pią 14 Cze, 2019 19:20, w całości zmieniany 1 raz  

Maveral 
Senior

Wysłany: Śro 12 Cze, 2019 18:46   

Borysek ROW napisał/a:
Z drugim nazwiskiem może być problem. Padały tu propozycję Cierniaka i Żupińskiego[...]Już lepiej brać kogoś z doświadczeniem jazdy w najwyższej lidze... Bogdanowicz

Robal 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 12 Cze, 2019 19:17   

Borysek ROW napisał/a:
Z drugim nazwiskiem może być problem. Padały tu propozycję Cierniaka i Żupińskiego, ale obawiam się, że oni nie zrównaliby się poziomie z Miśkowiakiem, którego jak dotąd wyszły raptem dwa mecze u siebie. Już lepiej brać kogoś z doświadczeniem jazdy w najwyższej lidze..Trofimov, Bogdanowicz, Krakowiak? Pamiętajcie, że juniorzy też takimi ilościami muszą opuszczać swoje dotychczasowe drużyny.

To by było na tyle mojej wizji. No to teraz awansujmy. :-D

Ale wiesz, że Krakowiak ma niższą średnią od Miśka i po tym sezonie został mu tylko 1 juniorski, a Bogdan Maksymilianowicz to sierota kończąca wiek juniora? Olać Cierniaka i Żupińskiego dla Krakowiaka, mocne. :D

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Sob 15 Cze, 2019 14:24   

Odpowiedz do tematu