Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Luźne dyskusje o żużlu
Autor Wiadomość
ebul 
II ligowiec

Wysłany: Śro 27 Maj, 2020 21:58   

Kiedyś tam napisałem elaborat jak by można zbudować "wartość karnetu", by posiadacz czuł się wyjątkowym w naszej lokalnej społeczności, odnosił jakieś korzyści, etc. Zero odzewu, żadnej dyskusji. Ogólnie u nas każdy ma wykichane na temat karnetów. W klubie wychodzą z założenia, że tym, którym zależy na karnecie, załatwią sobie go przez kopalnię czy inny przez inny zakład ze zniżką... sam jakoś niespecjalnie się wysilając, w taki sposób nabywałem karnet, przy czym z kopalnią nie mam nic wspólnego więc nie jest to jakieś karkołomne zadanie by mieć wejściówkę w niezłej cenie. Jakieś "wonty" ma garstka, która kupuje karnet w klubie za pełną cenę i tak koło się zamyka.

Piksiński 
Grand Prix Rider

Wysłany: Czw 28 Maj, 2020 01:11   

ebul napisał/a:
W klubie wychodzą z założenia, że tym, którym zależy na karnecie, załatwią sobie go przez kopalnię czy inny przez inny zakład ze zniżką...

Mylą się ?? :lol: To jest właśnie kluczowe - TAK WŁAŚNIE JEST.....

ebul napisał/a:
sam jakoś niespecjalnie się wysilając, w taki sposób nabywałem karnet, przy czym z kopalnią nie mam nic wspólnego więc nie jest to jakieś karkołomne zadanie by mieć wejściówkę w niezłej cenie.

Dziękuję :) Za szczerość, bo nie jesteś jedyny a setny jak nie tysięczny który tak nabył karnet....

ebul napisał/a:
Jakieś "wonty" ma garstka, która kupuje karnet w klubie za pełną cenę i tak koło się zamyka.

Wonty raczej mają ci co kupili po taniemu ale jeszcze trochę za mało dostali... Tu koło się zamyka ;)

Seru64 
II ligowiec

Wysłany: Czw 28 Maj, 2020 09:02   

Piksiński napisał/a:
Jedyne wyjście (moim subiektywnym zdaniem) to brak karnetów w zakładach pracy.
Ot zakup możliwy tylko w siedzibie ROW Rybnik. Nie oszukujmy się większość karnetów pochodzi właśnie z zakładów pracy - często jeszcze jest to sprzedawane z dodatkową "marżą" bo ktoś na żużel nie chodzi i próbuje na tym zarobić...

Jasne, natomiast z wiadomych względów nie jest to możliwe. Głównie dlatego, że kupujący karnet przez zakład pracy mają taniej, a klub i tak dostaje pełną kwotę. Więc niby win-win, ale nie do końca. Wychodzi na to, że ten kto kupuje karnet w klubie, bo nie ma znajomych na kopalni ten przyfrajerzył :-P

Piksiński napisał/a:
Żużel w Rybniku przeżywa niesamowite odrodzenie :D I tak naprawdę (na tą chwilę) nawet i bez karnetów stadion się zapełni :D

Słuszna uwaga, z tym, że za kilka lat znowu może być dyskusja o tym, jak to klub nie wykorzystał okresu prosperity, żeby przyciągnąć kibiców do klubu. Generalnie zgadzam się z tym co napisałeś w tym poście.

Piksiński napisał/a:

ebul napisał/a:
Jakieś "wonty" ma garstka, która kupuje karnet w klubie za pełną cenę i tak koło się zamyka.

Wonty raczej mają ci co kupili po taniemu ale jeszcze trochę za mało dostali... Tu koło się zamyka ;)

Mógłbyś uzasadnić? ;-)

ADAM_J 
Mistrz Wrzechświata
i nie tylko :D

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: Czw 28 Maj, 2020 09:30   

kurła ale wszyscy płaczą o tego jednego mechanika
1 mechanik na zawodnika +2 na zespół

ja wiem, że każdy pracuje inaczej itd

głównie skupiają się nad brakiem wystarczającego czasu dla jednej osoby
ale przecież to mogli wnioskować o wydłużenie przerwy o 1 czy 2 minutę :lol:
zjeżdżają z toru to nie cisnąć od razu zielonego a dodać tam minutkę czy dwie
więc przedłuży im to czas na przygotowanie sprzętu :roll:

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Maveral 
I ligowiec

Wysłany: Czw 28 Maj, 2020 12:49   

Szumina list napisał.

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/883966/zuzel-spowodowal-wypadek-pod-wplywem-alkoholu-teraz-pisze-list-z-celi-przeprasza

Panchas 
Szkółkowicz

Wysłany: Czw 28 Maj, 2020 13:11   

Jako widzicie skład na początek ?

1. Logaczov
2.Milik
3.Lebiediev
4. Szczepaniak
5. Woryna
6. Giera
7. Tudzież
8.Lambert
Troy według mnie na ławkę pierwszy powinien iść ,
Milik jak pierwsze dwa starty ,,0" to RZ i Lambo wchodzi ,
Co wy o tym sadzicie ? Jutro już nasi zaczynają!

mustapha 
Mistrz Polski

Wysłany: Czw 28 Maj, 2020 13:41   

A to będą ciągnąć zapałki o to, kto pójdzie na ławkę ?

claybuster 
Szkółkowicz
claybuster

Wysłany: Czw 28 Maj, 2020 18:46   

Ja uważam, że od ławki powinien zacząć Milik. Troy ma jednak dużo lepsze starty i po dwóch sezonach startów w naszych barwach powinien mieć lepiej opanowany domowy owal.

ebul 
II ligowiec

Wysłany: Czw 28 Maj, 2020 19:20   

Jeszcze nie było żadnego treningu, a wy już sadzacie zawodników na ławce. Niech każdy walnie sobie burbona, bo co poniektórym do łba wali już corona...

tom06 Real 
II ligowiec

Wysłany: Czw 28 Maj, 2020 20:18   

Maveral napisał/a:
Szumina list napisał.

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/883966/zuzel-spowodowal-wypadek-pod-wplywem-alkoholu-teraz-pisze-list-z-celi-przeprasza

adwokat pro bono bo jest kibicem zuzla :mrgreen: tak , na pewno. A taki list pewnie mu nic nie pomoże, ale i nie zaszkodzi. Zawalił sobie reszte życia tym głupim nałogiem, i oby nie zawalił życia tej kobiecie...

Seru64 
II ligowiec

Wysłany: Czw 28 Maj, 2020 21:42   

tom06 Real, nie do końca się zgodzę. Oczywiście kwalifikacji prawnej czynu mu ten list nie zmieni, natomiast może mieć wpływ przy wymiarze kary.

Art. 53 § 2 Kodeksu Karnego: Wymierzając karę, sąd uwzględnia w szczególności motywację i sposób zachowania się sprawcy, zwłaszcza w razie popełnienia przestępstwa na szkodę osoby nieporadnej ze względu na wiek lub stan zdrowia, popełnienie przestępstwa wspólnie z nieletnim, rodzaj i stopień naruszenia ciążących na sprawcy obowiązków, rodzaj i rozmiar ujemnych następstw przestępstwa, właściwości i warunki osobiste sprawcy, sposób życia przed popełnieniem przestępstwa i zachowanie się po jego popełnieniu, a zwłaszcza staranie o naprawienie szkody lub zadośćuczynienie w innej formie społecznemu poczuciu sprawiedliwości, a także zachowanie się pokrzywdzonego.

Tak więc napisanie listu, staranie się Szuminy o naprawienie szkody, a także stosunek pokrzywdzonej do Rafała będzie mieć wpływ na wymiar kary. Oczywiście nie mnie oceniać czy Szumina napisał go tylko po to, żeby walczyć o jak najniższy wymiar kary, czy też te słowa płyną prosto z jego serca, Mówię tylko jak to wygląda na gruncie prawa karnego ;-)
Ostatnio zmieniony przez Seru64 Czw 28 Maj, 2020 21:43, w całości zmieniany 1 raz  

Piksiński 
Grand Prix Rider

Wysłany: Pią 29 Maj, 2020 00:15   

claybuster napisał/a:
Ja uważam, że od ławki powinien zacząć Milik.

I uważasz tak bez nawet głupiego treningu ?? A nawet po treningu będziesz tak uważał bo na niego nie wejdziesz ?? :lol: :lol: .... Ja bym posadził Kacpra niech se jeszcze trochę odpocznie :roll:

Czasami nie wierzę w to co czytam tu - bo na FB są jeszcze lepsze "kwiatki" :twisted:

tom06 Real napisał/a:
adwokat pro bono bo jest kibicem zuzla tak , na pewno.

Oczywiście, że jest kibicem :) A jak dobrze pamiętam kiedyś był także forumowiczem :D Tu akurat Dariusz napisał prawdę.

"tonący brzytwy się chwyta" - Zawsze "coś" może sprawić że wyrok będzie mniejszy.... I pewnie takie napisanie listu doradził mu adwokat. Zawsze to "coś" niż nie robienie nic. Akurat w tym przypadku/wypadku już nie wystarczy telefon do znajomego, żeby wyciągnął go z tarapatów - a przecież to już miało miejsce nie raz.....

I jeśli Ostaf ma dobre info - to ja się dziwie, że Krzysztof znów w jakiś sposób pomaga - bo przecież nie kto inny jak Rafał napisał publicznie o jakiś działkach itp :) oskarżając samego Mrozka....

W zmianę Szuminy nie wierzę ani trochę - i w intencję tego listu tak samo. Widmo i strach wyroku jaki go czeka go paraliżuje. W tym przypadku to się nie uda....Już się nie uda "załatwić"...

Fabregas 
I ligowiec

Wysłany: Pią 29 Maj, 2020 08:18   

Piksiński napisał/a:
I uważasz tak bez nawet głupiego treningu ?? A nawet po treningu będziesz tak uważał bo na niego nie wejdziesz ??

Dlatego,że kiedyś nas zdradziłi poszedł do sparty ! Przeciez to oczywiste :roll: :lol:

tom06 Real 
II ligowiec

Wysłany: Pią 29 Maj, 2020 20:38   

tak sobie myślę ze skoro ten prawnik jest kibicem zuzla to moze by tak sprawe Laguty tez poprowadził "pro bono " ;-) ;-)

TomekROWRybnik 
II ligowiec

Wysłany: Pią 29 Maj, 2020 20:51   

Fabregas napisał/a:
Piksiński napisał/a:
I uważasz tak bez nawet głupiego treningu ?? A nawet po treningu będziesz tak uważał bo na niego nie wejdziesz ??

Dlatego,że kiedyś nas zdradziłi poszedł do sparty ! Przeciez to oczywiste :roll: :lol:

Ale przecież płakał jak odchodził.

Odpowiedz do tematu