Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Sezon transferowy 2020
Autor Wiadomość
z 
Junior

Wysłany: Śro 28 Sie, 2019 14:28   Sezon transferowy 2020

Dobra bo już w 3 tematach i szałotboxie rozmowa jest tylko o jednym, więc pora na nowy temat. Niby sezon się jeszcze nie skończył i rozmowy z zawodnikami są zabronione ale wiemy jak to wygląda w rzeczywistości. Najprawdopodobniej odpadł Lindgren, więc już teraz pole manewru się zawęża. Zawodnicy, którzy teoretycznie powinni być do wyciągnięcia lub też szuka się za nich innych rozwiązań.

Cały Toruń :

Doyle - najlepszy kąsek na rynku transferowym
Iversen - także materiał na solidne wzmocnienie wg kuluarów wraca do Gorzowa
Bracia Holderowe - co sezon to gorzej mam nadzieje, że Krzysio nie bierze ich pod uwagę
Holta - pewnie znajdzie klub w ekstra gdyż strasznie brakuje polskich seniorów
Kościuch - raczej Nice

Grudziądz

Chyba Antonio na wylocie reszta zostanie

Gorzów

Poza Toruniem chyba tutaj można kogoś najłatwiej wyciągnąć. Gorzów nie wytrzymuje finansowo i przegrywa z mocniejszymi klubami. Podobno jedynie Zmarzlik jest spłacony w 100% reszta czeka.
KK - Polak i materiał na lidera pewnie będzie przebierał w ofertach
Woźniak - też solidny zawodnik, warty zainteresowania
Reszta nie warta uwagi

Leszno

Tutaj podobno Hampel na wylocie ew Kurtz. Reszta wydaje się być nie do wyciągnięcia

Czewa

Była nadzieja na Fredke no ale podobno na 3 lata zostaje. Tak samo Madsen. Wiadomo to tylko słowo papier nie podpisany, więc różnie może być. Zagar podobno prowadzi biznes z Świącikiem więc chyba mu dobrze w Czewie. Toruński zaciąg wg mnie nie warty zainteresowania

Falubaz

Tutaj raczej nikt się nie ruszy a jeszcze mogą kogoś szukać na miejsce Pedersena

Lublin

Stąd chciałbym juniorów :D

Sparta

Tutaj Milik out.
Czugunow, Fricke, Jamróg i Drabik. Kogoś na pewno wymienią. Maxa bym widział u nas

Podsumowując.
Jeżeli Krzysio nie sięgnie głęboko do kieszeni to ciężko będzie. Z naszymi juniorami potrzebujemy solidnych wzmocnień na seniorce. Jak widać jest kilka ciekawych nazwisk więc pora uruchomić nadwyżkę :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez z Śro 28 Sie, 2019 14:33, w całości zmieniany 1 raz  

Tomasz_W 
Szkółkowicz
Tomasz_W

Wysłany: Śro 28 Sie, 2019 14:41   

Jeśli chodzi o Antona, to nie spodziewałbym się go w Rybniku mniej więcej z tego samego powodu, dla którego nie będzie u nas jeździł Michelsen ;) Osobiście liczę na sprowadzenie MJJ - można go przekonać tym, czego nie zagwarantują mu w Zielonej, czyli status prowadzącego parę oraz brak wspólnych jazd z Pedersenem. Do tego przyjście "Małego", ktoś z dwójki Kasprzak/Woźniak oraz wielokrotnie wspominany Żupiński :
1. Woryna
2.Batchelor
3. Hampel
4. Kasprzak/Woźniak
5. MJJ
6. Tudzież/Giera
7. Żupiński
8. Bewley / Łogaczow

duri 
Junior
ROW

Wysłany: Śro 28 Sie, 2019 14:44   

Tomasz_W napisał/a:

8. Bewley / Łogaczow

Łogaczow nie może jechać z 8. Wiek Panie.

Tomasz_W 
Szkółkowicz
Tomasz_W

Wysłany: Śro 28 Sie, 2019 14:48   

Racja, mój błąd. W takim razie Siergiej, zakładając, że zostanie w Rybniku a mój fantazyjny skład się ziści, powalczy o miejsce z Batchelorem. Ewentualnie będzie tym, kim miał być w tym sezonie, czyli pierwszym oczekującym.

Robal 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 28 Sie, 2019 14:53   

MJJ ma jeszcze rok kontraktu w Falubazach, więc odpada. ;-)

z 
Junior

Wysłany: Śro 28 Sie, 2019 14:57   

Tylko Toruń i Sparta używali zawodnika z nr 8. W Sparcie był to manewr z kevlarem bo im brakowało Polaków a w Toruniu wg mnie totalnie się to nie sprawdziło. Nie wiem czy Jack miał zagwarantowane 4 starty, ale odsuwanie zawodnika po 1 nieudanym biegu by go znowu dać w 3 serii to nieporozumienie. Jeszcze Lublin z Lambertem coś kombinował. Wg mnie ten przepis jest dobry tylko w razie kontuzji poza tym wprowadza tylko zamęt

Chopper 
Szkółkowicz
Moto-moje zycie

Wysłany: Śro 28 Sie, 2019 15:15   

Myslicie ze siergiej i dan sie zgodza na role rezerwowego/oczekujacego? Watpie,obaj chca jezdzic i sie rozwijac. Tak wiec juz widac ze rynek baardzo ubogi,Mrozek bedzie mial naprawde ciezko zrobic sklad ktory utrzyma klub w elipie dluzej niz sezon.

Maveral 
Senior

Wysłany: Śro 28 Sie, 2019 15:20   

Chopper napisał/a:
Myslicie ze siergiej i dan sie zgodza na role rezerwowego/oczekujacego?

Sądzę, że będą u nas w pierwszym składzie + Woryna i do tego dwóch seniorów trzeba sprowadzić. Doyle + Iversen/Holta/Hampel/Kasprzak/Woźniak było by spoko. No i juniora koniecznie choć jednego dającego nadzieję na punkty przynajmniej w biegach młodzieżowych.

rkmrybiec 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 28 Sie, 2019 15:26   

A ja Wam powiem, że przyjdą do nas bracia Holderowie i Romuś Holta. I pewnie mnie zje**** jak psa, ale zobaczycie, że tak będzie. Nie ma co bujać w obłokach. Jason Doyle raczej tu nie przyjdzie.
A tak po za tym to 99% nas nie chce tu Holderów, ale jak dla mnie to transfery możemy oceniać po sezonie. I nawet jeśli by tu przyszedł Doyle, Iversen i Hampel to nie ma co popadać w "huraoptymizm". Bo wszystko zweryfikuje sezon. A te Holdery po zmianie otoczenia mogą zacząć jeszcze coś jechać w Szwecji są bodajże obaj w top10 ligi. Tak wiem Szwecja to nie Polska a Anglia to nie Dania. Ale w tym Toruniu coś ewidentnie było na rzeczy. Nawet taki Iversen woził ogony. A przed sezonem większość stawiała ich w play-offach. Dlatego z góry bym nikogo nie skreślał, bo różnie może być i kto by tu nie przyszedł to zweryfikują go wyniki, a nazwiska kończą się tam, gdzie zaczyna się sport. Przykład Zengoty z tego sezonu, jeden wypad na cross i masz po sezonie.
Ostatnio zmieniony przez rkmrybiec Śro 28 Sie, 2019 15:53, w całości zmieniany 2 razy  

sajok 
Junior

Wysłany: Śro 28 Sie, 2019 15:35   

Doyl Wrocek tam może liczyć na kontrakt na poziomie Taia, chyba odpuszczą walkę o Drabika

1.Iweersem musimy zawalczyć o niego
2. Hampel/ Woźniak/Musielak
3. Jednak starszy Holder
4.Logatchov
5. El Kapitano
Juniorka to loteria posucha jak w rolnictwie ale ostatnio Giera i Tudzież robią milowe postępy w zawodach juniorskich
8. Dan o ile będzie chciał być na rezerwie
No niestety nie widzę miejsca dla BAtcha, on już chyba wyżej nie podskoczy.
Ostatnio zmieniony przez sajok Śro 28 Sie, 2019 15:36, w całości zmieniany 1 raz  

Fan_Rekinow 
Junior

Wysłany: Śro 28 Sie, 2019 15:48   

A Holder wyzej podskoczy wedlug Ciebie? Wedlug mnie gosc sie wypalil dawno temu. Inna rzecz ze jesli sie uda awansowac a zostanie PGG to nie rozumie czemu nie mozna zawalczyc o takiego Drabika. Tylko podpisywac z Woryna i takim Drabikiem na dwa lata i mamy fajny polski szkielet. Mlodzi i waleczni a nie Rysiu ktory mysli jak latwo dorobic.
Ostatnio zmieniony przez Fan_Rekinow Śro 28 Sie, 2019 15:52, w całości zmieniany 2 razy  

rkmrybiec 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 28 Sie, 2019 15:58   

Zawalczyć można, ale patrze na to realnie, wyżej nie podskoczymy, więc ściągnięcie takiego Drabika czy Doyla pozostaje w sferze marzeń

Fan_Rekinow 
Junior

Wysłany: Śro 28 Sie, 2019 16:01   

I teraz kwestia tego z czym my do tej eligi sie cisniemy? Jezeli to ma wygladac tak ze sklad z pierwszej ligi plus odpady ktorych nikt nie chce to czy warto? Jest sponsor tytularny, jest boom na zuzel w Rybniku ale okazuje sie ze moze dla nas to tez za duzy wydatek.

Pit 
Junior

Wysłany: Śro 28 Sie, 2019 16:52   

Rok temu ta samagadka byla w lublinie i co? Sa na 6 miejscu. Spokojnie jeszcze trza wygrac final i jakos sie potem prezentowac.

Greg 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 28 Sie, 2019 19:58   

1. Doyle/Kasprzak/Iversen
2. Łogaczew/Batchelor
3. Drabik/Hampel/Woźniak
4. Bewley/Batchelor
5. Woryna
6. Giera
7. Tudzież

Odpowiedz do tematu